derminator derminator komentáře u knih

Odkaz Stonehenge Odkaz Stonehenge Sam Christer (p)

Kniha na mě mdlá, hodně moc zamotaná a nepřesvědčivá. Autorovo druhá kniha je mnohem lepší! Je znát že Sam Christer pravděpodobě nikdy nedosáhne kvalit Dana Browna či Jamese Rollinse já už se ke knize nevrátím ale vás koho zajímá Stonehenge předčtěte si jí ale za mě nedoporučuji! Knize dávám 40%.

28.12.2014 2 z 5

Rodokmen smrti Rodokmen smrti James Rollins (p)

Kniha napínavá! I když jsem nevěřil že je něco takového možné tak po poznámce autora a shlédnutí videí věřím i nemožnému! Knihu doporučuji a dávám 70%. Rollins je top spisovatel!

07.12.2014 3 z 5

Loutka Loutka Taylor Stevens

Autorka píše skvělé knihy což se potvrdilo i nyní Loutkou! Už se těším na další příběh Michael knihu hodnotím kladně a doporučuji dávám 80%.

23.11.2014 5 z 5

Tragédie o třech jednáních Tragédie o třech jednáních Agatha Christie

Agátha píše skvěle sice jsem si tak od půlky knihy myslel kdo vraždí a vyšlo mě to ale i tak kniha čtivá, dobrá doporučuji a dávám 80%:

04.11.2014 5 z 5

Tajemství Turínského plátna Tajemství Turínského plátna Sam Christer (p)

Kniha dobrá o tom není sporu! Jen dvě věci nesrovnával bych jí určitě z Danem Brownem to je ta první věc protože na Browna to má ještě hodně moc daleko. A druhá věc kniha se čte jedním dech to je pravda ale ten konec je až moc přitažený za vlasy a také bych sem nepletl dva vrahy kteří jsou něco jako příbuzní kdyby existovalo hodnocení na 3 a půl hvězdičky tak bych ho dal takto je to za 4 a v procentech za 65%. Ale má kniha moje plus pro doporučení ostatním čtenářům!

22.10.2014 4 z 5

Alexandrijská knihovna Alexandrijská knihovna Steve Berry

Kniha mě nepřesvědčila. Vím že to byla Berryho jedna z prvních knih ale přijde mě zápletka moc zamotaná, dlouhá a jak už zmiňoval kolega renefer je to i moc politické a takové knihy nemusím dočetl jsem jí ale vleklo se to jak zácpa. Nu nic každopádně kdo si to chcete přečíst přečtěte ale já už k této knize nesáhnu dávám jí na mě slabých 30%.

08.10.2014 2 z 5

Královský klam Královský klam Steve Berry

Příběh dobrý copa o to! Ale trošku přemrštěné a místy chvilku až moc komplikované. Berryho můžu ale nikdy se nezařadí mezi top spisovatele jako Brown, Rollins či Silva! 60%.

31.08.2014 3 z 5

Den pro Šakala Den pro Šakala Frederick Forsyth

Vynikající kniha film jí jen kopíruje dávám 70%.

05.08.2014 5 z 5

Zrůda Zrůda Denise Ryan

Kniha není špatná jen jsou vlastně dalo by se říci spleteny dva osudy dohromady v jedné knize a to nemusím. A také je tam spousta sexu dávám 60%.

29.06.2014 3 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Ano chvílemi nechutné, morbidní a myslíte že nepravdivé? Já si myslím že Hayder píše o dnešním světě pravdu jaký opravdu je že po tomto světě chodí takový šílenci jací se vyskytují v jejich knihách proto tato kniha je dle mého názoru knihou povedenou a velice čtivou a mohu ji znalcům thrillerů jen doporučit protože občas Vám vstvávají děsem vlasy na hlavě! 100%.

28.05.2014 5 z 5

N či M? N či M? Agatha Christie

Jako každá Agatha velice čtivá dávám 90% a doporučuji.

03.05.2014 5 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Wow, jedna z nejnapínavějších a nejlepších knih co jsem kdy měl v ruce. Je to tak napínavé že Vás to donutí číst hluboko do noci. Nemohu jinak než říci že Mo Hayder je v současné době jedna z nejtalentovanějších spisovatelek současnosti. Dávám 100%.

23.04.2014 5 z 5

Strážci apokalypsy Strážci apokalypsy Robert Ludlum

Kniha sice napínavá zajímavý přiběh, děj i zápletka ale myslím si že je až přespříliš dlouhá a také někdy moc zamotaný děj z tohoto důvodu dávám 70%.

12.04.2014 3 z 5

Lord Edgware umírá Lord Edgware umírá Agatha Christie

perfektní detektivka, děj střídá děj a když už si myslíte kdo je vrah tak jsou indicie úplně jiné. Mě se ale na konci povedlo vraha odhalit a Vám? Doporučuji přečíst dávám knize 100%.

21.03.2014 5 z 5

Americký špion Americký špion Olen Steinhauer

O tomto spisovateli se píše že je jako Ludlum nebo Forsyth já tedy musím říci že do těchto velikánu špionážních románů má ještě hodně daleko. Tato kniha střídá děj jako ponožky v ději se tedy snadno ztratíte je to až moc překombinované první dvě knihy byly nesrovnatelně lepší. Za tento paskvil nemohu dát víc než 40%.

12.03.2014 2 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Takže abych to shrnul nejlepší ze série o Robertu Langdonovi je na 1.místě Andělé a démoni na 2. Šifra mistra Leonarda a bronzovou medaili si dlé mé stupnice dělí Ztracený symbol a Inferno oba tyto tituly jsou dobré, čtivé ale prvních dvou zmiňovaných kvalitou nedosahují i když zase Inferno je dle mého zase o něco málo lepší než Ztracený symbol ale zápletky u obou dvou jsou spíše hodně přitažené za vlasy. Proto dávám infernu 80%.

05.03.2014 4 z 5

Pohřbeno v hlubinách Pohřbeno v hlubinách James Rollins (p)

Nejslabší Rollinsova kniha můžu říci že má hodně blbý děj za mě 30%.

30.01.2014 2 z 5

Smrt v oblacích Smrt v oblacích Agatha Christie

Dobré čtení, i když je to kniha u které snad jako u jediné jsem poznal kdo je vrah. Knize dávám 80% a doporučuji!

28.01.2014 4 z 5

Dvojitý orel Dvojitý orel James Twining

První kniha od autora kterou jsem četl a kupodivu vůbec není špatná má spád, dobrou zápletku i děj dobré hlavní hrdiny i záporáky. Sice konec je možná s vyvrcholením trochu slabší ale jinak určitě knihu doporučuji a dávám jí 75%.

03.01.2014 4 z 5

Padlý anjel Padlý anjel Daniel Silva

Dobrá kniha ale připadala mě ve skutečnosti málo skutečná. 70%.

29.12.2013 3 z 5