Strážný anděl

Strážný anděl https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/4959/strazny-andel-4959.jpg 4 81 11

Strážci meče série

< 4. díl

Alexi Ryderovi stačilo jedinkrát pohlédnout na krásnou lady Evu a už ji nedokázal vystrnadit ze své mysli. Byl si naprosto jist, že tato žena je splněním všech jeho snů, ale osud mu nebyl nakloněn: Eva se musela z rodinných důvodů provdat za jiného muže. Brzy sice ovdověla, ale útrapy, které jako vdaná žena prožila, ji přiměly k přísaze, že již nikdy nevstoupí do manželství. Alex se ovšem nemíní smířit s myšlenkou, že by se měl nedostupné Evy navždy vzdát. Za pomoci drobné lsti pronikne do Eviny blízkosti a doufá, že časem nalezne příležitost, jak své vyvolené dokázat, že k ní chová upřímnou lásku. Zpočátku jde vše podle plánu - Eva skutečně nedokázala charismatickému Alexovi odolat, ale o svatbě nadále nechce ani slyšet. A právě v té době Alex zjistí, že Evě někdo usiluje o život. Z boje o Evinu přízeň se náhle stává boj o Evinu záchranu. Ale kdo ví - možná ji právě tím konečně přesvědčí, že je její strážný anděl a jediný muž, s nímž může být šťastná...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Domino

Fever dreams , 2006

janqa410
11.08.2020 3 z 5

Na příběh tvrďáka Rydera jsem se opravdu těšila. Start sice váhavý, než se to rozjelo, chvilku to trvalo, ale musím říct, že druhá polovina knihy, kdy pátrali po záškodíkovi, už byl dle mých představ. Děj měl spád, pořád se něco dělo. Závěr knihy trošku předvídatelný, ale knihu jsem si jako celek užila a bavila mě.

petraj30
23.07.2019 3 z 5

Pěkný příběh, jen hlavní hrdinka se mi zdála příliš rezervovaná a upjatá, její sestra se mi líbila o něco víc

Terisek99
07.09.2018 3 z 5

Neurazila ani neohromila.

smallstar
08.08.2018

Pekná séria, len škoda, že nepreložili aj ostatné diely.

miruska1
04.04.2018 3 z 5

Asi na úrovni predošlich části.....

havrmoni
12.09.2017 5 z 5

Po roce jsem se vrátila k této autorce a čekala jsem jestli nebude pokračování o nástupci hlavního strážce Hawkhurstovi a ono nic. Velká škoda, další díly jsou o něm a o Brendonu Deverillovi.

moudivlacek
16.07.2016 4 z 5

Nádherný závěr této série, jen mohu říci, že je moc líto, že ta série končí. Líbila se mi absolutně celá.
Jsem ráda, že i Alex nakonec dostal svou lásku, a že Eva zjistila, že ne všichni muži jsou zlí. Jejich vzájemné sblížení pomohlo jim oběma - a svět byl najednou bohatší o další lásku.

havrmoni
25.04.2016 5 z 5

Páni...... a víc ze sebe nedostanu. Těším se na další díly,které jak doufám budou. Líbil by se mi i o Cecilovi, v jakého chlapáka dospěl. Oblíbila jsem si Mackyho a tak mě potěšil i jeho minipříběh,tak jako to bylo ve druhém díle s Yatesem.

gabca007
21.08.2013 3 z 5

Pro mne trochu zklamání. Děj hodně předvídatelný, myslím, že víc erotiky než podstatného děje. Celkově kdybych ji nečetla, o nic bych nepřišla.

DendaRA
18.07.2013 4 z 5

Knížka se mi líbila, přirozený konec, láska, odmítání.... Vše co by tam mělo být, tam bylo :))

PomněnkaPrvní
20.04.2013

Alex po Evě toužil již od mládí. Po letech využívá příležitosti, neboť Eva ovdověla. Uzavírá se však před světem i před muži a ani Alexe si nechce pustit k tělu. On však projevuje notnou dávku trpělivosti, aby si ji postupně naklonil. Do děje se promítají Alexovy povinnosti coby jednoho ze Strážců meče. Autorka slibuje, že do této série přibude ještě kniha o hraběti z Hawkhurstu, který se objevuje v tomto i předchozích dílech - a na to už se moc těším.

romance historické romance

Nicole Jordan