Dorota09 Dorota09 komentáře u knih

Na Seně Na Seně Vojtěch Rauer

V rámci povinné četby jsem se rozhodla knihu přečíst. Byla poutavá a kupodivu jsem ji přečetla za jeden večer. Jediná věc, co mi kazila zážitek ze čtení byly samotné postavy a to jak se chovaly, přemýšlely nebo se rozhodovaly řešit své problémy. Jsem ve stejném věku jako oni a nedokázala jsem se do nich příliš vcítit.

14.01.2024 4 z 5

Ezopovy bajky Ezopovy bajky Ezop

Bajky byly dobré a ráda jsem si je přečetla i když to není zrovna typ knížek po kterých bych šáhla.

13.01.2021 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Erin Hunter

Tenhle díl mi přišel lepší než ty předchozí. I když konec mi přišel trochu uspěchaný.Už se těším na další díl.

13.01.2021 5 z 5

Město lží Město lží Sam Hawke

(SPOILER) Jak zde někteří říkali kniha měla trošku pomalejší rozjezd. Což mě troškou odradilo ovšem po prvních padesáti šedesáti stránkách to pomalu začalo nabírat grády. Od začátku jsem tušila, že Marco v tom všem má prsty, hold ostatní knihy mě naučily, že ten ne nepravděpodobnější je jedna z záporných postav.

23.10.2020 2 z 5

Alchymistova šifra Alchymistova šifra Kevin Sands

Napínává od začátku až do konce, moc se mi líbila mohu jen doporučit.

19.10.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila za dva večery jsem ji měla přečtenou.

30.09.2020 4 z 5

Oheň na nebi Oheň na nebi Erin Hunter

Skvělá kniha dle mého názoru byl toto nejlepší díl. Jen je mi líto, že nejsou přeložené další knihy.

29.09.2020 5 z 5

Poslední rozlehlá divočina Poslední rozlehlá divočina Erin Hunter

Skvělá kniha už se těším na další díl.

Dárce Dárce Lois Lowry

Zajímavá kniha vůbec jsem nečekala, že se takto příběh vyvine.

Velké Medvědí jezero Velké Medvědí jezero Erin Hunter

(SPOILER) Kniha se mi líbila konečně se všichni medvědi potkali a čeká je teď dlouhé putování.

Putování začíná Putování začíná Erin Hunter

(SPOILER) Dobrá kniha, jen mi přišlo, že se tam tam ta super schopnost moc nehodí.

Kouřová hora Kouřová hora Erin Hunter

(SPOILER) OBSAHUJE SPOILER Super pokračování minulé knihy jen mě štve že Taqqiq odešel.

22.09.2020 4 z 5

Východ měsíce Východ měsíce Erin Hunter

Super kniha, autor ukončí knihu v tom nenapínavějším už se těším na další díl jen mě štve, že vždy musím čekat půl roku na překlad dalšího dílu.

27.08.2020 5 z 5

Vyděděnci Vyděděnci John Flanagan

Bylo fajn číst knihu kde se dozvíme něco víc o Skandii. Dobrá kniha.

Nájezdníci Nájezdníci John Flanagan

Výborná kniha neví co k tomu dodat.

Lovci Lovci John Flanagan

Už se těším na další dobrodružství volavek. Skvělé zakončení mohu jen doporučit.

Hora štírů Hora štírů John Flanagan

Super kniha hned jdu číst další díl.

11.08.2020 4 z 5

Otroci ze Sokora Otroci ze Sokora John Flanagan

Další zajímavé dobrodružství Volavek. Fajn, že se tam objevil Gilan.

Umrlčí tváře Umrlčí tváře John Flanagan

Tento díl se mi z cele série líbil nejvíc, knihu jsem přečetla jedním dechem.

Kaldera Kaldera John Flanagan

kniha se mi vcelku líbila i když mi přišla trošku předvídatelná, ale myslím, že stojí za přečtení.