Sněžná slepota

Sněžná slepota

Soutěž ve stavbě sněhuláků probíhající v minneapoliském parku patří každoročně k populárním zimním radovánkám, tentokrát ovšem jen do chvíle, než detektivové Leo Magozzi a Gino Rolseth objeví ve dvojici sněhuláků mrtvá těla dvou strážníků. Třetí mrtvola je nalezena rovněž ve sněhulákovi, tentokrát ve venkovském okrese severní Minnesoty, a detektivové musí spojit síly s bývalou učitelkou angličtiny, která postrádá zkušenosti z odhalování násilných trestných činů. Povolávají na pomoc Grace MacBrideovou a její tým počítačových mágů z firmy Monkeewrench zvaný Opičkáři, který přispěl neortodoxními postupy k objasnění řady závažných zločinů. Vychází najevo děsivé propojení mezi oběťmi nejen z řad strážců zákona a vnucují se otázky, kde je hranice mezi přísnou spravedlností a chladnokrevnou pomstou…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32432/snezna-slepota-32432.jpg 4.117

Monkeewrench (4.)

Snow blind (2006)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, BB art

martina.tim

Kniha neurazí ani nenadchne, ale zvládla jsem ji poměrně brzy přečíst. Každopádně se člověk nenudil.

Olous1
27.12.2017

Moc často se mi nestane, že knihu nepřečtu, ale teď jsem to bohužel musela udělat. Vůbec mě kniha neoslovila,tak snad někdy jindy.

niki-chan
01.03.2017

Příběh měl dobře našlápnuto, ale chyby a překlepy, nevhodně použita klení a nedokončený konec dosti ubraly na kráse. Jinak ale velmi čtivé. Celkově bych dala tři a půl hvězdy.

evasamankova
23.05.2013

O něco už slabší dílo autorek s dosti nedotaženým koncem. Škoda

missa85

Super napínavá knížka, jako ostatní od P.J.Tracy...ale dávám 4 hvězdičky za né moc dobře vyřešený konec...zdá se mi trochu neúplný a to já nerada :-)

P.J. Tracy

P.J. Tracy