DendaRA DendaRA komentáře u knih

Spřízněné duše Spřízněné duše Lisa Jane Smith

Na začátku jsem se nemohla vžít do děje. Nemohla jsem. Ale postupem času, kdy se knížka začala chýlit ke konci jsem se přece jen do děje dostala. Spřízněné duše se mi zatím z celé série líbily nejméně. Ale knížka určitě stála za přečtení. Nebyl to od autorky sice originální nápad, ale i tak se jí povedlo zpracovat příběh trochu jiným a novějším způsobem.

04.11.2013 4 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Nádherné ukončení děje. Tušila jsem, že to takhle dopadne, ale děj knihy byl velice působivý a poutavý a já se od knihy prostě nemohla odtrhnout. Vše, co se v knize odehrálo pro mě bylo velmi překvapující a napínavé. Nemohla jsem se dočkat, co přijde s další stránkou, kterou jsem zrovna otáčela. Kniha mě ani na chvilku nepřestala pohlcovat a já jsem byla myslí v ději i když knížka byla už dávno zavřená. A že se mi ji zavírat vůbec nechtělo ;-) Zkrátka jsem takové zvraty prostě nečekala. Byla jsem ohromená :-)

04.11.2013 5 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Knížka se mi líbila. Nepřipadala mi nijak chaotická, příběhy jednotlivých osob se hezky proplétaly. Na tuhle knížku jsem se hrozně těšila a nezklamala. Byla to moje první detektivka, co jsem četla, takže nemám s čím srovnávat, ale myslím, že si něco z tohoto žánru ještě někdy přečtu :))

22.10.2013 5 z 5

Lovci zla Lovci zla Lisa Jane Smith

Tahle knížka mě úplně nadchla! Nejlepší díl v sérii! Doporučuji si přečíst :DD

22.10.2013 5 z 5

Neslušná sázka Neslušná sázka Kieran Kramer

Kniha se velmi dobře četla. Možná jsem očekávala trochu víc romantiky, ale to jen asi proto, že čtu více erotičtější knihy (Nicole Jordan,..).
Jinak jsem měla z knížky radost a bylo mi líto, že jsem ji tak rychle přečetla. Rozhodně ji přidám na seznam knih, které si toužím přečíst alespoň ještě jednou. V knížce bylo vše - romantika, vtip, láska... byla to oddechová četba :-)
Určitě ji doporučuji :-)

02.10.2013 5 z 5

Jednou provždy Jednou provždy Kiersten White

Krásné završení, skvělé paranormální série :-) Doporučuji :-)

02.10.2013 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Knížku objevila moje mamka a když jsme se shodli, že by mohla být dobrá, tak jsme ji i koupily. Knížka je velmi pěkně psaná a mě i mamku ihned okouzlila. Trochu mě mrzí, že druhý díl vyjde až v listopadu, protože už se chci dozvědět, jak to všechno dopadne. Ze začátku jsem si říkala, jak to ti dva dají dohromady a byla jsem i lehce překvapená, jak se děj vyvinul. Zato poslední kapitoly jsem četla docela i s nechutí, protože se mi nelíbilo prostředí, ve kterém se hl. hrdinové nacházeli. A konec - takový bych nečekala a rozhodně zůstal velmi otevřený. Můžeme s mamkou pouze spekulovat, jak se děj v druhé knížce asi odehraje.
Každopádně Barvy lásky - název pro knížku, jak dělaný :))

20.08.2013 5 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

Bylo zajímavé číst knížku z pohledu muže, ale nijak to na kráse příběhu neubralo. Knížka byla sprostší a, jak mně se zdálo, i víc erotičtější, než první díl. Druhý díl se mi možná líbil o něco víc než první.
Možná, že když jsem si mohla přečíst, co muž cítí při sexu, jsem si Ethana ještě více zamilovala.
Těším se na třetí díl a nemůžu se dočkat!

18.08.2013 5 z 5

Rosalinda Rosalinda Delia Fiallo

Telenovelu jsem sice neviděla, ale hrozně mě lákalo přečíst si knížku. Trvalo mi dlouho než jsem ji konečně před pár dny objevila a koupila v antikvariátu. Rosalindu jsem sháněla opravdu všude, kde se dalo, ale nakonec se mi poštěstilo a já ji už mám i přečtenou.
Takový děj jsem rozhodně nečekala, bylo tam mnoho zvratů a překážek, ale i tak mě kniha uchvátila a já už se těším, až si pustím Rosalindu jako seriál.
Knížku bych doporučila všem, komu se líbily telenovely jako např. Esmeralda, Kassandra...

17.08.2013 5 z 5

Místo na slunci Místo na slunci Elizabeth Haran

Velmi zajímavá knížka z prostředí australské farmy. Děj byl dobře vymyšlený a zpracovaný. Líbila se mi a přečetla jsem ji za dva dny. Už jsem ji půjčila i babičce, která si ji také chválí.

17.08.2013 5 z 5

Strážný anděl Strážný anděl Nicole Jordan

Knížka se mi líbila, přirozený konec, láska, odmítání.... Vše co by tam mělo být, tam bylo :))

18.07.2013 4 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Na tuhle knížku jsem se strašně dlouho těšila, dlouho předtím než vyšla. Koupila jsem si ji v pondělí a přečetla ji za den. Má velká písmenka a je poměrně tenká, rychle se čte. Nicméně knížka se mi líbila a těším se na druhý díl. Trochu mě naštval konec, protože si na druhý díl budu muset ještě počkat, jelikož ještě nevyšel. Ale jinak bylo vše vyhovující, takže za mě 5 hvězdiček + doporučení :))

18.07.2013 5 z 5

Rozkol Rozkol Aubrey Clark (p)

Musím říct, že právě tenhle díl se mi ze všech dílů téhle série líbil nejvíc. Nevím proč, ale určitě oprávněně :DD

Moc Moc Lisa Jane Smith

Dobré zakončení, i když já bych dala přednost jinému konci. To jsem ale ještě nevěděla, že to bude pokračovat :DD Takže to bylo super :))

Otrokyně Otrokyně Lisa Jane Smith

Otrokyně se mi líbila víc než Zasvěcení. Prostě super.

Zasvěcení Zasvěcení Lisa Jane Smith

Úžasná kniha. Nejdříve mě moc nebrala, ale potom jsem se začetla a museli jsem si dokoupit další dva díly :D
Mnohem lepší, než Upíří deníky, které se mi nelíbily.

Vášeň Vášeň Lisa Jane Smith

Dobře udělaný konec. Pro mě tohle byla nejlepší knížka ze série.

Posedlost Posedlost Lisa Jane Smith

Myslím, že tahle kniha je ještě lepší než první díl ;))

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Upíří deníky od této autorky se mi moc nelíbily a tak jsem sáhla po její další knižní sérii. Musím říct, že tahle kniha se mi líbila, pěkně se četla. Měla jsem ji rychle přečtenou :))

Prokleté město Prokleté město Lisa McMann

Kniha pro mě nebyla nijak výjimečná, moc jsem se do ní nezačetla a ani příběh mě moc nebavil.

15.07.2013 2 z 5