dexeded dexeded komentáře u knih

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Jak jsem začala číst, tak jsem nemohla přestat. Velice napínavé a čtivé. ;)

14.12.2013 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tak to jsem nečekala :D

12.03.2017 5 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Začátek trochu zdlouhavější, pak mě to chytlo a měla jsem dočteno za dva dny. ;) Film jsem ještě neviděla, tak jsem zvědavá.

20.03.2014 5 z 5

Až na popel Až na popel John Connolly

Ze začátku takový pomalejší, pořádně se to rozjede až ke konci, myslím že jsou i lepší knížky. Ale je to samozřejmě můj názor.

08.02.2014 3 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Nebyla špatná, určitě doporučuji, jen se mi zdálo že se uprostřed až moc táhla a najednou byl konec.

23.01.2015 4 z 5

Voda pro slony Voda pro slony Sara Gruen

Film jsem viděla už před dlouhou dobou a knížka mě zaujala. Bylo my líto všech zvířátek, i starého pána.

02.10.2014 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Asi nejslabší díl podle mě, v polovině byla část přes, kterou jsem se nemohla dostat jaká to byla nuda. Ke konci zase lepší, ale v celé sérii mi chybí pořádný boj. A sice jsem ráda, že všechno dopadlo dobře, ale kdyby se něco stalo ( nějakej zničenej upír Cullenových ) aspoň by to tomu dodalo šťávu.

01.03.2014 4 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Tak teď nevím, který díl mám označit za nejlepší. Trochu víc akce by neškodilo, ale super !

20.02.2014 5 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Tahle kniha ve mě zanechala stopu, ještě dlouho o tom budu přemýšlet. Jasně bylo to jako kdyby Američani bylyTi nejlepší a nejvyspělejší a zbrojili proti všem, ale pokud se tohle přehlédne, tak je to skvělá knížka s napínavým a strhujícím dějem a i když konec trošku předpokládáte, tak Vás i tak může překvapit.

24.01.2014 4 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Zatím nejlepší kniha od Picoultové, kterou jsem četla. ;)

31.05.2017 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Knížka je super ;) řekla bych že spíš pro dívky než pro chlapce a spíš pro dívky než pro ženy a i když téma poněkud povrchní je, tak kniha se dostává do hloubky a já ji měla přečtenou za chvíli a už se těším na další. :)

07.04.2017 5 z 5

Kamara - hrdá amazonka Kamara - hrdá amazonka Birgit Fiolka

Moc líbíla ;)

29.05.2016 5 z 5

Temné dědictví Temné dědictví W. Michael Gear

Začátek trochu zdlouhavější ale konec super, napínavej.

16.06.2015 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Viděla jsem i film a i když, knížka je určitě lepší, tak místy byla docela zdlouhavá a proto 4 hvězdičky.

31.03.2015 4 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

První kniha od Kinga, kterou jsem četla a určitě ne poslední.

24.03.2015 4 z 5

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Líbila se mi, ale chvílemi to bylo až moc zdlouhavé a na začátku jsem měla sto chutí ji odložit. Pak mě to chytlo a konec byl dobrý ;) .

17.03.2015 3 z 5

Tajemný ostrov Tajemný ostrov Enid Blyton

Mám ráda knížky od Blyton :) tahle není výjimkou.

28.02.2015 5 z 5

Nehoda Nehoda Danielle Steel

Líbila se mi, je to přesně takovej druh knížky, který musím dočíst i kdyby trakače padaly.

20.10.2014 5 z 5

... a štěstí osleplo ... a štěstí osleplo Věra Řeháčková

Pěkná a smutná.

05.10.2014 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Ještě lepší než první díl :) konečně se to začíná rozjíždět správným směrem.

31.08.2014 5 z 5