ElissEm333 ElissEm333 komentáře u knih

Birthday Girl Birthday Girl Haruki Murakami

Nechápu jak to Murakami dělá, že ve mně po každé jeho knize zůstane takové vlezlé lepkavé cosi, které mě ještě dlouho po dočtení nutí přemýšlet nad knihou, životem a celkově světem a jeho fungováním. Skvělé! A ty ilustrace!

16.10.2017 5 z 5

Čáry Čáry Rjú Murakami

Pro mě trochu slabší dílko než V polévce miso nebo Piercing, ale i tak to bylo skvělé čtení. Je to tak divné, špatné a znepokojivé, že vás to nutí číst a číst a číst.

Nebohá japonská dítka.. To jim někdo nemohl dát o trochu víc lásky?

29.08.2017 4 z 5

Vyhořelá Vyhořelá Kristin Cast

U vyhořelé jsem vyhořela i já. Nějak mě to prostě přestalo bavit. Třeba se k této sérii ještě někdy vrátím, ale zatím o tom celkem pochybuji.

24.08.2017

Dělám si to sám Dělám si to sám Martin Váša

Bavilo mě to od začátku do konce! A autor má prostě skvělý vkus snad na všechno. ;)

20.08.2017 5 z 5

Strážci příběhů Strážci příběhů Mechthild Gläser

To už jsem na konci? Krásné čtení. Originální příběh, který by si chtěl na vlastní kůži zažít určitě každý z nás, s postavami, které si získají vaše srdce. Konec mě překvapil, autorka má můj obdiv, že se do toho pustila.. A k těm pootevřeným dvířkám na poslední straně? Snad jediné.. Pokračování? Prosím!

06.08.2017 5 z 5

Afterdark Afterdark Haruki Murakami

Není kniha od Murakamiho, která by se mi nedostala pod kůži a Afterdark není žádnou výjimkou. Skvělé postavy, které si za těch pár hodin naprosto zamilujete a to jeho klasické tajemno! To je prostě něco. No není to můj nejoblíbenější autor jen tak pro nic za nic. :)

04.08.2017 5 z 5