Vzpomínky na půlnoc

Vzpomínky na půlnoc https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/8661/vzpominky-na-pulnoc-8661.jpg 4 196 27

Půlnoční série série

< 2. díl

Druhá kniha série Odvrácená strana půlnoci. Noc co noc se Catherine probouzela s křikem a vždycky to způsobil stejně drastický sen. Byla uprostřed jezera za prudké bouře, nějaký muž se ženou jí drželi hlavu pod vodou a snažili se ji utopit. Pokaždé hrůzou procitla, lapala zoufale po dechu, strnulá pocitem bezmoci a zmáčená potem. Neměla potuchy, odkud se takové představy mohly vzít... Jak ubíhal čas, dostavovaly se mučivé záblesky paměti, zlomky matných, vzdálených obrazů, které se mihotavě vytrácely i vracely, aby nakonec vyústily v hroznou pravdu...... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Alpress

Memories of Midnight , 1990

helenkan
31.10.2022 5 z 5

Ještě že ti hajzlíci dostali co zasloužili. Opět příběh plný intrik, podvodů a napětí. Přesně jak to autor skvěle umí. Tím pádem nás ke knížce připoutá a pustí až na konci. Super.

ErikaKej
04.01.2022 5 z 5

Klasický Sheldon-napätie a super príbeh.. za mňa super

Ester71
29.11.2020 5 z 5

Příběh plný intrik, podfuků, msty...
Podle mě trochu přitažené za vlasy, ale hodně čtivé a napínavé.

georginaa
28.09.2020 4 z 5

Volné pokračování Catherine, opět příběh plný intrik, zápletek a čekaného rozuzlení celého příběhu. Možná kdyby se v první knize přidalo něco z této knihy bylo by to lepší a ne tak zbytečně zdlouhavé. Jinak Sheldon umí čtenáře nechat v napětí do poslední kapitoly.

Maryan
29.01.2020 3 z 5

Oproti jednotke to bolo slabšie. Chýbal tam dej. Od začiatku sa čakalo, ako to skončí s Catherinou, ktorej sa vrátila pamäť. Medzitým boli hluché medzery, zaplnené nepodstatnými príbehmi a opismi. Chýbalo stretnutie Catheriny s Fraserom. Chýbalo zverejnenie jej osoby v Grécku, keď za jej smrť boli popravení dvaja ľudia. Záver nebol zlý, ale nič prekvapivého nepriniesol. Vražda hlavnej hrdinky bola spackaná. Ak by v prvej knihe autor pridal 30 strán, ako Catherina dopadla, mohli si čitatelia ušetriť túto druhú, nevýraznú knihu.

Ishir
29.08.2019 5 z 5

Napínavá detektivka až do poslední strany.

moudivlacek
13.12.2018 4 z 5

Je pravdou, že se mi první díl líbil o trošku víc. Tento se mi zdál dějově dost přeplácaný, bylo tam toho zbytečně moc. Ale 4 hvězdičky dávám proto, že nakonec každý záporný hrdina "dostal své". Cathy žije a nakonec ...., to si přečtěte sami.
Docela slušná detektivka.

Lady Jane
09.11.2018 5 z 5

Příjemná, oddechová retro detektivka, která rozhodně neurazí.

Stanas513
29.09.2018 4 z 5

Četla jsem již podruhé, ale asi mi tato kniha v paměti nijak neutkvěla. Většinou si po prvních pár stranách vzpomenu, že už knihu znám, ale tentokrát ne. Ale jinak se Sheldon čte velice dobře.

Mruskulka
29.08.2018 5 z 5

Dlouho jsem vybírala knihu do Čtenářské výzvy 2018-kniha vydána v roce narození. Nakonec jsem koukla mezi mé oblíbené autory a byla jsem nadšená, když na mě vykoukla kniha Sheldona.
Trochu jsem se ji bála z důvodu komentářů od zdejších čtenářů i z toho důvodu, že jsem nečetla první díl Půlnoční série. Děj mě však pohltil a intriky se mi moc líbily. Demirisovi jsem z nějakého důvodu fandila a byla jsem zklamaná z jeho chování na jeho lodi. O to větší zážitek, když to nakonec skončilo jinak. Děj knihy uzavřen tak nějak narychlo, ale naprosto ideálně.

hana4834
13.11.2017 1 z 5

pokračování knihy Odvrácená strana půlnoci ale musím říct že mě to vůbec nechytlo.

allyce
08.11.2017 2 z 5

Četla jsem od pana Sheldona Hněv andělů a Řekni mi svůj sen a byla jsem víc než nadšená. Ovšem při čtení Vzpomínky na půlnoc jsem se třikrát dívala, jestli to opravdu napsal Sheldon. Oproti zmíněným knihám je tak slabá, že je škoda slov. Nechápu, jak jeden a týž autor může napsat tak kvalitativně rozdílná díla.

Pajina68
05.12.2016 4 z 5

Kniha byla zajímavá, občas jsem se ztrácela v těch všech cizích jménech - s tím mám trošku problém, ale líbil se mi ten zásadní zvrat ke konci knihy. Doporučuji k přečtení.

TaLu
18.09.2015 5 z 5

Přečetla jsem velmi rychle, kniha mne udržela v napětí a mohu určitě doporučit. Moje zatím nejoblíbenější kniha od autora, který ale má velmi vyrovnanou kvalitu svých děl.

Levandule7
21.07.2015

Volně navazující děj na knihu Odvrácená strana půlnoci. Přečteno jedním dechem. Skvělé!

Petkulajda
23.02.2015 4 z 5

I tento druhý díl jsem přečetla jedním dechem a rozhodně mě nezklamal. Napjatá jsem byla až do konce. Ale když mám být upřímná, tak první díl se mi líbil přeci jenom o trošičku víc :-) Ale jinak vřele doporučuji.

Janoska
01.11.2014 5 z 5

super knížka:-) napínavá a plná zvratů. Než jsem se začetla, tak to sice trvalo, ale jinak vřele doporučuji. A těším se na další knihy tohoto autora.

Leskodka
07.10.2014 4 z 5

Slabší, než první díl, až po přečtení zhruba 100 stran to mělo větší spád a zajímavost. Ale i tak hodnotím dobře, stojí za přečtení.

zuzepka
23.07.2014 4 z 5

Pokračování Odvrácené strany půlnoci nejde číst bez Vzpomínek na půlnoc.Dobře čtivá,ale bez náboje prvního dílu.Intriky,zkaženost miliardáře se snoubí z pořekadlem,že na každou svini se vaří plný kotel...

Selinute
18.04.2014 4 z 5

Toto pokračování Odvrácené strany půnoci je o malinko slabší. Nepostrádá však napětí, dobře se čte a závěr je hodně překvapující. Stojí za přečtení.

Kniha Vzpomínky na půlnoc je v