Dudek25 Dudek25 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Líbila se mi kniha i když toto téma nečtu

03.11.2020 5 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Četla jsem na knihu jen samé dobré recenze a tak sem si řekla že si ji tedy koupím a strašně se mi líbila a všechny postavy sem si hned oblíbila kniha je velmi hezky napsaná prostředí a období ve kterém je děj psán mě doslova dostal super za mě určitě neuděláte chybu s koupí nebo přečtení

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

kniha je hezky napsaná atmosféra děje ve kterém je napsána je super a moc se mi líbila konec a rozuzlení mě překvapil a vůbec sem to nečekala akorát tedy alespoň za mě mohla být kratší

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

A mě se kniha moc líbila byla přečtena rychle ale vím ze to nebude naposled .. opravdu moc krásný příběh každý to asi bere jinak já sem pučičář. .....

01.10.2020 5 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Mě kniha opět pobavila a zasmála jsem se u ní jako vždy u knih teto autorky … ale ne každý přijde na chuť této autorce

11.10.2021 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Za mě super kniha určitě přečtu ještě jednou a ten konec sem tedy co se tyče Alexy a toho co se stalo sem nečekala

07.01.2021 5 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Mě se líbil více pohled od Christiana Graye kniha se četla hezky škoda že není i třetí díl..

09.06.2020 5 z 5

Smršť Smršť Johan Theorin

smršt je mou oblíbenou knihou hned po skrýši děj ve kterém píše autor a prostředí mě pohlitlo nutilo číst super

03.06.2020

Grey Grey E. L. James (p)

Kniha se mi líbila více z pohledu Christiana mohu doporučit ale ne každému se bude líbit nevím proč polovina nadává že to téměř vše stejné... Vždyť tam je hodně věcí co dělal on a děj má úplně od základu paní spisovatelka změnit nebo co..? Mě se líbila

09.06.2020

Porodní bábou proti své vůli Porodní bábou proti své vůli Patricia Harman

krásné pokračování knihy ted už z pohledu Becky první díl byl krásný a tento si také našel místo v knihovně děj a to jak lidi spolu uměli vycházet a pomoci si je krásný

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Byla to moje první kniha od Johana Theorina a můžu říct wau super ne každý jeho styl však ale má rád pořád mě to drželo ve čtení kdy sem si říkala jak to asi všechno dopadne

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Kniha se hezky četla nutila mě číst dál a dál

03.06.2020 4 z 5

Božské začátky Božské začátky Christina Lauren

Ještě ze sem si ji půjčila ta mě ne

07.02.2021 1 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Mě se kniha moc líbila takže určitě ještě přečtu někdy

25.10.2020 5 z 5

Divá Bára Divá Bára Božena Němcová

krásná kniha nečekala jsem že někdy budu číst tento žánr ale moc se mi líbil děj a vše kolem určitě budu číst vickrát

20.07.2020 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

božský bastard no je to kniha kde je převážně vše o sexu a vše začne sexem mě se kniha líbila někdy sem si říkala že se bennet choval jako pitomec ..ale když sem četla poslední kapitolu říkala sem si jak rychle sem to stihla jedním dechem přečíst líbila se mi vác než padesát odstínů

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Koupila jsem v eknize a byla jsem sklamana čekala sem od toho něco víc.. Za mě tato kniha ne..

03.06.2020 1 z 5

Porodní bábou navždy Porodní bábou navždy Patricia Harman

Mě se kniha líbila ano je tam méně porodů ,ale opět ta atmosféra i když válečná super a konec sice sem čekala něco takového ale i slza mi ukápla . Zajímalo by mě zda je ještě pokračování

03.12.2020 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Za mě super knížka oddechová ,zasmála jsem se . Velké plus je psána svižně ,humorně měla jsem za dva večery přečteno a vcelku mě mrzelo ,že je konec . Kapitoly jse střídají s pohledu williema a s pohledu Hailey ..

13.10.2020 5 z 5

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Mno doplnění knihu jsem měla půjčenou sem rada nejlepší zůstane stejne pro mě božský bastard a bozska mrcha a potvora kdybych nečetla nechybělo by mi to a dej bych vycetla z recenzi příběh omotany dokola už o ničem

07.09.2020 2 z 5