Pohřbeno v hlubinách

Pohřbeno v hlubinách

Krátce poté, co mladí badatelé odeslali do laboratoře ve Spojených státech odkrytou mumii, objeví vchod do podzemí, k údivu všech označený křesťanským symbolem – křížem. Ačkoli dosud neznají výsledky ohledání nálezu, odvážně se vydají na průzkum. Netuší, že vstupují do pasti plné nebezpečných nástrah, z níž není návratu po vlastních stopách. Proto nezbývá než pokračovat až do prastaré podzemní nekropole skrývající smrtonosný poklad, jehož se chce zmocnit také někdo jiný... Poklidný archeologický výzkum se tak mění v sedmidenní boj o přežití. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1092/pohrbeno-v-hlubinach-Kg6-1092.jpg 4.3172

Excavation (2000)

Literatura světová, Horory
Vydáno:, BB art

Pavlnka

Pro mě docela zklamání, děj byl napínavý, ale překlad a ta čeština to kazily. Než jsem si zvykla, tak jsem musela některé věty číst dvakrát.

HáTa94
22.11.2016

Tato kniha na rozdíl od Podzemní říše mě moc nezaujala. Na začátku knihy jsem měla úplně jinou představu, ale podzemí a potvory hemžící se v prostorách nekropole se mi vůbec nelíbili. Každopádně to nechci označovat za špatnou knihu, jen mi prostě pocitově nesedla.

Irsaf
19.07.2016

Pěkný čtení.

Elea
21.06.2016

Další zajímavá kniha od Rollinse s rychlým dějem, ale podle mě napsal i lepší.

daudurhundur
02.09.2015

Moje pátá kniha od Rollinse. Bohužel víceméně opět podle stejné šablony, narozdíl od Podzemní říše je tahle čtivější a proti Amazonii obsahuje míň úplně WTF momentů. Nicméně bohužel je opět od začátku jasné, kdo je zlý a kdo dobrý (opět nic mezi neexistuje), a poměrně přesně lze tipovat, kdo se dožije konce knihy.
Pro mě jedna z těch lepších Rollinsovo knih, ale žádný zázrak nebo překvapení nečekejte. Na léto k vodě nebo dlouho cestu ale svůj účel splní - pobaví a ukrátí čas.

lampernaqui
24.11.2014

Stejný příběh od stejného autora, vždy jen s malými obměnami. Zde to fungovalo (narozdíl od Podzemní říše). Zase nějaký ten vědecký úkaz, skupina vědců, kteří se vydají do neprozkoumaného terénu, nějaká ta potvora a... objev. Bavil jsem se celou knížku, samozřejmě, je to odpočinková literatura, nesmí se od toho očekávat nic jiného. Hlavní hrdina, hezká hrdinka, holt musíme přežít to, že se vždycky dají dohromady. Ale tak nějak to k tomu patří.

mavin
06.11.2014

klasika od Rollinsa

Nelly
08.08.2014

Další úžasná kniha mého oblíbeného autora. Jsou jeho knihy nejvíc thrillery nebo oscilují na hraně vědecko-fantastických románů? Tady najdete vše v jednom - i když pro mne se to trošku více než v jiných jeho knihách kloní na stranu sci-fi. Pro milovníky napětí super počteníčko...

Misa25
25.07.2014

Bože ten chlap je geniální....já prostě nechápu, kde na to chodí :D

Radůz
29.06.2014

První kniha, kterou jsem od Rollinse četl. Protože mi zajímá tajemství hlubin naší Země, tak jsem po knize v knihkupectví sáhl. Nelituji toho. Parádní dobrodružná oddechovka.

technolog
20.06.2014

No moc me to nebralo celou dobu. :)

kocour_mikeš
15.05.2014

Příjemná napínavá rychlovka, občas těžko uvěřitelné situace, trochu šablonovité a předvídatelné, ale když se to přejde, dobře se u toho pobavíte. Na ledový ostrov to rozhodně nemá! Dávám 55%.

tamma
11.05.2014

doporučuju přečííst! skvělá knížka s napínavým dějem!

renefer
04.04.2014

Na mě moc sci-fi, mám ráda dobrodružné fantazy příběhy, ale musím mít pocit reality, tady to bylo vyloženě out.

derminator
30.01.2014

Nejslabší Rollinsova kniha můžu říci že má hodně blbý děj za mě 30%.

Bear Reader
10.01.2014

Napsáno napínavě, popisy skvělé, jen se nemohu zbavit dojmu, že podobný námět už kdosi kdesi zpracoval, ach ta paměť. Co si autor mohl odpustit byly "citové bouře " drsného Texasana a svérázné Irky. Více než studenti archeologie na mně působili jako žáci prvního stupně školy pro děti se závažnou duševní poruchou. Ale co už, nakonec se našli, takže Happy end, západ slunce Technicolor a tak.

drbohlav
27.09.2013

nedoporučuji číst v MHD. Vystupovala jsem až na konečné:)

Hespik
27.08.2013

Čtu velmi rád, a čtu často

Soptinka
05.12.2012

Kniha byla napínavá od začátku až do konce. Pořád jsem ji držela v ruce a nemohla se od ni odtrhnout. Klasika objev - zápletka - rozuzlení. Další skvělá kniha J. Rollinse.

rokofak
24.09.2012

Další super knížka od začátku až do konce velice poutava bez hluchých míst.

St. Jimmy
08.12.2011

Opravdu výborná četba, momenty v jeskyni byly neuvěřitelně napínavé, skutečně thriller s hororovými prvky. Chvílemi podobné Danu Brownovi, dokonce i stejně čtivé, chytlavé. Sympatické hlavní postavy s historií, zajímavá zápletka... proč ne?

James Paul Czajkowski

James Rollins (p)