Na stopě

Na stopě https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22335/na-stope-22335.jpg 4 52 11

Eva Duncan série

Thriller americké autorky líčí souboj mladé záchranářky s nelítostným šíleným zločincem, který se snaží zlikvidovat svérázného milionáře. Milionářova přísně utajovaná laboratoř v džungli byla zničena, jeho nejlepší výzkumník unesen a on si k pronásledování pachatele pod nevybíravým nátlakem najme mladou záchranářku se skvělým psem. Dívka se proti své vůli rozhodne spolupracovat a tím je neodvolatelně zatažena do hrůzného dramatu zuřivosti a pomsty, zaměřeného na jejího zaměstnavatele. Oba hrdinové, jejichž vzájemná antipatie v průběhu dramatu přeroste v hluboký cit, se nevzdávají, a sadistickému šílenci se drží na stopě až do konečného střetnutí. ... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Columbus (ČR)

The search , 2000

Dagmar111
Dagmar111
14.10.2019 2 z 5

Ráda čtu thrillery, proto jsem se na tuto knihu těšila. Ale celkem vzato, kniha mě trochu zklamala. Děj byl předvídatelný, trochu chaotický, ale nejvíc mi vadilo to, že v jedné kapitole se odehrává více dějů: např. rozhovor Rudzaka s Dugganem a hned nato (bez nějakého alespoň odstavce) mluví Logan se Sarah jako by byli přítomni na témže místě, ale oni jsou úplně jinde.

jana79
jana79
24.02.2019 3 z 5

Dostala jsem jako darek k narozeninám a moc hezka detektivka.

bekule
bekule
22.09.2017 5 z 5

Tuto knihu mám od autorky nejraději, a to nejsem milovník psů, jsem kočičák. Dobrodružné, napínavé , romantické. Četla jsem dvakrát a asi po ní v knihovně brzy sáhnu do třetice. Za mě mohlo být delší , ještě lepší by bylo pokračování s touto trojicí.

bubka
bubka
18.01.2017

podle mne zase pejsek a kočička pekli dort. knížka je zmatená, osciluje mezi mnoha tématy a žádné neuchopí pořádně.

renefer
renefer
14.12.2015 4 z 5

Moje oblíbená spisovatelka, její knihy mají spád. Bohužel tady zklamal český editor, který jaksi zapomněl na odstavce a tak se mi trochu hůř orientovalo v textu. Autorka hodně používá přímou řeč, což je jen dobře, ale vynecháním formátování odstavců v tom byl zmatek, protože přeskakovala od Sarah a Logana k Martinovi a bandě zloduchů a vždycky chvíli trvalo než mi došlo, že už nejsme v chatě ale zase někde jinde. :-(

Jean
Jean
30.11.2015 5 z 5

Iris Johansen čtu velmi ráda. Její knihy mají spád, napětí a spoustu emocí. V knize Na stopě se mi moc líbil vztah mezi Sarah a Montym. Poprvé jsem měla možnost nahlédnout do srdíčka psa, který se snaží nalézt někoho živého a hlavně co to s ním dokáže udělat, když najde již pouze mrtvé tělo .. Také mě upoutalo jak Iris J. dokázal popsat Montyho myšlenky " krásná ", " hledat ", "miluji" ... Moc pěkná kniha, další do sbírky .. a určitě ne poslední :)

kneslova
kneslova
24.12.2013 5 z 5

Na rozdíl od některých komentářů zde dávám 5 hvězdiček, moc se mi to tentokrát líbilo, myslím si, že je to psem v příběhu. Má to spád a je to 3. kniha od této autorky, co jsem přečetla a poprvé dávám plný počet. Prostě dobře čtivá kniha..

evasamankova
evasamankova
23.05.2013 3 z 5

Čtivé a napínavé ale o něco slabší než jiné autorčiny knihy.

derminator
derminator
23.01.2013 3 z 5

Docela působivá kniha ale na můj vkus je psaná trochu zbrkle což jí sráží hodnocení tedy možná jsem se špatně vyjádřil ale místami je těžká orientovat se v ději proto dávám 60%.

ivule85
ivule85
28.08.2012 5 z 5

knížka se mi četla moc dobře,měla napínavý děj...

bizonecka
bizonecka
15.04.2012 4 z 5

Kniha se mě líbila,byla napínavá,čtivá,měla rychlý spád.

Iris Johansen
americká, 1938