etrnka etrnka komentáře u knih

A pak se to stalo! A pak se to stalo! Ester Stará

Parádní kniha..Dcera přestala u česání vyvádět, obě děti si dobrovolně čistily zuby, chodily spát :-) Budeme si muset opět připomenout :-)

12.07.2019 5 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Petra Soukupová opět nezklamala!

12.07.2019 5 z 5

Vango Vango Timothée de Fombelle

To byla veliká krása! Mohu jen doporučit. V knihovně byla v oddělení pro starší děti, ale je opravdu vhodná pro všechny. Psána hezkým jazykem, výborně propracovaná, odkaz na dějiny začátku 20. století.

12.07.2019

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Čtivé, to zas jo..ale místy jsem si přišla jako ve dvanacti, kdyz jsem hltala Lenku Lanczovou..druha kniha od teto autorky a porad me jeste nepřesvědčila, tak uvidime, co jeji novinka ;-)

14.07.2017 3 z 5

Život je nádherný Život je nádherný Tereza Boučková

Z knizky zustal smutny pocit, ale prosyceny nadeji..Pekna kniha, po niz jsem sahla nahodne a urcite si musim pujcit Rok kohouta..touzim vedet, co tomuhle predchazelo!

05.07.2017 5 z 5

Ke dnu Ke dnu Anna Bolavá (p)

Zase mam o cem premyslet, jako prvni kniha i tahle zustane dlouho v hlave..Neni to pokracovani Do tmy v pravem slova smyslu, vraci se na stejná mista, ale nejde do nitra jedne osoby, naopak rozjizdi pribehy vice postav s realistickymi popisy jejich postupneho klesani ke dnu.. postav mozna presprilis, avsak kniha ani dej neupada, stale vas drzi ve strehu..tesim se na dalsi autorcin pocin

20.06.2017 5 z 5

Stalo se prvního září Stalo se prvního září Pavol Rankov

Lehce psana kniha o nelehkych zivotech tri hrdinu a jejich jedne velke lasce, o jejich touze zivot zit a uzit, bohuzel se cely pribeh odehrava v "blbe" dobe..prolozeno vtipnymi momenty, ktere pekne podtrhly absurdnost doby..pastika Majka, to nevymyslis ;-)

27.04.2017 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

U teto autorky nelze hodnotit jinak nez 5/5 ;-)

14.04.2017 5 z 5

Mandolína kapitána Corelliho Mandolína kapitána Corelliho Louis De Bernières

Doporuceni kamaradky, ktere zapadlo do ctenarske vyzvy, proc ne..Nakonec se z toho vyklubalo krasne cteni k zamysleni,o dejinach, velke lasce, nadeji, zklamani, cekani..happy end nakonec byl, jen ale ne tak happy, jak bych chtela..

10.04.2017 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Krasna kniha, jejiz pribeh me absolutne pohltil...u takovych knih je vsak jedna velka nevyhoda, ctou se samy a za den je po vsem a vy jen touzite, abyste byli zpet na zacatku..

09.04.2017 5 z 5

Holčička, která spolkla mrak velký jako Eiffelova věž Holčička, která spolkla mrak velký jako Eiffelova věž Romain Puértolas

Neco mezi Penou dni a Amelii z Montmartru..Mile pohadkove vypraveni :-)

31.03.2017 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Po tehle knize jsem sahla jen diky knizni vyzve..uprimne? Nejak nevim, co je na tech severskych detektivkach zvlastniho? tohle byla jedna velka estrada neuveritelnych prihod..mno, abych nebyla uplne zaujata, tak mozna jeste jednu sanci nejake dam...

24.03.2017 3 z 5

Zabít draka Zabít draka Táňa Nálepková

Kniha psana jasnym, strucnym a ctivym jazykem..cely pribeh je vlastne o velke lasce, ktere nepreje doba ani okolnosti, pulku knihy vlastne cekate, jestli se ten onen milovany vrati, a pak to tak nejak vysumi..trosku zklamani asi, ale tak nejak to k te depce z z doby asi patri

21.03.2017 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Chvilemi jsem se v deji ztracela, mnohdy mi chybelo k nekterym pribehum a postavam vic..skoda, jinak se to cetlo celkem dobre

23.02.2017 3 z 5

Rybí krev Rybí krev Jiří Hájíček

Prvni kniha od tohoto autora a jsem lapena. Zajimave tema, syrovy realny styl psani, to je presne to, co tu chybelo!

23.02.2017 5 z 5

Charakter (taky ještě mädchen, ničema a oskar) Charakter (taky ještě mädchen, ničema a oskar) Jiří Šimáček

Tohle byla teda jízda, a pak ze nuda v Brne :-) ani omylem - absurdni, vtipne a s prekvapivym koncem

23.02.2017 5 z 5

Klec pro majáky Klec pro majáky Mike Perry

Rozhodne zajimave tema, stalo za precteni! Neubranila jsem se a zvedavost me hnala dal, hledala jsem ma internetu, jak Mike vypada, dokonce jsem shledla i 13.komnatu, ktera o nem byla natocena a pred lety ji vysilali na CT. U knihy mi vadil jeji styl, dlouhe pasaze o rozdrasanych autorovych citech by vydaly na par harlequinek ;-)

23.02.2017 3 z 5

Do tmy Do tmy Anna Bolavá (p)

Žádný velký příběh, žádný velký dějový zvrat, a přesto tak silná a podmanivá kniha :-)

15.02.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Precetla jsem vsechny knihy od tohoto autora a hodnotim je vsechny stejne, na 100%..Neni to zadna intelektualni cetba s poselstvim, ale proste se to cte dobre a samo :-)

15.02.2017 5 z 5