Dorota09

Ezopovy bajkyEzopovy bajky Ezop

Bajky byly dobré a ráda jsem si je přečetla i když to není zrovna typ knížek po kterých bych šáhla.

RozbřeskRozbřeskErin Hunter

Tenhle díl mi přišel lepší než ty předchozí. I když konec mi přišel trochu uspěchaný.Už se těším na další díl.

Město lžíMěsto lžíSam Hawke

(+ SPOILER) Jak zde někteří říkali kniha měla trošku pomalejší rozjezd. Což mě troškou odradilo ovšem po prvních padesáti šedesáti stránkách to pomalu začalo nabírat grády. Od začátku jsem tušila, že Marco v tom všem má prsty, hold ostatní knihy mě naučily, že ten ne nepravděpodobnější je jedna z záporných postav.

23.10.2020

Alchymistova šifraAlchymistova šifraKevin Sands

Napínává od začátku až do konce, moc se mi líbila mohu jen doporučit.

19.10.2020

14-14 Přátelství napříč staletími14-14 Přátelství napříč staletímiSilène Edgar

Kniha se mi líbila za dva večery jsem ji měla přečtenou.

30.09.2020

Oheň na nebiOheň na nebiErin Hunter

Skvělá kniha dle mého názoru byl toto nejlepší díl. Jen je mi líto, že nejsou přeložené další knihy.

29.09.2020

Poslední rozlehlá divočinaPoslední rozlehlá divočinaErin Hunter

Skvělá kniha už se těším na další díl.

DárceDárceLois Lowry

Zajímavá kniha vůbec jsem nečekala, že se takto příběh vyvine.

Velké Medvědí jezeroVelké Medvědí jezeroErin Hunter

(+ SPOILER) Kniha se mi líbila konečně se všichni medvědi potkali a čeká je teď dlouhé putování.

Putování začínáPutování začínáErin Hunter

(+ SPOILER) Dobrá kniha, jen mi přišlo, že se tam tam ta super schopnost moc nehodí.

Kouřová horaKouřová horaErin Hunter

(+ SPOILER) OBSAHUJE SPOILER Super pokračování minulé knihy jen mě štve že Taqqiq odešel.

22.09.2020

Východ měsíceVýchod měsíceErin Hunter

Super kniha, autor ukončí knihu v tom nenapínavějším už se těším na další díl jen mě štve, že vždy musím čekat půl roku na překlad dalšího dílu.

27.08.2020

VyděděnciVyděděnciJohn Flanagan

Bylo fajn číst knihu kde se dozvíme něco víc o Skandii. Dobrá kniha.

NájezdníciNájezdníciJohn Flanagan

Výborná kniha neví co k tomu dodat.

LovciLovciJohn Flanagan

Už se těším na další dobrodružství volavek. Skvělé zakončení mohu jen doporučit.

Hora štírůHora štírůJohn Flanagan

Super kniha hned jdu číst další díl.

Otroci ze SokoraOtroci ze SokoraJohn Flanagan

Další zajímavé dobrodružství Volavek. Fajn, že se tam objevil Gilan.

Umrlčí tvářeUmrlčí tvářeJohn Flanagan

Tento díl se mi z cele série líbil nejvíc, knihu jsem přečetla jedním dechem.

KalderaKalderaJohn Flanagan

kniha se mi vcelku líbila i když mi přišla trošku předvídatelná, ale myslím, že stojí za přečtení.

Výkupné za ErakaVýkupné za ErakaJohn Flanagan

Úžasný příběh, který mě naprosto pohltil. Už se těším čím mě překvapí další díl.

PůlnocPůlnocErin Hunter

Konečně přeložili tenhle díl na který jsem se těšila velmi dobrodružný a napínavý a já jen doporučuji. Škoda, že nesou přeložené další díly, teď nevím jak to dopadne.

Bratři Lví srdceBratři Lví srdceAstrid Lindgren

Velmi krásný příběh který moc doporučuji.

16.06.2020

Straka v říši entropieStraka v říši entropieMarkéta Baňková

Kniha se mi líbila. Byla vtipná a líbilo se mi, že to vysvětlovala zvířata která se snažila dělat různé pokusy a podobně, díky tomu jsem to lépe pochopila.

Časovaná bombaČasovaná bombaJoelle Charbonneau

Velmi napínavá kniha naprosto mě překvapilo když jsem zjistila kdo tu bomby do školy dal. I když mě to ze začátku nebavilo postupně to bylo napínavější. Líbilo se mi, že každá kapitola byla z pohledu jiné postavy.

16.06.2020

Fiorella a dům ztracených dušíFiorella a dům ztracených dušíVlastimil Vondruška

Kniha mě opět nesmírně bavila. Je zajímavé jak to autor všechno vymyslel, mohu jen doporučit.

16.06.2020

Fiorella a hřbitov upírůFiorella a hřbitov upírůVlastimil Vondruška

Děj knihy mě velmi bavil, musela jsem jí číst do samého konce, už se těším čím mě překvapí další díl.

16.06.2020

Fiorella a záhada mrtvého netopýraFiorella a záhada mrtvého netopýraVlastimil Vondruška

Po přečtení první knihy jsem se hned pustila na další opět mě velmi bavila a nemohla jsem se odtrhnout.

Fiorella a Bratrstvo křišťáluFiorella a Bratrstvo křišťáluVlastimil Vondruška

Velmi zajímavý a dobrodružný příběh moc mě bavil, i když jsem to vůbec od knihy neočekávala.

16.06.2020

Dva roky prázdninDva roky prázdninJules Verne

Kniha se mi velmi líbila, hlavně ke konci mě čím dál víc zajímalo jak to dopadne.

16.06.2020

Nositelé dubového listuNositelé dubového listuJohn Flanagan

Skvělá kniha nemohla jsem se od ní odtrhnout, opět mě naprosto pohltil děj knihy. Měla jsem ji přečtenou do jednoho dne. Moc doporučuji.