Darker ekniha

Prožijte znovu vášeň Padesáti odstínů temnoty očima Christiana Greye prostřednictvím jeho vlastních slov, zmučených myšlenek, úvah a snů. E L James se vrací do světa Padesáti odstínů v hlubším a temnějším pohledu na milostný příběh, který okouzlil miliony čtenářů celého světa. Jejich spalující a smyslný poměr vyústil v hluboký žal a výčitky, přesto nedokáže Christian Grey vyhnat Anastasii Steeleovou z hlavy, natož z krve. Odhodlaný získat ji zpět, pokouší se potlačit své zvrácené touhy i potřebu absolutní kontroly a snaží se milovat Anu za jejích vlastních podmínek. Hrůzy jeho dětství ho však pronásledují dál, zatímco Anin úskočný šéf, Jack Hyde, chce zjevně Anu pro sebe. Pomůže Christianovi důvěrník a terapeut, doktor Flynn, čelit jeho démonům? Nebo ho majetnictví Eleny, jeho svůdkyně, a vyšinutá oddanost Leily, jeho bývalé submisivní společnice, vtáhnou zpět do minulosti? I kdyby si Christian opět vybojoval Anino srdce, může tak temný a osudem zdeptaný muž doufat, že si jej udrží?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392066/darker-pen-392066.jpg 4253

Padesát odstínů / Fifty Shades

Vydáno (ekniha), Baronet

Darker: Fifty Shades Darker as Told by Christian, 2017

Kniha Darker

Rapeh

Přečtené jedním dechem, zajímavé vidět příběh očima Christiana. Určitě si časem knihu přečtu znova

Jita160

Christian a Anna pro mě srdeční záležitost.Rada se k nim zase někdy vrátím.
Doporučuji přečíst každé ktera má ráda erotické romantické příběhy,který tento rozhodně je.

Lucuschka

Hezké doplnění příběhu - pohled Christiana byl zajímavý a určitě mi pomohl lépe pochopit jeho myšlenkové pochody a jednání :-)

Sandule44

Super :)

Tebby

Slabší než první díl trilogie Grey, přesto stále mnohem vtipnější a čtivější než jeho protějšek z původní série.

Vendy1993

druhý díl napsaný z Christianova pohledu a opět lepší než když si to čtu z pohledu Anny (boha ona je taky někdy pěkná kráááááá.....). Už se těším na poslední díl ;)

Nika30

Doplněna prázdná místa ohledně jeho děsů. Člověk se dokáže lépe vcítit do postavy a do jeho strachů.

Nik97
19.11.2020

Já jsem spokojená. Čte se to dobře, hladí to na srdci, Anna mi tak nějak připomíná, že důležitá je laskavost k sobě (nedělat, co nechci a co je přes hranice), ale i laskavost k muži (je tak záhadně klidná i přes všechny jeho nesnesitelnosti)... A že by to byla cílovka pro starší maminy - to si nemyslím, znám spooustu žen kolem dvacítky, které prostě rády čtou červenou knihovnu a nechávají se inspirovat. Líbí se mi, že můžu číst ty samé situace z obou pohledů. Občas mi přijde, že mám takového chlapa (bez těch milionů a vrtulníku) doma a od Anny si většinu situací, které řeší laskavostí a klidnou hlavou, nechávám k zamyšlení.

K názoru ostatním: samozřejmě, je tam hodně sexu a 100 % orgasmů, trochu naivní. A Christian a jeho pocity viny a nesebevědomí - z pohledu psychologa běžné - jde si za cílem podnikání, vše ostatní včetně srdce uzavřel, nikoho k sobě nepustí, proto miluje kontrolu a plánování, ve vztazích se nedokáže uvolnit a těžce ukazuje srdce, pocity, proud myšlenek a jen těžko upraví hranice tvrdě nastavených pravidel.. Myslím, že bychom se všichni divili, kolik takových lidí opravdu existuje a společné by řada z nich měla i to obrovské trápení z dětství a díky tomu neschopnost projevit emoce a lásku...