Vražedná hra

Vražedná hra https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31473/vrazedna-hra-31473.jpg 4 44 10

Eva Duncan série

Oblíbená autorka thrillerů přichází s volným pokračováním jednoho ze svých nejnapínavějších románů Tvář zrady. Sympatická hrdinka Eva Duncanová, soudní specialistka zabývající se rekonstrukcí podob nalezených obětí, rozehrává nebezpečnou a nervy drásající hru s vraždícím maniakem. Vrah dobře zná její bolest nad ztrátou dcerky Bonnie - vždyť ji sám zbavil života! - ale ví i to, jak velmi by si přála pracovat na identifikaci devíti objevených kosterních pozůstatků. Eva se totiž nedokáže smířit s tím, že tělo její dcery nebylo nikdy nalezeno, a upíná se k naději, že by mohlo být jedním z oněch devíti. Tím se však vrahova sadistická partie teprve otevírá... V kteroukoli denní i noční dobu se může rozeznít telefon a příšerný mrazivý hlas z něho mladou ženu ujišťuje, že ví o každém jejím pohybu. Kdosi tam na druhém konci ji přivádí k šílenství a raduje se z její trýzně. Ani dva nejdůležitější muži Evina života - detektiv Joe Quinn a finanční magnát John Logan - jí tentokrát nemohou pomoci. Eva musí hrát sama, protože tak zní vrahova pravidla hry . Cenou za vítězství, kterou ovšem hodlá urvat pro sebe, není pak nic menšího než - Evin život! A pro chorý mozek, který strašlivou partii rozehrál, jsou život i smrt jen pouhá hra. ... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Columbus (ČR)

The killing game , 1999

postrach
postrach
21.11.2021 5 z 5

Knihu jsem kdysi šetla a viděla jsem i film.Hlavně se mi líbí námět zpracování rozuzlení a konec.

michaela.22
michaela.22
11.04.2020 5 z 5

Skvělá detektivka, napínavý děj až do konce knihy.

eva2711
eva2711
19.01.2019 3 z 5

Mohu jen doporučit. Další informace v mé samostatné recenzi.

kneslova
kneslova
23.04.2014 5 z 5

Iris Johansen se prostě hodně dobře čte, nemůžu si pomoci. Nenudíte se, výborná oddechová literatura.

Laf
Laf
08.03.2014 5 z 5

Musím říct, že tahle knížká se mi moc líbila. Od začátku do konce napínavé a závěr pro mě překvapující.

evasamankova
evasamankova
23.05.2013 5 z 5

Skvělá napínavá knížka. Moje první od autorky. Ukázkový příklad, jak má vypadat správný thriller se šokujícím koncem. Škoda, že nakladatelství nevydalo celou sérii.

ivule85
ivule85
03.11.2012 5 z 5

Skvělá knížka stejně jako první už se těším na třetí díl,až je škoda že u nas vydali jen tři dila teto serie...měla jsem možnost vidět i film teto knížky a musím říct že jsem byla velice zklamana co z tak skvěleho přiběhu udělali ze sarah ve filmu udělali evinu dlouholetou kamaradku ktere bylo tak přes 40 let a uplně vypustili postalu Logana což pro mě bylo velkým zklamáním a o tom že vypustili některe uplně zajimave pasaže ani nemluvím...každa knížka kterou jsem od autorky četla byla skvěla že i sousedka si je chodí pučovat a těší se na další :-)

bizonecka
bizonecka
12.05.2012

DAlší velmi pěkné dílko této autorky.Opět nepostrádá napětí a velmi dechberoucí děj.

pihinka
pihinka
16.08.2011

Napínavá detektivka navíc pasáže, kdy Eva Duncanová promlouvá s mrtvou Bonnie, úžasné a zvláštní

konimka
konimka
06.08.2011 5 z 5

Úžasná a napínavá knížka, kterou stojí za to si přečíst

Iris Johansen
americká, 1938