domihruzkova domihruzkova komentáře u knih

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

S každým dílem mě příběh baví a zajímá víc a víc!

Advokátova dcera Advokátova dcera Anthony Franze

Chvíli mi trvalo, než jsem se dokázala pořádně začíst, a zorientovala v postavách, příběh je zajímavý, napětí až do konce.

Chyť mě, jestli to dokážeš Chyť mě, jestli to dokážeš Frank W. Abagnale

Film jsem viděla jako první, ale to vůbec nevadilo. V knize jsou obsaženy další zajímavé informace, o kterých ve filmu nebyla ani zmínka. Četla se moc dobře, až jsem se občas zasmála nad tím, jak dokázal oklamat ostatní. Má můj obdiv.

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Kniha určitě zajímavě napsaná, pomohla mi lépe pochopit filmovou podobu, ale určité pasáže se mi četly obtížněji, proto 4*

20.02.2019 4 z 5

Přestože tenhle žánr moc nemusím a knihu jsem začala číst v rámci čtenářské výzvy, po pár stránkách mě kniha vtáhla do děje a na pár hodin jsem se ocitla v naprosto podivuhodném světě. Určitě si přečtu i další díly.

20.02.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Kniha mě naprosto vtáhla do děje, při zazvonění telefonu jsem zažívala strach společně s Cass. A to rozuzlení! Napínavé až do konce.

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Viděla jsem film jako první, nejdříve jsem přemýšlela, zda mně může ještě kniha něčím překvapit a ten konec je tak nečekaný a silný!! Určitě doporučuji přečíst.

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Úžasná kniha, která mě pohltila od první stránky. Vždy, když čtu podobné téma, stydím se za nás, lidi, čeho všeho jsme schopni.

25.01.2019 5 z 5

Kniha nebyla špatná, jen tam bylo moc politologie, až mě to chvilkama nebavilo. Stařík byl podle mě zajímavější, čtivější.

22.01.2019 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Kniha mě bavila, nemohla jsem ji odložit :)

11.01.2019 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Příjemná oddechovka, nejvíc se mi líbil Karel s Klárou :)

11.01.2019 5 z 5