Ester71 Ester71 komentáře u knih

Kam se poděly děti Kam se poděly děti Mary Higgins Clark

Snad poprvé v životě jsem při čtení knihy měla pocit, že čtu příliš pomalu, tak moc jsem chtěla vědět, jestli to dobře dopadne.
Není to první kniha, kterou jsem od této autorky přečetla, a určitě ani poslední.
Milovníkům napětí doporučuji.

26.04.2017 5 z 5

Adamův pád Adamův pád Sandra Brown

Na jeden večer jako vsuvka mezi thrillery a naučnou literaturu - proč ne..

01.03.2017 5 z 5

Dvě slova jako klíč Dvě slova jako klíč Josef Formánek

Buď laskavej...
Mazec.. Psycho..

09.02.2017 5 z 5

Pohádky Boženy Němcové Pohádky Boženy Němcové Božena Němcová

Nejraději jsem měla pohádku O černé princezně. Takový thriller v pohádkovém hávu :-)
Nedávno jsem se náhodou dozvěděla, že pohádka se jmenovala Spravedlivý Bohumil. Nebyla jsem jediná, komu utkvěla v paměti. :)

09.10.2016 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Kniha přečtena na jeden zátah. Napínavé od začátku do konce. Určitě si od těchto autorů ještě něco přečtu.

09.10.2016 5 z 5

Nepřítel, přítel, ctitel, milenec, manžel Nepřítel, přítel, ctitel, milenec, manžel Alice Munro

Přestože mám raději akčnější knihy, měla pro mě i tahle sonda do hlubin lidských duší svoje kouzlo.

19.09.2016 5 z 5

Milenky a hříšníci Milenky a hříšníci Lenka Lanczová

Knížka se mi líbila, některým pasážím jsem se smála nahlas - např. maturitnímu plesu Ivaniny dcery.
Příjemná oddechovka :)

19.05.2016 5 z 5

Večeře v horách Večeře v horách Sandra Brown

Knížka na jeden večer - nenáročná oddechovka..

11.03.2016 5 z 5

Nano Nano Robin Cook

U Cooka jsem byla zvyklá na větší napětí, tato kniha byla pro mě takový slabý odvar. Ale určitě mě to od dalších Cookovek neodradí.
Otevřený konec slibuje pokračování, tak jsem zvědavá.

16.09.2015 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Byla to má první kniha od tohoto autora a jedním slovem - skvělé.

20.08.2015 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Z počátku jsem se do knihy nemohla začíst a ke konci jsem se zase od ní nemohla odtrhnout..

20.08.2015 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Příběh zajímavý od začátku až do konce, přečetla jsem ho skoro jedním dechem.
Už jsem pár knížek od tohoto autora přečetla a zatím nezklamal..

20.08.2015 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Knížku jsem přečetla skoro jedním dechem a moc se mi líbila. Mám ráda tenhle typ humoru a po pár thrillerech skvělá oddechovka.

27.03.2015 4 z 5

Vzpomínky na půlnoc Vzpomínky na půlnoc Sidney Sheldon

Příběh plný intrik, podfuků, msty...
Podle mě trochu přitažené za vlasy, ale hodně čtivé a napínavé.

29.11.2020 5 z 5

Bratři Sesterové Bratři Sesterové Patrick DeWitt

Přestože tomuto žánru moc neholduji, s chutí jsem se začetla a výběru nelituji. Zase jsem si trochu rozšířila obzory. :)

30.12.2019 5 z 5

Jama a kyvadlo Jama a kyvadlo Edgar Allan Poe

Poslouchala jsem jako audioknihu ve slovenštině, krásně jsem se bála...

07.10.2019 5 z 5

Žert Žert Milan Kundera

Nevím, proč jsem si tuto knihu zařadila do mně nesympatických. Po přečtení měním názor, líbila se mi...

21.11.2018 5 z 5

Zavolejte sestřičky Zavolejte sestřičky Jennifer Worth

Pro mě hodně zajímavá knížka.

30.06.2018 5 z 5

Filozof, který nebyl moudrý Filozof, který nebyl moudrý Laurent Gounelle

Jednoduše geniální..
Co k tomu dodat.

03.02.2018 5 z 5

Pán ohně Pán ohně Peter May

Tak nevím, červená knihovna? Spíš růžová.. Thriller? Už jsem četla mnohem lepší. Nevím proč jsem si při čtení vzpomněla na film Páni kluci a na "ale jo, ale ne"
Některé scény jsou opravdu přitažené za vlasy a moc se mi nechtělo jim věřit. Neříkám, že to byla úplná ztráta času, ale je hodně lepších knížek..

18.11.2017 3 z 5