A pak se to stalo!

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Co všechno se může stát, když si taková holčička, nebo chlapeček nečeše vlásky, nenosí bačkorky, nebo žaluje? To všechno se dozvíme v úsměvném vyprávění pro předškolní a mladší školní děti.

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/42518/a-pak-se-to-stalo-42518.jpg 4.156
Žánr:
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Albatros (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha A pak se to stalo!

Přidat komentář
Sharona73
21. ledna

Tohle neni muj styl. Davam prednost klasickym pohadkam a tak ctu dceri pohadky od Erbena nebo Nemcove. Z nejakeho duvodu se mi vsak dostala do ruky tato knizka a div divouci, moje sedmileta dcera ji naprosto miluje a ja proti ni kupodivu take nic nemam. Takze pokud hledate neco noveho a notreleho, muzu jen a jen doporucit.

Barki
09.07.2018

Byla poučná, nejvíce se mi líbil příběh O nenošených bačkorkách.

parley3
28.02.2018

Úžasné ilustrace, s texty je to o něco horší. Pohádky zvládá i 3leté dítě, je však nutné u předškolních dětí brát ohled na to, že světy reality a fantazie se prolínají. Věk od 3 do 6 let je nazýván světem pohádky. Proto je nutné dále s dětmi probírat přečtené, aby neměly třeba noční děsy.

M-arta
09.12.2017

Sada krátkých povídek stručně, úderně a nápaditě mapujících běžné dětské nešvary a jejich (celkem vtipně přehnané) následky. Co se stalo, když si hrdina povídky nemyl uši... Co se stalo, když hrdinka povídky moc žalovala... Co se stalo, když si dítě nezavazovalo tkaničky, šťouralo se v nose, nečistilo si zuby... atd.

Velmi přitažlivá po začínající čtenáře (pravděpodobně i dřív, ale s tím osobně nemám zkušenost - dcera ji objevila až v první třídě a naprosto jí propadla, takže si ji vyptala i jako knižní dárek) - hádám, že by mohla být atraktivní pro děti od 4 do cca 8 let.

kociani
21.09.2017

Knihu mu ukázala má kolegyně - učitelka. Čteme si z ní ve třídě, tak mi poučnost nevadí. Příběhy jsou vtipné. Knihou jsem si doplnila svou sbírku příběhů pro děti.

jarki
11.07.2016

Tuto knížku jsem nedávno dostala od mé malé sousedky k přečtení. Přijde mi to jako návod na zlobení.

eva9749
19.04.2016

Poslední pohádku jsem dala jen s velkým sebezapřením, ale ilustrace, to je jiná. Syna ale velmi baví tenhle styl - hádat, co se těm nezbedníkům stane. Mně v tom chybí špetka logiky nebo hravosti, jenže ta kniha vlastně není určena mně :)

debe
22.02.2016

Celá kniha je úžasná! Krásné ilustrace i poučné a trefné příběhy pro děti předškolního věku. Dětem se moooc líbí! Víc takových prosím!

bibi.r
08.02.2015

Geniální ilustrace a vtipné a poučné příběhy :). Já jsem nadšená.

Andrea x
18.12.2014

Četli jsme s předškolákem. Rádoby mantorské příběhy mě neoslovily, očekávala jsem alespoň více vtipu. Nic by se nestalo tuto knížku vynechat.

Makrela Liška
09.12.2014

Kniha se mi dostala do rukou díky ilustracím Martiny Matlovičově, jejíž práci s potěšením sleduji. Leč i v tomhle případě, stejně jako v Žirafej mame mě zklamaly texty. Pohádky v této knize mi přišly zbytečně poučné, psané racionální dospělou hlavou a chyběla mi v nich větší lehkost a poezie ikdyž vtip měly.

iva23
26.02.2014

Ilustrace je tak zábavná, že příběhy jdou zatím bohužel stranou. Samozřejmě, že jsme je přečetly, ale přesto jsme spíš zkoumaly co kde je na tom obrázku.

Abhors3nka
25.01.2013

Grafické zpracování knížky je nádherné (škoda, že to není běžným standardem u všech knížek) a příběhy mě také naprosto nadchly. Jen víc takových poučných příběhů :)

Kaihomielisyys
29.09.2012

Neodolala jsem kvůli ilustracím....ale nakonec jsem nadšená z celé knihy...