Vražedná hra

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Oblíbená autorka thrillerů přichází s volným pokračováním jednoho ze svých nejnapínavějších románů Tvář zrady. Sympatická hrdinka Eva Duncanová, soudní specialistka zabývající se rekonstrukcí podob nalezených obětí, rozehrává nebezpečnou a nervy drásající hru s vraždícím maniakem. Vrah dobře zná její bolest nad ztrátou dcerky Bonnie - vždyť ji sám zbavil života! - ale ví i to, jak velmi by si přála pracovat na identifikaci devíti objevených kosterních pozůstatků. Eva se totiž nedokáže smířit s tím, že tělo její dcery nebylo nikdy nalezeno, a upíná se k naději, že by mohlo být jedním z oněch devíti. Tím se však vrahova sadistická partie teprve otevírá... V kteroukoli denní i noční dobu se může rozeznít telefon a příšerný mrazivý hlas z něho mladou ženu ujišťuje, že ví o každém jejím pohybu. Kdosi tam na druhém konci ji přivádí k šílenství a raduje se z její trýzně. Ani dva nejdůležitější muži Evina života - detektiv Joe Quinn a finanční magnát John Logan - jí tentokrát nemohou pomoci. Eva musí hrát sama, protože tak zní vrahova pravidla hry . Cenou za vítězství, kterou ovšem hodlá urvat pro sebe, není pak nic menšího než - Evin život! A pro chorý mozek, který strašlivou partii rozehrál, jsou život i smrt jen pouhá hra. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31473/vrazedna-hra-31473.jpg 4.633
Série

Eva Duncan 2.

Žánr
Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Columbus (ČR)
Orig. název

The killing game, 1999

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Vražedná hra

Přidat komentář
eva2711
19.01.2019

Mohu jen doporučit. Další informace v mé samostatné recenzi.

kneslova
23.04.2014

Iris Johansen se prostě hodně dobře čte, nemůžu si pomoci. Nenudíte se, výborná oddechová literatura.

Laf
08.03.2014

Musím říct, že tahle knížká se mi moc líbila. Od začátku do konce napínavé a závěr pro mě překvapující.

evasamankova
23.05.2013

Skvělá napínavá knížka. Moje první od autorky. Ukázkový příklad, jak má vypadat správný thriller se šokujícím koncem. Škoda, že nakladatelství nevydalo celou sérii.

ivule85
03.11.2012

Skvělá knížka stejně jako první už se těším na třetí díl,až je škoda že u nas vydali jen tři dila teto serie...měla jsem možnost vidět i film teto knížky a musím říct že jsem byla velice zklamana co z tak skvěleho přiběhu udělali ze sarah ve filmu udělali evinu dlouholetou kamaradku ktere bylo tak přes 40 let a uplně vypustili postalu Logana což pro mě bylo velkým zklamáním a o tom že vypustili některe uplně zajimave pasaže ani nemluvím...každa knížka kterou jsem od autorky četla byla skvěla že i sousedka si je chodí pučovat a těší se na další :-)

bizonecka
12.05.2012

DAlší velmi pěkné dílko této autorky.Opět nepostrádá napětí a velmi dechberoucí děj.

pihinka
16.08.2011

Napínavá detektivka navíc pasáže, kdy Eva Duncanová promlouvá s mrtvou Bonnie, úžasné a zvláštní

konimka
06.08.2011

Úžasná a napínavá knížka, kterou stojí za to si přečíst

Autor a jeho další knihy

Iris Johansen
americká, 1938

všech 24 knih autora

Kniha Vražedná hra je v

Přečtených47x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených3x
Knihotéce52x
Chystám se číst16x
Chci si koupit4x