Dorota09 Dorota09 komentáře u knih

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

Úžasný příběh, který mě naprosto pohltil. Už se těším čím mě překvapí další díl.

Půlnoc Půlnoc Erin Hunter

Konečně přeložili tenhle díl na který jsem se těšila velmi dobrodružný a napínavý a já jen doporučuji. Škoda, že nesou přeložené další díly, teď nevím jak to dopadne.

Bratři Lví srdce Bratři Lví srdce Astrid Lindgren

Velmi krásný příběh který moc doporučuji.

Straka v říši entropie Straka v říši entropie Markéta Baňková

Kniha se mi líbila. Byla vtipná a líbilo se mi, že to vysvětlovala zvířata která se snažila dělat různé pokusy a podobně, díky tomu jsem to lépe pochopila.

Časovaná bomba Časovaná bomba Joelle Charbonneau

Velmi napínavá kniha naprosto mě překvapilo když jsem zjistila kdo tu bomby do školy dal. I když mě to ze začátku nebavilo postupně to bylo napínavější. Líbilo se mi, že každá kapitola byla z pohledu jiné postavy.

16.06.2020 3 z 5

Fiorella a dům ztracených duší Fiorella a dům ztracených duší Vlastimil Vondruška

Kniha mě opět nesmírně bavila. Je zajímavé jak to autor všechno vymyslel, mohu jen doporučit.

Fiorella a hřbitov upírů Fiorella a hřbitov upírů Vlastimil Vondruška

Děj knihy mě velmi bavil, musela jsem jí číst do samého konce, už se těším čím mě překvapí další díl.

16.06.2020 4 z 5

Fiorella a záhada mrtvého netopýra Fiorella a záhada mrtvého netopýra Vlastimil Vondruška

Po přečtení první knihy jsem se hned pustila na další opět mě velmi bavila a nemohla jsem se odtrhnout.

Fiorella a Bratrstvo křišťálu Fiorella a Bratrstvo křišťálu Vlastimil Vondruška

Velmi zajímavý a dobrodružný příběh moc mě bavil, i když jsem to vůbec od knihy neočekávala.

Dva roky prázdnin Dva roky prázdnin Jules Verne

Kniha se mi velmi líbila, hlavně ke konci mě čím dál víc zajímalo jak to dopadne.

16.06.2020 3 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Skvělá kniha nemohla jsem se od ní odtrhnout, opět mě naprosto pohltil děj knihy. Měla jsem ji přečtenou do jednoho dne. Moc doporučuji.

Potom Potom Morris Gleitzman

Kniha se mi líbila, byla dobrodružná a napínává. A po přečtení tohoto dílu jsem začala hned číst další.

13.06.2020 4 z 5

Když Když Morris Gleitzman

Smutný a krásný příběh hodně jsem se o té době dozvěděla. O strachu ,a statečnosti kterou v sobě měli jak dospělí tak i děti. Já mohu jen doporučit.

13.06.2020 4 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Když jsem dočetla tuto knihu dlouho jsem nad ní uvažovala, byl to konec který jsem naprosto nečekala a velmi mě překvapil.

13.06.2020 3 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Další úžasný díl z této série, kniha mě opět pohltila. Má skvělý příběh s spoustou překvapení. Už se těším na další díl.

13.06.2020 5 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Po přečtení první knihy jsem se hned vrhla na další díl, kniha je velmi napínavá a dobrodružná. Je to úžasná kniha, a já ji mohu jen doporučit.

12.06.2020 5 z 5

Kdysi Kdysi Morris Gleitzman

Moc pěkná kniha. V knihovně jsem se na ni dívala, a velmi mě zaujala úplně něco jiného než to co jsem četla předtím. Příběh byl smutný a dobrodružný, díky této knize vím jaké to bylo za druhé světové války. Už mám přečtené další dva díly a musím říct, že mě velmi zaujaly.

11.06.2020 4 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Kniha se mi moc líbila, zařadila bych ji mezi jednu z nejlepších knih co jsem kdy četla. Už čtu třetí knihu a to jsem začala číst předevčírem. Kniha mě naprosto pohltila a nemohla jsem se od ní odtrhnout.

11.06.2020 5 z 5