Na stopě

Thriller americké autorky líčí souboj mladé záchranářky s nelítostným šíleným zločincem, který se snaží zlikvidovat svérázného milionáře. Milionářova přísně utajovaná laboratoř v džungli byla zničena, jeho nejlepší výzkumník unesen a on si k pronásledování pachatele pod nevybíravým nátlakem najme mladou záchranářku se skvělým psem. Dívka se proti své vůli rozhodne spolupracovat a tím je neodvolatelně zatažena do hrůzného dramatu zuřivosti a pomsty, zaměřeného na jejího zaměstnavatele. Oba hrdinové, jejichž vzájemná antipatie v průběhu dramatu přeroste v hluboký cit, se nevzdávají, a sadistickému šílenci se drží na stopě až do konečného střetnutí. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22335/na-stope-22335.jpg 445

Eva Duncan 3.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Columbus (ČR)

The search, 2000

Kniha Na stopě

Dagmar111
14.10.2019

Ráda čtu thrillery, proto jsem se na tuto knihu těšila. Ale celkem vzato, kniha mě trochu zklamala. Děj byl předvídatelný, trochu chaotický, ale nejvíc mi vadilo to, že v jedné kapitole se odehrává více dějů: např. rozhovor Rudzaka s Dugganem a hned nato (bez nějakého alespoň odstavce) mluví Logan se Sarah jako by byli přítomni na témže místě, ale oni jsou úplně jinde.

jana79
24.02.2019

Dostala jsem jako darek k narozeninám a moc hezka detektivka.

bekule
22.09.2017

Tuto knihu mám od autorky nejraději, a to nejsem milovník psů, jsem kočičák. Dobrodružné, napínavé , romantické. Četla jsem dvakrát a asi po ní v knihovně brzy sáhnu do třetice. Za mě mohlo být delší , ještě lepší by bylo pokračování s touto trojicí.

bubka
18.01.2017

podle mne zase pejsek a kočička pekli dort. knížka je zmatená, osciluje mezi mnoha tématy a žádné neuchopí pořádně.

renefer
14.12.2015

Moje oblíbená spisovatelka, její knihy mají spád. Bohužel tady zklamal český editor, který jaksi zapomněl na odstavce a tak se mi trochu hůř orientovalo v textu. Autorka hodně používá přímou řeč, což je jen dobře, ale vynecháním formátování odstavců v tom byl zmatek, protože přeskakovala od Sarah a Logana k Martinovi a bandě zloduchů a vždycky chvíli trvalo než mi došlo, že už nejsme v chatě ale zase někde jinde. :-(

Jean
30.11.2015

Iris Johansen čtu velmi ráda. Její knihy mají spád, napětí a spoustu emocí. V knize Na stopě se mi moc líbil vztah mezi Sarah a Montym. Poprvé jsem měla možnost nahlédnout do srdíčka psa, který se snaží nalézt někoho živého a hlavně co to s ním dokáže udělat, když najde již pouze mrtvé tělo .. Také mě upoutalo jak Iris J. dokázal popsat Montyho myšlenky " krásná ", " hledat ", "miluji" ... Moc pěkná kniha, další do sbírky .. a určitě ne poslední :)

kneslova
24.12.2013

Na rozdíl od některých komentářů zde dávám 5 hvězdiček, moc se mi to tentokrát líbilo, myslím si, že je to psem v příběhu. Má to spád a je to 3. kniha od této autorky, co jsem přečetla a poprvé dávám plný počet. Prostě dobře čtivá kniha..

evasamankova
23.05.2013

Čtivé a napínavé ale o něco slabší než jiné autorčiny knihy.