Vzpomínky na půlnoc

Druhá kniha série Odvrácená strana půlnoci. Noc co noc se Catherine probouzela s křikem a vždycky to způsobil stejně drastický sen. Byla uprostřed jezera za prudké bouře, nějaký muž se ženou jí drželi hlavu pod vodou a snažili se ji utopit. Pokaždé hrůzou procitla, lapala zoufale po dechu, strnulá pocitem bezmoci a zmáčená potem. Neměla potuchy, odkud se takové představy mohly vzít... Jak ubíhal čas, dostavovaly se mučivé záblesky paměti, zlomky matných, vzdálených obrazů, které se mihotavě vytrácely i vracely, aby nakonec vyústily v hroznou pravdu......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/86_/8661/vzpominky-na-pulnoc-8661.jpg 4.3151

Půlnoční série (2.)

Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, Alpress

Memories of Midnight (1990)

Kniha Vzpomínky na půlnoc

moudivlacek
13.12.2018

Je pravdou, že se mi první díl líbil o trošku víc. Tento se mi zdál dějově dost přeplácaný, bylo tam toho zbytečně moc. Ale 4 hvězdičky dávám proto, že nakonec každý záporný hrdina "dostal své". Cathy žije a nakonec ...., to si přečtěte sami.
Docela slušná detektivka.

Lady Jane
09.11.2018

Příjemná, oddechová retro detektivka, která rozhodně neurazí.

Stanas513
29.09.2018

Četla jsem již podruhé, ale asi mi tato kniha v paměti nijak neutkvěla. Většinou si po prvních pár stranách vzpomenu, že už knihu znám, ale tentokrát ne. Ale jinak se Sheldon čte velice dobře.

Mruskulka
29.08.2018

Dlouho jsem vybírala knihu do Čtenářské výzvy 2018-kniha vydána v roce narození. Nakonec jsem koukla mezi mé oblíbené autory a byla jsem nadšená, když na mě vykoukla kniha Sheldona.
Trochu jsem se ji bála z důvodu komentářů od zdejších čtenářů i z toho důvodu, že jsem nečetla první díl Půlnoční série. Děj mě však pohltil a intriky se mi moc líbily. Demirisovi jsem z nějakého důvodu fandila a byla jsem zklamaná z jeho chování na jeho lodi. O to větší zážitek, když to nakonec skončilo jinak. Děj knihy uzavřen tak nějak narychlo, ale naprosto ideálně.

hana4834
13.11.2017

pokračování knihy Odvrácená strana půlnoci ale musím říct že mě to vůbec nechytlo.

allyce
08.11.2017

Četla jsem od pana Sheldona Hněv andělů a Řekni mi svůj sen a byla jsem víc než nadšená. Ovšem při čtení Vzpomínky na půlnoc jsem se třikrát dívala, jestli to opravdu napsal Sheldon. Oproti zmíněným knihám je tak slabá, že je škoda slov. Nechápu, jak jeden a týž autor může napsat tak kvalitativně rozdílná díla.

Pajina68
05.12.2016

Kniha byla zajímavá, občas jsem se ztrácela v těch všech cizích jménech - s tím mám trošku problém, ale líbil se mi ten zásadní zvrat ke konci knihy. Doporučuji k přečtení.

TaLu
18.09.2015

Přečetla jsem velmi rychle, kniha mne udržela v napětí a mohu určitě doporučit. Moje zatím nejoblíbenější kniha od autora, který ale má velmi vyrovnanou kvalitu svých děl.