elisa194 elisa194 komentáře u knih

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Kniha se dobře čte. Člověk se zacte od prvních stránek, nutí ho to cist dál.. Ale ja jsem třeba hlavní zapletku uhadla, i kdyz teda jeden zvrat na me cekal. Příjemné čtení.

22.03.2019 4 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Knih s tímto námětem jsem četla uz dost. Souhlasím, ze tato hodne kopíruje 50 odstínů a nemá na to ani z rychlíku. Co se týče hlavních hrdinů, Colton sympaticky, ona me svým myšlením nekdy stvala. A popravde se mi ani druhy dil číst nechce. Uz ted je to zbytečne natahovane a nechapu co chce psát autorka dal.. jako oddychovka dobre, ale cetla jsem uz lepší knihy s timto nametem..

17.02.2019 3 z 5

Žij, dokud to jde Žij, dokud to jde Camille Pagán

Cekala jsem romantiku, konec jaký predpokladate a ono to tak vůbec nakonec není. Krásný příběh, ktery vás donutí se zamyslet nad svým životem, uvědomit si, že si máte každý den užívat a plnit si své sny. Ke konci jsem si i pobrecela.

04.02.2019 4 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Knihy od této spisovatelky mam ráda. Ale u teto mi chybělo její typické napětí. Kniha ma zbytečně tolik stran. Snad do pulky se řeší pořád to samé dokola az to uz cloveka nebavi. Pak uz je to lepší, ale tentokrát docela slabota..

30.01.2019 3 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel John Marrs

Ze začátku jsem se proste nemohla začíst a čtení odkladala. Mozna nez jsem si zvykla na stridani minulosti a pritomnosti..Zhruba od půlky jsem zase nemohla přestat číst. Simon me neskutecne vytáčel, hrozny psychopat, i kdyz jsem si myslela co se stalo, tak postupne rozuzlovani me docela překvapilo. A libilo se mi, ze na konci kapitoly bylo napsáno vzdycky neco, co cloveka lakalo dale cist..

18.01.2019 4 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Krásná, dojemná knizka, která se čte jedním dechem i jsem si pobrecela. Píseň Zustan tu se mnou najednou dostává úplně jiný smysl. Karinka to prostě umí!!! Jednu chybu ale knížka má. A to, že je za 3 hodiny přečtena

07.01.2019 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Knížek na toto téma jsem přečetla uz nespočet. Ale tato se řadí mezi ty povedené. Místy mi to připomínalo i padesát odstínů šedi. Kniha je odpocinkova, není tam zase tolik erotiky, má děj, hlavní hrdinové oba sympatičtí. Takže za mě opravdu spokojenost.

31.12.2018 5 z 5

Do nejtemnějšího kouta Do nejtemnějšího kouta Elizabeth Haynes

Na knihu jsem se dlouho tesila a dlouho jsem ji nemohla sehnat. Ale bohužel jsem z ni nebyla moc nadšená. Knihy s takovou tematikou jsem uz cetla a na knihu Za zavřenými dvermi opravdu nemá. Chybelo mi jakekoliv napeti, kapitoly, kdy Cathrine neustale kontrolovala byt a v podstate tu bylo popsane jen co vse zkontrolovala me nebavily. Člověk vedel jak to dopadne a jen cekal, jestli mel pravdu nebo ne. Skoda..

27.12.2018 3 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Kniha plná překvapení, zvratů nečekaných událostí a rozuzlení. Autorka přidává vše postupně, což nutí číst dál a dál, pořád se něco děje, kniha má napětí a nakonec prekvapivé finále.

09.12.2018 5 z 5

Tvůrci náhody Tvůrci náhody Joav Blum

Tak zajímavý nápad knihy a autor toho vubec nevyužil. Dlouhé nezáživné pasáže, takže jsem se místy docela nudila. Chybělo mi napětí a nucení číst dál... škoda

08.12.2018 2 z 5

Hádej kdo Hádej kdo Chris McGeorge

Napad na knihu dobrý, jen se to autorovi nepodařilo moc zrealizovat. Chybělo tam napětí a celkově jsem se do ni nemohla začíst.

06.12.2018 2 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Tak toto bylo pro mě utrpením. Nechala jsem se zlakat hodnocením, ale opravdu nechápu proč ho má tak vysoké. Tento žánr knížek čtu, kdyz potřebuji oddechové čtení. Bohužel je kniha spíš trapas. Chování hlavnich hrdinů neodpovídá vůbec rokům, které autorka uvádí. Děj taky o nicem. Obálka otřesna. Jediné plus kniha mela,ze ma tak malo stran a byla hned přečtena.

03.12.2018 1 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

JEDNÍM SLOVEM PROSTĚ BOMBA. Po dlouhé době výborná kniha až je mi líto, že jsem ji už dočetla.Děj napínavý od začátku do konce, nutí vas číst dál a dál. Kdo nemá dárek na Vánoce, tak doporučuji!!!

01.12.2018 5 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Kniha je ze začátku napínavá, ale děj se da pak předvídat. Trošku by potřebovala policie v knize víc inteligence. Věci jim dochazely pomaleji než čtenáři. Každopádně dávám 4 hvězdy, kniha se dobře čte, děj je zajímavý, super thriller.

17.11.2018 4 z 5

Závist Závist Sandra Brown

Ne a ne se pořádně začíst. Přitom knížky od teto autorky se mi líbí, ale tentokrát nevim proč, to nebylo ono.

15.10.2018 3 z 5

Milenka mého muže Milenka mého muže Lucy Dawson

Kniha se velmi dobře čte, tím, že má tak malo stranek, tak je přečtena hned. Nejdřív mi byla hlavní hrdinka sympatická, pak se začala chovat hloupě. Každopádně takového chlapa bych si nedržela ani omylem..

01.10.2018 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Příjemná oddychovka, taková ta knížka u které člověk vypne, nemusí přemýšlet a to jsem přesně potrebovala. Velké plus, že má děj a není to jen samá erotika. Mohla byt sice o trochu kratší, ale i tak to bylo pohodové čtení.

29.09.2018 4 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Nechápu, proč má kniha tolik stránek. Zbytečně vše pořád dokola. Snad do půlky knihy jsem se ztracela v postavách. Dalo se to napsat o hodne lépe.

28.08.2018 3 z 5

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Ze začátku se mi kniha hodně líbila, bylo napínavé na co si hlavní hrdinka vzpomene a jak bude pokračovat příběh dál. Bohužel se s tím autorka moc dobře nepoprala a kniha pomalu ztrácela napětí a příběh začal upadat. Věta ty si opravdu nic nepamatujes mi zacala lézt na nervy. Takže jsem z toho docela na vazkach, jestli bych ji doporučila, ale i tak by si zasloužila tri a pul hvězdičky.

31.07.2018 3 z 5

Výherkyně Výherkyně David Baldacci

Trochu se divím tak vysokému hodnocení. Děj je prekombinovany, neskutečně moc náhod, sem tam nějaké napětí, ale jinak slaby průměr.

22.07.2018 3 z 5