Nehoda

Nehoda https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/4279/nehoda-4279.jpg 4 45 7

Page Clarková se kvůli rodině vzdala práce, kterou měla nesmírně ráda a která jí přinášela uspokojení. Hřeje jí však pocit, že má šťastnou rodinu, že její dvě děti, patnáctiletá Allyson a sedmiletý Andy, prožívají klidné, bezstarostné dětství a spokojený i manžel Brad, přestože ho časté služební cesty odvádějí mimo domov, stačí však jediný okamžik, aby zjistila, jak hluboce se mýlila. Dcera Allyson si vyjede bez vědomí rodičů s přáteli na večeři. Romantický večer však vyústí v tragédii: jejich auto se čelně střetne s jiným a Allyson zůstane v bezvědomí. Zatímco lékaři bojují o dceřin život, Page si kladě trýznivé otázky: přežije Allyson nehodu bez následků? Jak k neštěstí došlo, kdo ji zavinil. Kde je vlastně manžel, kterého teď Page tak nutně potřebuje právě vedle sebe. Proč musí místo něho příjmout pomocnou ruku jiného muže, rozvedeného otce Allysoniny kamarádky Chloe? Nepoznamená nehoda všechny mnohem hlouběji, než by čekali? ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Accident , 1994

eletrika03
26.08.2018 4 z 5

Čtení, které dožene až k slzám. Tenhle příběh se může stát každému. Ale vždy od téhle spisovatelky dopadnou příběhy dobře a hlavně že jsou dva lidi šťastní.

dexeded
20.10.2014 5 z 5

Líbila se mi, je to přesně takovej druh knížky, který musím dočíst i kdyby trakače padaly.

sabca
04.12.2013 4 z 5

Knížka se četla dobře. Hlavní hrdince se hroutí svět nejen tím, že její dcera leží v nemocnici v komatu po dopravní nehodě, ale ještě se dozvídá o manželově nevěře.

Capinka
24.04.2013 odpad!

Toto byla moje první kniha od Danielle Steel a vypadá to, že nejspíš i má poslední. Děj byl zpočátku zajímavý, ale v knize nenastalo žádné překvapení a vše se dalo již od začátku velmi dobře odhadnout. Navíc mě autorka šíleně rozčilovala tím, jak některé věci opakovala neustále dokola. Občas jsem měla pocit, že mám deja vu, ale přesvědšila jsem se, že daná věta (nebo podobná se stejným obsahem) v knize už několikrát byla... Ta kniha mohla být bez tohoto zbytečného opakování kratší a možná by tím trošku získala na spádu a napínavosti.

kika 13
18.01.2013 3 z 5

Pěkné a napínavé čtení.

Lenka
07.09.2012 5 z 5

Tato knížka patří pro mně k jedné z nejlepších od této autorky. Děj je pěkný a v podstatě reálný. Danielle Steel prostě nezklame.

knihomolka
30.11.-0001 5 z 5

Tuhle knihu jsem nemohla vůbec položit, dokud jsem ji nepřečetla do konce... Ten příběh mě totálně strhnul... Je opravdu úžasná...

Danielle Steel
americká, 1947