ElissEm333 ElissEm333 komentáře u knih

Hlavně na to nemysli Hlavně na to nemysli Iva Hadj Moussa

Je to velice divná kniha, ale výborně napsaná! Doporučuji! A jsem zvědavá na autorčinu další tvorbu.

17.12.2021 5 z 5

Lovec Lovec Jack Heath

Tohle byla opět jízda! Nemůžu se dočkat dalšího dílu!

29.08.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Nebylo to úplně ono, ale taky to nebylo úplně nejhorší.

29.07.2021 3 z 5

Chlapec, krtek, liška a kůň Chlapec, krtek, liška a kůň Charlie Mackesy

Už po přečtení úvodu tušíte, že nemůžete čekat velký příběh. Kniha je to ale krásná, krásně zpracovaná a plná krásných myšlenek. Pohladila na duši.

22.05.2021 5 z 5

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Kolik už jsem se toho na toto téma načetla a stejně mě to vždycky úplně semele. Některé rozhovory jsem musela nějakou chvilku vstřebávat. Kniha je i přes hrůzy ukryté uvnitř krásně zpracovaná a já děkuji Nině, že díky ní můžeme nahlédnout pod pokličku utajovaného světa. I když to bolí.

11.03.2021 5 z 5

Kriminalistické otazníky Kriminalistické otazníky Ondřej Krotil

Přišlo mi to strašně překombinované, ve většině případů nereálné a neuvěřitelné. Špatně se mi to četlo. A na můj vkus tam bylo málo fotek mrtvolek. Knihu nedoporučuji.

20.10.2020 odpad!

Opravdový život Opravdový život Adeline Dieudonné

Snad jsem v životě nečetla knihu, která by byla bohatší na nechutnosti. Ale je to tak dobře napsané, že knihu přes veškeré znechucení neodložíte, dokud nedočtete poslední stránku.

12.09.2020 5 z 5

Emma, faun a zapomenutá kniha Emma, faun a zapomenutá kniha Mechthild Gläser

Krásná oddechová četba.

03.09.2020 5 z 5

Národní třída Národní třída Jaroslav Rudiš

Velice zajímavá věc. Jsem poučená. Cajk.

24.08.2020 5 z 5

Než pravda vyjde najevo Než pravda vyjde najevo Tošikazu Kawaguči

Milé a dojemné příběhy ze života. Krásné oddychové čtení.

20.07.2020 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Tak tohle byla jízda!

15.07.2020 5 z 5

Deník knihkupce Deník knihkupce Shaun Bythell

Díky téhle knize vypadá práce v našem knihkupectví mekáčového typu (jak ho nazval jeden ze zákazníků a já mu tímto děkuji, neboť je to perfektní!!) jako nezajímavá a skoro až nudná.

Skvěle jsem se bavila! Je neuvěřitelné jak moc se v tom člověk z branže najde. Zákazníci knihkupectví jsou, koukám, všude stejní.. A nemůžu si pomoct, ale pan majitel na mě působí jako hrozný sympoš, asi si budu muset udělat výlet do Skotska.

24.06.2020 5 z 5

Řeka v temnotě Řeka v temnotě Masadži Išikawa

Už jsem toho na tohle téma přečetla tolik, že bych čekala, že už mě to nemůže nijak zvlášť rozrušit. Ale může. Tohle je skutečnost. A je strašná! A nejvíc mě rozčiluje to, že se zbytek světa tváří, že se nic takového neděje. Peníze jsou prostě peníze, hádám..

23.02.2020 5 z 5

Až přejde zima Až přejde zima Kiran Millwood Hargrave

Myslím, že mám novou oblíbenou autorku. Její příběhy jsou tak krásné a dojemné. To zimní prostředí je dokonalé. A od teď, když mi bude zima, si vzpomenu na Runa. ❤️

26.01.2020 5 z 5

Návrat do Valbone Návrat do Valbone Josef Habas Urban (p)

Se skutečností to má sice společného asi jen pramálo, ale i tak to byla jízda! Moc se mi líbil styl popisů a slovní zásoba autora. Za mě super!

19.01.2020 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Prostě skvělé! Těším se na další díly!

08.01.2020 5 z 5

Lední medvídku, znáš cestu? Lední medvídku, znáš cestu? Hans de Beer

Krásná připomínka dětství. A ty ilustrace!!♥

22.12.2019 5 z 5

Chlapec, pták a truhlář Chlapec, pták a truhlář Matilda Woods

Kouzelný příběh, který pohladí na duši. Jak já jim fandila!!!

02.10.2019 5 z 5

Letní děti Letní děti Dot Hutchison

Tahle série je prostě povedená. Čtení rychle utíká a člověk je zvědavý jak to celé dopadne. A zkuste tenhle tým agentů nemilovat!

14.09.2019 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Krásný příběh o tom jak jsou první lásky nešikovné až trapné. Celou dobu jsem se tetelila štěstím, jak moc jsou ti dva roztomilí! Teď se jen musím hodně hlídat, abych si na pokračování počkala v papírové formě.

16.08.2019 5 z 5