Darker ekniha

Prožijte znovu vášeň Padesáti odstínů temnoty očima Christiana Greye prostřednictvím jeho vlastních slov, zmučených myšlenek, úvah a snů. E L James se vrací do světa Padesáti odstínů v hlubším a temnějším pohledu na milostný příběh, který okouzlil miliony čtenářů celého světa. Jejich spalující a smyslný poměr vyústil v hluboký žal a výčitky, přesto nedokáže Christian Grey vyhnat Anastasii Steeleovou z hlavy, natož z krve. Odhodlaný získat ji zpět, pokouší se potlačit své zvrácené touhy i potřebu absolutní kontroly a snaží se milovat Anu za jejích vlastních podmínek. Hrůzy jeho dětství ho však pronásledují dál, zatímco Anin úskočný šéf, Jack Hyde, chce zjevně Anu pro sebe. Pomůže Christianovi důvěrník a terapeut, doktor Flynn, čelit jeho démonům? Nebo ho majetnictví Eleny, jeho svůdkyně, a vyšinutá oddanost Leily, jeho bývalé submisivní společnice, vtáhnou zpět do minulosti? I kdyby si Christian opět vybojoval Anino srdce, může tak temný a osudem zdeptaný muž doufat, že si jej udrží?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392066/big_darker-pen-392066.jpg 4325

Padesát odstínů pohledem Christiana Greye 2.

Vydáno: (ekniha), Baronet

Darker: Fifty Shades Darker as Told by Christian, 2017

Kniha Darker

Kiwisska

Co jsem čekala, to jsem dostala. Čtivější než z pohledu Any (žádná vnitřní bohyně mě nerozčilovala). Oddechovka, u které nemusím přemýšlet a když pozapomenu nějaký detail, vůbec to nevadí. Jako plus vnímám útržky minulosti, kdyby měly více prostoru místo neustálého vzdychání nad Aniným čímkoliv, dala bych i vyšší hodnocení.

Veruru1981

Stoprocentni romantika. Po letech jsem se vratila k pribehu Any a Christiana a nejsem zklamana. Vzhledem k tomu, ze jsem to cetla s odstupem, prekvapili me, jak hluboky cit Christian k Anne vlastne chova. Cekala jsem z jeho strany vic sexualne zalozeneho vztahu. A on spis bojuje s necim, co nezna, laskou k Ane.
Kniha se mi libila, jako predchozi dily. Uz mam objednano i Freed, a asi si osvezim i Grey... proste to musim docist vsechno.

Hanca91

Upřímně, neznám ženu, která by o příběhu lásky Any a Christiana minimálně neslyšela.
Nebudeme si tu hrát na nějakou intelektuální četbu, je to prostě holčičí klasika. Co však musím zmínit a vyzdvihnout, tak fakt, že příběh očima Christiana mi přijde daleko zajímavější a snad i romantičtější.

janyska13

Opět mě Padesát odstínů dokázalo dostat ze čtecí krize. A opět jsem si čtení užila a nestydím se za to. Celkově tento díl z jeho pohledu je mnohem zajímavější.

rampapa
25.11.2021

Tak tohle bylo super. Na druhý díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Pohled Christiana se čte samo. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu poslední díl.

princesse
19.11.2021

Bavilo mě to. Věděla jsem co čekat, protože filmy jsem viděla a nezklamal mě ani tento díl. Čte se to dobře, nějaké výhrady by se našly, o tom není pochyb, ale celkově skvělé čtení.

zimka.r
27.10.2021

Po x letech přečtení dílů z pohledu Any sem se dostala k dílům z pohledu jeho a mě se ta pohádka prostě líbí. Pokud to někdy budu číst znovu, pak rozhodně oba pohledy zároveň! Vědět co si oba myslí v jeden okamžik :)

Dalgiona
17.10.2021

Musím konstatovat, že Grey a Darker se mi líbily o mnoho víc než Padesát odstínů.