Dindi Dindi komentáře u knih

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Nejdřív jsem měla trochu obavy, abych byla knihu vůbec schopna přečíst, ale nakonec mě mile překvapila. Výborně to doplňuje celou sérii a nové postavy to výborně oživily.

20.06.2020

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Úplně nevím, co si o této knize myslet. Chvílemi byla kniha čtivá a poutavá, chvílemi vůbec nedávala smysl. Hlavní hrdinka mi velice často lezla na nervy-hlavně v první půlce knihy. Překlad byl velice kostrbatý, v knize je spoustu pravopisných chyb. Nechápu, jak může nakladatelství pustit do světa knihu v takovém stavu. Když jsem poprvé uviděla jméno Rychlotlapka, myslela jsem, že se jedná o hloupý vtip. Celkově je kniha průměrná, nechápu, proč je kolem ní takový humbuk.

28.09.2019 3 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Jedním slovem perfektní.

22.08.2018 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Nechápu, jak může mít tahle knížka tak vysoké hodnocení. Nemůžu najít nic, co by se mi na ní líbilo. Scény naprosto nereálné. Často jsem se až musela smát, jak může autorka něco takového vyplodit...

26.07.2018 1 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Dlouho jsem odolávala. Jakmile ale člověk jednou začne, nemůže přestat. Tahle kniha je jako droga. Opravdu neskutečné!

29.03.2018 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Trochu mě mrzí ty gramatické chyby, ale jinak je příběh celkem fajn.

19.03.2017 4 z 5

Tak nějak úplně nevím, co si mám o této knize myslet... Špatné to není, ale vyloženě veledílo taky ne

10.01.2017 3 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Nic, co bych někdy v budoucnu musela číst znovu..

02.09.2016 3 z 5

Dlouhá trnitá cesta z pekla Dlouhá trnitá cesta z pekla Neil Strauss

Opravdu neskutečná kniha. Ke konci mě už trochu nudila, ale i tak určitě stojí za přečtení.

14.08.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Z této knihy mám celkem rozpačité pocity. Čekala jsem nějakou bombu, ale ve finále to nebylo nic moc. Konec byl nudný a Rachel mi velmi často lezla na nervy.

19.07.2016 3 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Už nikdy víc... Stupidnější knihu jsem snad nečetla. Hlavní hrdinku bych pleskla snad pokaždé, když škemrala o sex. Ani jednu postavu jsem si nedokázala oblíbit a nebýt alespoň trochu přijatelného konce, dám jednu hvězdičku.

13.07.2016 2 z 5

Hostina pro vrány Hostina pro vrány George R. R. Martin

První díl, u kterého jsem se musela do čtení vyloženě nutit.. Díky bohu za Cersei!

23.06.2016 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Ač to není žádné veledílo, tak mě kniha příjemně překvapila.

17.06.2016 4 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Pro mě to bylo velké zklamání. První díl mě naprosto pohltil. Druhý díl byl taky fajn, i když mě tolik nebavil. Ke čtení třetího dílu jsem se musela vyloženě nutit.

11.05.2016 2 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Tento díl mi připadal slabší oproti tomu prvnímu. Dlouhý rozjezd a málo akce. Ale i tak fajn čtení.

26.04.2016 3 z 5

Memento Memento Radek John

Nejdříve mě ta kniha bavila. Pohltila mě, ale postupem času mě to nudilo. Stejně jako My děti ze stanice ZOO se scény opakovaly.

02.04.2016 3 z 5

Bouře mečů Bouře mečů George R. R. Martin

Klobouk dolů...

02.04.2016 5 z 5

Rozmarné léto Rozmarné léto Vladislav Vančura

Dle mého názoru je tato kniha velmi přeceňovaná...

23.03.2016 3 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Tato kniha mě zklamala. Předvídatelný děj a celkově mi neseděl styl autorčina psaní.

05.02.2016 3 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Moc hezká knížka. Palec nahoru za nápad s dopisy :)

18.01.2016 4 z 5