Enny06 Enny06 komentáře u knih

Legendy & latéčka Legendy & latéčka Travis Baldree

Tahle kniha je prostě láska.

12.03.2024 5 z 5

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Tohle je velice milá, vtipná odechovka, která mě moc bavila. Pohled do historické Anglie propletenou magií byl super.

12.03.2024 3 z 5

Každý tvůj nádech Každý tvůj nádech Jennifer L. Armentrout

Tohle byla krásná série. Po přečtení prvního dílu jsem si okamžitě musela pořídit zbylé dva a hned se pustit do čtení. Moc se mi to líbilo.

12.03.2024 4 z 5

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

Kniha byla mnohem lepší než první díl. Velmi dobře se čte, má svižné tempo a furt se něco děje, ale měla i svoje mouchy. Nejvíce mi vadilo množství chyb v textu a až moc detailně popsané sexuální scény. Samozřejmě každý je nejvíc sexy, chlapy jsou samý sval atd..... Ale ten konec... o můj bože, nutně potřebuju třetí díl. Doufám že to vytáhne ještě o level výš.

11.03.2024 4 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Všechny díly jsem poslouchala v audiu. Jan Šťastný je génius a načetl to opravdu bravurně. Perfektní série detektivek, která stojí za pozornost. Napínavé, promyšlené, brutální.....to chcete číst!!!

03.03.2023 5 z 5

Krvavé skládanky Krvavé skládanky Nadine Matheson

Výborná kniha od začínající spisovatelky. Už teď se těším na pokračování.

20.03.2022 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Tak přesně tohle jsem potřebovala. Krásnou romantickou knihu, plnou humoru. Autorka má velice čtivý styl psaní. Ohromně mě to bavilo číst.
Určitě si přečtu i její další knihy.

26.06.2021 5 z 5

Vítr z hor Vítr z hor Andy Wildwood

V první řadě bych chtěla poděkovat autorovi za poskytnutí e-knihy.
Kniha byla celkem čtivá, příběh byl originální a dobře zpracovaný, skvělé popisné pasáže. Líbila se mi mapka na začátku knihy a prostředí ve kterém se to celé odehrávalo.
Co se týče postav nejvíce se mi líbil Jon, jeho oddanost ke své lásce a jeho vnitřní souboje se svou myslí. Ya-na je velká bojovnice, a i když je na pokraji sil snaží se pomáhat ostatním.
Kniha by zasloužila více pozornosti. Hodnotím velice kladně.

13.06.2021 3 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Super oddechová kniha plná lásky. Moc dobře se to četlo.

09.03.2021 4 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Přečteno za jeden den. Neskutečný nářez.

28.02.2021 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Krásné zakončení série. Občas se mi příběh zdál zdlouhavý, ale i tak to bylo skvělé.

24.02.2021 4 z 5

Kůže plná stínů Kůže plná stínů Frances Hardinge

Myslím že mladším čtenářům co moc nečtou se to bude líbit. Nebylo to vyloženě špatné. Námět knihy byl dobrý, ale příběh trochu pokulhával a byl zbytečně zdlouhavý. Místy jsem přeskakovala.

02.02.2021 3 z 5

Rozvratník Rozvratník Sebastien de Castell

Nádherné zakončení této série. Miluji tento svět a doufám že se k němu jednou vrátím.

26.01.2021 5 z 5

Noci běsů Noci běsů Kateřina Šardická

Nádherný příběh který mě naprosto pohltil. Jediné co bych vytkla trochu uspěchaný konec. Od autorky si přečtu i její předchozí knihu.

19.01.2021 4 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Výborné pokračování série. Těším se na další díl.

06.01.2021 5 z 5

Cesta králů Cesta králů Brandon Sanderson

Jedna z nejlepších knih co jsem letos četla.

23.11.2020 5 z 5

Krvavý květ Krvavý květ Louise Boije af Gennäs

Prvních cca 250 stran bylo pro mě utrpení. Pak to začalo být celkem zajímavé, když nebudu počítat novinové články. Po dalším díle nesáhnu.

06.11.2020 1 z 5

Ptačí sněm Ptačí sněm Ransom Riggs

Úžasné pokračování serie. Miluji ten svět.
Ale ten konec ?! Nutně potřebuju další díl.

31.10.2020 5 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Jsem moc ráda že jsem si knihu pořídila. Je to naprosto boží. Těším se na další díly :)

17.10.2020 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

To byla neskutečná jízda. Musím si co nejdřív přečíst další díl. Jsem zvědavá jak to celé dopadne.

07.07.2020 5 z 5