Darker ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Prožijte znovu vášeň Padesáti odstínů temnoty očima Christiana Greye prostřednictvím jeho vlastních slov, zmučených myšlenek, úvah a snů. E L James se vrací do světa Padesáti odstínů v hlubším a temnějším pohledu na milostný příběh, který okouzlil miliony čtenářů celého světa. Jejich spalující a smyslný poměr vyústil v hluboký žal a výčitky, přesto nedokáže Christian Grey vyhnat Anastasii Steeleovou z hlavy, natož z krve. Odhodlaný získat ji zpět, pokouší se potlačit své zvrácené touhy i potřebu absolutní kontroly a snaží se milovat Anu za jejích vlastních podmínek. Hrůzy jeho dětství ho však pronásledují dál, zatímco Anin úskočný šéf, Jack Hyde, chce zjevně Anu pro sebe. Pomůže Christianovi důvěrník a terapeut, doktor Flynn, čelit jeho démonům? Nebo ho majetnictví Eleny, jeho svůdkyně, a vyšinutá oddanost Leily, jeho bývalé submisivní společnice, vtáhnou zpět do minulosti? I kdyby si Christian opět vybojoval Anino srdce, může tak temný a osudem zdeptaný muž doufat, že si jej udrží?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392066/darker-pen-392066.jpg 4253
Série

Padesát odstínů / Fifty Shades

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno (ekniha), Baronet
Orig. název

Darker: Fifty Shades Darker as Told by Christian, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (60)

Kniha Darker

Přidat komentář
Rapeh
03. května

Přečtené jedním dechem, zajímavé vidět příběh očima Christiana. Určitě si časem knihu přečtu znova

Jita160
01. května

Christian a Anna pro mě srdeční záležitost.Rada se k nim zase někdy vrátím.
Doporučuji přečíst každé ktera má ráda erotické romantické příběhy,který tento rozhodně je.


Lucuschka
15. března

Hezké doplnění příběhu - pohled Christiana byl zajímavý a určitě mi pomohl lépe pochopit jeho myšlenkové pochody a jednání :-)

Sandule44
07. března

Super :)

Tebby
14. února

Slabší než první díl trilogie Grey, přesto stále mnohem vtipnější a čtivější než jeho protějšek z původní série.

Vendy1993
04. února

druhý díl napsaný z Christianova pohledu a opět lepší než když si to čtu z pohledu Anny (boha ona je taky někdy pěkná kráááááá.....). Už se těším na poslední díl ;)

Nika30
07. ledna

Doplněna prázdná místa ohledně jeho děsů. Člověk se dokáže lépe vcítit do postavy a do jeho strachů.

Nik97
19.11.2020

Já jsem spokojená. Čte se to dobře, hladí to na srdci, Anna mi tak nějak připomíná, že důležitá je laskavost k sobě (nedělat, co nechci a co je přes hranice), ale i laskavost k muži (je tak záhadně klidná i přes všechny jeho nesnesitelnosti)... A že by to byla cílovka pro starší maminy - to si nemyslím, znám spooustu žen kolem dvacítky, které prostě rády čtou červenou knihovnu a nechávají se inspirovat. Líbí se mi, že můžu číst ty samé situace z obou pohledů. Občas mi přijde, že mám takového chlapa (bez těch milionů a vrtulníku) doma a od Anny si většinu situací, které řeší laskavostí a klidnou hlavou, nechávám k zamyšlení.

K názoru ostatním: samozřejmě, je tam hodně sexu a 100 % orgasmů, trochu naivní. A Christian a jeho pocity viny a nesebevědomí - z pohledu psychologa běžné - jde si za cílem podnikání, vše ostatní včetně srdce uzavřel, nikoho k sobě nepustí, proto miluje kontrolu a plánování, ve vztazích se nedokáže uvolnit a těžce ukazuje srdce, pocity, proud myšlenek a jen těžko upraví hranice tvrdě nastavených pravidel.. Myslím, že bychom se všichni divili, kolik takových lidí opravdu existuje a společné by řada z nich měla i to obrovské trápení z dětství a díky tomu neschopnost projevit emoce a lásku...

1