dr.romca dr.romca komentáře u knih

Saturnin se vrací Saturnin se vrací Miroslav Macek

Nehodnotím knihu, jako pokračování. Ne všichni asi četli původního Saturnina. Kniha byla milá , a když jsem si představila televizní zpracování a postavy dostaly reálné tváře, tak teta Kateřina nikdy nezklamala....

02.09.2018 3 z 5

Jeho na celý život Jeho na celý život Rebecca Hagan Lee

Kniha splnila přesně ten účel, za kterým jsme ji v antikvariátu za 19 kč , kupovala. Báječné čtení na dovolenou. Kdo má rád historické romance, ten se určitě nezklame....

14.08.2018 4 z 5

Zánik Faeny Zánik Faeny Alexandr Kazancev

Myslím, že tato kniha , kdyby se vydala i v současnosti ( s malými úpravami poslední části ) , našla by si nové fanoušky....

01.08.2018 4 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Opět skvělá...., co dodat.

06.07.2018 5 z 5

Čtyři Breberkos Čtyři Breberkos Václav Čtvrtek (p)

Knížka, kterou jsem sama četla v dětství a kterou jsem četla i svým dětem. Krásné ilustrace.

25.06.2018 3 z 5

Díky za každé nové ráno Díky za každé nové ráno Halina Pawlowská

Nějak jsem se nemohla začíst, spisovatelka dokáže skákat v čase o dvacet let v jenom odstavci. Ale i tak jsem se zasmála, jen musíte přijít na chuť stylu psaní. A příbuzní z Ukrajiny byli skvělí... :)

17.06.2018 4 z 5

Mapa z kostí Mapa z kostí James Rollins (p)

Moje první kniha od tohoto spisovatele a určitě ne poslední :))

11.06.2018

Popelčina kletba Popelčina kletba Krystyna Kuhn

Pěkná kniha, dobrý námět, ale jak už tady psali jiní..... bez konce. Jako by chyběla poslední kapitola.

16.05.2018 3 z 5

Dívka ze Summer Hillu Dívka ze Summer Hillu Jude Deveraux (p)

Po delší době jsem se vrátila ke knize od Jude Deveraux. Vždy to byla sázka na jistotu, bohužel tato kniha mě vůbec nesedla. Mám raději její historické romány.

03.04.2018 2 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

12 povídek o ženách různého věku. Na jednu stranu se mi líbilo, jak jsou postavy v povídkách propojeny, na druhou jsem se v tom už docela ztrácela. Škoda jen, že alespoň některý příběh neskončil opravdu šťastně.

21.03.2018 4 z 5

O kocourovi, který přišel na Vánoce O kocourovi, který přišel na Vánoce Cleveland Amory

Bohužel jsem od knížky čekala asi víc. Nějak to drhlo a špatně se mi četla. Jinak miluju kočky a vím, že jsou svéhlavé, jak popisuje autor svého kocoura.

16.03.2018 3 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Super. I když jsme viděla film jako první, přesto jsem hltala každou stránku.

15.03.2018 5 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

I když už nepatřím do věkové skupiny, pro kterou je kniha určena, tak se mi kniha docela líbila. Klidně bych si přečetla i pokračování....Theron je lepší než Mather :-)

15.02.2018 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knihu jsem měla přečtenou za pár dní. Jednoduchý styl bez zbytečného popisu. Ke konci je na každé straně zvrat o 180 stupňů. ... A všichni lžeme a něco skrýváme.

03.02.2018 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Hezká kniha. Je vidět, že dobrý příběh se dá napsat i s minimem postav - muž, žena a pes :))

07.01.2018 5 z 5

Ukradené srdce Ukradené srdce Adele Ashworth

Klasika pro ty, kteří hledají historickou romanci.

29.12.2017 4 z 5

101 způsobů jak použít mrtvou kočku 101 způsobů jak použít mrtvou kočku Simon Bond

Já bych opravdu nepřišla na to, jak použít mrtvou kočku. Palec nahoru

25.12.2017 5 z 5

Útěk z teritoria smrti Útěk z teritoria smrti Tom Isbell

Kniha se mi líbila, ale je vidět, že je to určeno pro puberťáky. Má mezery v příběhu, ale četlo se to hezky. Chybělo mi vysvětlení, nebo alespoň náznak toho , jak to vypadá tam , kam utíkají.....

22.12.2017 3 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Skvělá kniha. Líbila se mi mnohem více než film. Ve filmu přece jenom nedokáží popsat pocity.

20.12.2017

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Skvělý příběh, ale někdy zdlouhavý. Pokud přeskočíte prvních 200 stran o nic nepřijdete.

15.12.2017 3 z 5