Sněžná slepota

Sněžná slepota https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32432/bmid_snezna-slepota-io1-32432.jpg 4 26 6

Monkeewrench série

Soutěž ve stavbě sněhuláků probíhající v minneapoliském parku patří každoročně k populárním zimním radovánkám, tentokrát ovšem jen do chvíle, než detektivové Leo Magozzi a Gino Rolseth objeví ve dvojici sněhuláků mrtvá těla dvou strážníků. Třetí mrtvola je nalezena rovněž ve sněhulákovi, tentokrát ve venkovském okrese severní Minnesoty, a detektivové musí spojit síly s bývalou učitelkou angličtiny, která postrádá zkušenosti z odhalování násilných trestných činů. Povolávají na pomoc Grace MacBrideovou a její tým počítačových mágů z firmy Monkeewrench zvaný Opičkáři, který přispěl neortodoxními postupy k objasnění řady závažných zločinů. Vychází najevo děsivé propojení mezi oběťmi nejen z řad strážců zákona a vnucují se otázky, kde je hranice mezi přísnou spravedlností a chladnokrevnou pomstou…... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , BB art

Snow blind , 2006

Liduka
10.04.2023 3 z 5

Z knihy mám smíšené pocity. SPOILER: Hrozně dobře se to četlo, ale ten otevřený konec se mi nelíbil. Taky mi přišlo, že se tam dobu nic nedělo a během posledních 30 stránek na nás autorky navalily strašně moc informací až mi z toho šla hlava kolem a nevyznala jsem se v tom.

martina.tim
26.02.2018 4 z 5

Kniha neurazí ani nenadchne, ale zvládla jsem ji poměrně brzy přečíst. Každopádně se člověk nenudil.

Olous1
27.12.2017 1 z 5

Moc často se mi nestane, že knihu nepřečtu, ale teď jsem to bohužel musela udělat. Vůbec mě kniha neoslovila,tak snad někdy jindy.

niki-chan
01.03.2017 3 z 5

Příběh měl dobře našlápnuto, ale chyby a překlepy, nevhodně použita klení a nedokončený konec dosti ubraly na kráse. Jinak ale velmi čtivé. Celkově bych dala tři a půl hvězdy.

evasamankova
23.05.2013 3 z 5

O něco už slabší dílo autorek s dosti nedotaženým koncem. Škoda

missa85
30.11.-0001 4 z 5

Super napínavá knížka, jako ostatní od P.J.Tracy...ale dávám 4 hvězdičky za né moc dobře vyřešený konec...zdá se mi trochu neúplný a to já nerada :-)

P. J. Tracy
americká