Zrůda

Zrůda https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14894/zruda-14894.jpg 4 49 11

Shannon je úspěšná v práci, šťastně vdaná a s manželem Robem plánují dítě. Její spokojený život se ale náhle zhroutí poté, co jí Rob oznámí, že se chce dát rozvést. Shannon jeho změněné chování vůbec nechápe, jen stačí postihnout, že to nějak souvisí s její švagrovou Melánií. Přímo od ní se totiž Shannon dozví, že ji její otec (ředitel katolické školy) od tří let sexuálně zneužíval. Právě toto zjištění zapřičinilo Robovo jednání, protože se lekl, že by i on mohl zklamat jako otec. Protože chce Shannon své manželství zachránit, rozhodne se proti tchánovi sehnat důkazy, dokonce ještě zjistí, že zabil i několik místních holčiček. Zrůda je velmi čtivý a napínavý román, v němž autorka prokazuje talent pro plastičnost postav a dramatickou výstavbu děje. ... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

The Hit , 1997

mataaskorice
30.09.2021 3 z 5

Takže - pro mě čtivé, děj vcelku bavil. Ale některé věci mě prudily - třeba to, že muži jsou povětšinou pořádní machové a ženy ukňourané fňukny bez vlastního mozku a vůle. Shanon byla sice holka pohledná a chytrá, ale před Robem, když jí dost nepěkně dával kopačky se plazila a ponižovala dost uboze. Finbar se k Shanon choval něžným, láskyplným způsobem, takový Muž roku, ale zároveň se ke všem ostatním choval jako správný boss bez jakýchkoli morálních mantinelů. No, nevím nevím, jaký by byl partner, až by se mu i ten nejšťavňatější steak přejedl... A ten milenecký (partnerský) vztah byl taky krapet zvláštní. Šlo hlavně o přitažlivost fyzickou. Ale přesah do jakékoli vyšší úrovně, která dělá vztah vztahem chyběl. Otázka pedofilie je brrr... Nicméně i to se kolem nás děje. Celkově - knížka se četla, nenudila, ale občas i vytáčela trivialitou a ujetostí snad všech hlavních postav.

Fzuzik
26.03.2021 3 z 5

První část knihy byla čtivá, přestože se mi místy zvedal žaludek. Druhá část byla velmi slabá.

micha-ella
07.09.2017 1 z 5

Mně to přišlo ubohé.

NADEI
18.04.2017 4 z 5

Kniha se pěkně četla,příběh byl zajímavý, jen erotiky tam bylo zbytečně moc. Za přečtení kniha stojí i když na ní asi hned zapomenu

Laf
07.02.2017 4 z 5

Na začátku jsem knize nedávala moc nadějí, ale byla jsem nakonec překvapena. Děj mě chytl a bavilo mě to až do konce. Za přečtení kniha rozhodně stojí.

Pavlnka
24.07.2015 1 z 5

Po 4 kapitolách z běžném prolistování do konce, jsem knihu odložila. Jednak mi nebyly sympatické postavy a vadily mi chyby. Tuto spisovatelku už nikdy více.

lenkavildomcova
12.01.2015 4 z 5

Jako dobrý... chyb spoustu... postavy nesympatické... ale děj super... až na ten romantický závěr.

Val
22.08.2014 5 z 5

V první řadě musím napsat, že knihu s tolika tiskovými chybami jsem už dlouho nečetla. Nicméně je jasné, že za to autorka nemůže :-) Kniha je výborná, opravdu se od ní těžko odchází. Měla jsem ale trochu problém s hlavními hrdiny, z nichž mi k srdci nepřirostl opravdu nikdo. Ani Shannon, která je v tomto případě obětí ,mi příliš sympatická nebyla. Víc napsat nemůžu, prozradila bych příliš mnoho... každopádně doporučuji .

derminator
29.06.2014 3 z 5

Kniha není špatná jen jsou vlastně dalo by se říci spleteny dva osudy dohromady v jedné knize a to nemusím. A také je tam spousta sexu dávám 60%.

vladka2104
06.09.2012 5 z 5

Od knížky jsem se nemohla odtrhout...

Mirecka
02.02.2011 5 z 5

Dokonale napsaná kniha, velice čtivá od začátku až do konce, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Jen je trochu drsnější, občas se mi až chtělo plakat.

vraždy zneužívání pedofilie

Denise Ryan