elisa194 elisa194 komentáře u knih

Omyl Omyl Elle Kennedy

Tak to byl vážně omyl. Kniha Návrh se mi líbila, tato bohužel ne. Chtěla jsem nějakou oddychovku do auta na dovolenou a málem mě to uspalo. Děj bez nápadu, zápletka nulová,autorka se o nějaký příběh snažila, ale marně. Za mě velke zklamání.

02.07.2018 2 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Musim si dat chvíli pauzu od detektivek. Uz jsem jich přečetla tolik, ze mě tato nejak extra neoslovila. Přečíst každopádně doporučuji.

02.07.2018 3 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Souhlasím s nazorem, ze nechapu nazev knihy. Nema s obsahem nic společného. Spíš moc nechápu tak vysoké hodnocení. Z tohoto žánru jsem četla už hodně knih a toto byl slabší průměr.

29.06.2018 3 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Začátek má pomalý rozjezd, ale pak se začnou odkryvat věci a vše začne zapadat do pribehoveho puzzle. Člověk se nenadeje a uz je konec. Příběh je zajimavy, kniha se dobře čte. Prijemna oddychovka.

25.06.2018 3 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Napsáno je to opravdu ctive, ale... zbytecne prodluzovani, nebavilo me pul knizky číst jak vse hlavní hrdinka zapomíná.. kazdopadne dej a zapletka byla super.

22.06.2018 3 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Velmi čtivá erotická kniha, se zajímavým tématem, libilo se mi, ze je tam vice děje než erotiky. Ale hvezdicku jsem bohužel musela ubrat za posledni zvrat. Přišlo mi to uz moc a zbytečně natahovane. Jinak super oddychovka.

19.06.2018 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Libilo se mi, ze je příběh rozdělen na oba pohledy hlavních hrdinek. I když příběh Amber se me líbil víc (kazdopadne takovou vypočítavou mrchu bych doopravdy ve svem zivote mit nechtela), tak se mi pak libilo, jak všechno Daphne nakonec udělala a vlastně jsem to i te Amber za to vše přála. Takze za me parádní čtení !

13.06.2018 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Bohate by mi stacilo jen vypraveni Minky, takze kvuli zbytku jsou hvezdicky dolu. Kniha se dobre cte, ale uplne to neni muj salek caje.

01.06.2018 3 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Tak to byla jízda!! Nejlepší kniha, co jsem kdy četla. Jestli chcete něco od čeho se nedá odtrhnout, tak tohle jednoznačně doporučuji. Propracované postavy, neskutečný děj, prostě wow

22.05.2018 5 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

Tak takové knihy můžu. Už od začátku napínavé, ja bych se teda tak nezachovala, ale i tak to nemění nic na tom, že se kniha velice dobře čte a závěr jsem prostě musela rychle dočíst.

17.05.2018 4 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Kniha neurazi a ani nenadchne. Taková průměrná oddychovka.

16.05.2018 3 z 5

Zmizelé z Cooley Ridge Zmizelé z Cooley Ridge Megan Miranda

jak uz to tak nekdy bývá, zajímavá anotace, ale ve skutečnosti je kniha docela nuda, příběh se táhne (tak, že když si přečtěte 50 stran a preskocili by jste na konec, o nic vlastně nepřijdete). Napětí žádné, bohužel pro mě tato kniha zklamání

09.05.2018 1 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Hned od první stránky me kniha vtahla do děje. Člověk potřebuje číst pořád dál a dál, aby se co nejrychleji dozvěděl co se vlastně stalo. Ja bych se teda zachovala jinak nez hlavni hrdinka, to me trochu zarazelo, ale jinak je kniha na jedničku. Každopádně drhy dil si prectu, ale prijde mi to zbytečné..

05.05.2018 5 z 5

Léto u jezera Léto u jezera Hannah McKinnon

Tato knížka nenadchne, neurazí. Člověk si u ní ale odpočine. Prostě nenáročná oddychovka.

26.04.2018 3 z 5

Zapomnění Zapomnění Cat Patrick

Příjemná oddychovka, od knihy jsem nic neočekávala a příjemne me překvapila. Čte se sama, děj ma zvrat a člověk ceka jak to nakonec dopadne. Konec mohl byt ale trochu vic rozepsany, zbytecne je useknuty

19.04.2018 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Napínavé, propletené, výborná zápletka, konec nečekaný. Jen jsem se někdy ztrácela v postavách. Každopádně pořád vede Tichá modlitba.

17.04.2018 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Po dlouhé době kniha, která me zaujala hned od první stránky, však jsem ji taky přečetla za 3 hodiny. Svižný, napínavý příběh, promyšlená zápletka. Vyhovoval mi styl psaní. Nemám co vytknout.

11.04.2018 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Knize zbytečně ubírá tolik stránek. Příběh je zbytečně natahovany, pořád dokola. Pro mladší generaci,ale asi ok...

09.04.2018 3 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Nejlepší díl byl pro mě Písečný muž. Toto nebylo úplně nejhorší, ale moc mě nezaujal děj.

31.03.2018 3 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Musím souhlasit s komentáři níže. Ze začátku mě kniha bavila, ale pak jsem se začala nudit. Zbytečně zdlouhavé, příběh mě moc nezaujal.

27.03.2018 2 z 5