Půlnoc

Půlnoc https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429209/bmid_kocici-valecnici-nove-proroctvi-1-p-Ope-429209.jpg 5 49 10

"Budoucnost lesa je v jejich tlapkách. Kočičí válečníci se vracejí v další sérii! " Ostrodráp vyslechne z úst Hvězdného klanu zlověstné proroctví, které ho varuje, že kočičím klanům hrozí dosud nepoznané nebezpečí. Mladý válečník se proto spolu s několika přáteli vydává na výpravu do neznámých končin, aby zachránil les před zničením. Bude potřebovat veškerou odvahu svých válečnických předků, protože blížící se zkáza může jeho domovinu doslova vyrvat z kořenů. Ať už ho ale čeká cokoli, Ostrodráp se od osudu nenechá hladit proti srsti!... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Moc pěkná výprava .

Knihomolka223
Knihomolka223
09.04.2021 5 z 5

Celou první sérii jsem přečetla dvakrát a protože jsem veliký fanoušek kočičích válečníků, přirozeně jsem šáhla po dalším dílu. Nezklamal. Jako vždycky jsem se hned začetla, protože příběh je napsán opravdu poutavě a napínavě. Šlo vidět, že za další sérií stojí další skvělý nápad. Vystřídal se hlavní hrdina, tentokrát sledujeme Ostrodrápa (ano, je to ten Ostrodráp - syn Drápa).
On, jeho sestra Zlatuška, Pírka a Hrom (teď už válečníci, jinak pořád koťata Šedého pruha), Veveruška (dcera Ohnivého měsíce) a Vránek se vydají na nebezpečnou pouť, protože Hvězdný klan má (zase) další proroctví. Jo a ještě něco - v této knize je překvapivě dost jezevců (a ti, co tuto knihu četli, jistě pochopí).
Takže dávám opět 5 hvězdiček.

Amelka4040
Amelka4040
18.03.2021

Četla jsem knížku s pocitem vzrušenosti, ale i tak jsem četla knížku v pohodlí . Knížka se mi líbila . Nevím jestli to bylo tím ze mám rada kočičky , nebo se mi ta knížka vyloženě líbila . Doporučuji aby si knížku přečetli lidé co mají rádi kočky a rádi se přiučí jak se jim žije i v divočině . Varuji , knížka má 292 stran .

Lusa
Lusa
24.02.2021 5 z 5

První série mě bavila hodně, takže jsem musela sáhnout i po druhé sérii, zatím se to rozjíždí, ale stále čtivé a zajímavé.

anid
anid
12.09.2020 3 z 5

Tohle byl pro mě kámen úrazu celé warriors ságy. Částečně za to může i fakt, že jsem to četla v aj. Měla jsem pocit, že většina knihy byli pouze popisy, jak cestovali. Tudíž miliarda slov, kterým jsme nerozuměla a byla nepodstatná. A upřímně netuším, co přesně se stalo v jaké knize (myslím první tři z druhé serie). Myslím si, že by bylo lepší, kdyby se přeložili spíše super edice než druhá serie.

Fannibal180
Fannibal180
23.08.2020 5 z 5

Sérii kočičích válečníků přímo zbožňuji. Ale váhala jsem zda si přečíst i tento díl druhé série. A nezklamal. Jen mě překvapilo, že v této sérii budeme pravděpodobně sledovat život jiného kocourka než je právě Ohnivý měsíc.

Zaboracka
Zaboracka
18.06.2020 5 z 5

Nejdřív jsem váhala, zda si tuto knihu přečíst (je od 9.let), ale zjistila jsem, že je jedno jestli je Vám 9, 20, 40, 60,... protože tahle kniha Vás chytne a nepustí. Je to jedno velké dobrodružství. Skvěle napsáno, děj mě velmi rychle vtáhl do středu dění. Člověk se začte a nemůže odejít. Už se těším na další díl!

Dorota09
Dorota09
16.06.2020 4 z 5

Konečně přeložili tenhle díl na který jsem se těšila velmi dobrodružný a napínavý a já jen doporučuji. Škoda, že nesou přeložené další díly, teď nevím jak to dopadne.

Bára2003
Bára2003
14.02.2020 5 z 5

Omg, tento díl mě naprosto ohromil :O, celou dobu se tam něco dělo i když se kniha skládala víceméně že dvou částí. Ostrodrápa jsem si hned oblíbila ale Veveruška mi přijde jako takové velké kotě :). (myslím to v dobrém). Akorát mi trochu vadí ten otevřený konec, protože teď budu muset čekat několik měsíců na další díl a fakt nevím jak to vydržím :D. Ale zase na druhou stranu to knihu činí napínavou od začátku do konce a to je dobře.
Za mě super star další série a proto dávám 5*.

SlamLenka
SlamLenka
22.01.2020 5 z 5

Jsem ráda, že na knize píšou "pro čtenáře od 9 let", ale neuvádějí horní věkový limit! =)
Zhltla jsem celou předchozí sérii s Ohnivým a myslím, že i pro Ostrodrápa budu mít slabost. Je to sice asi trochu infantilní, ale nemůžu si pomoct, klany mě prostě ve své absurdnosti baví. =)