denča1000 denča1000 komentáře u knih

Citlivá místa Citlivá místa Lisa Kleypas

Velmi hezká oddychová kniha. Příjemné postavy, zajímavý děj knihy, klasický konec románu. Kniha se velmi dobře četla a vyhoval mi styl psaní.

08.11.2017 3 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Další skvělý díl báječné psychodektivky. Až se někdy děsím, co člověka ještě v knize čeká.

01.09.2017 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Naprosto psycho příběh. Jde vidět, že spisovatel má opravdu hodně zajímavou fantazii. Ze způsobu vraždění mi běhal mráz po zádech, ale na druhou stranu jsem se od knihy nemohla odtrhnout.

28.06.2017 5 z 5

Dámy z Grand Avenue Dámy z Grand Avenue Joy Fielding

Po knize jsem sáhla neboť jsem si myslela, že se jedná o oddychový román, ve kterém budou popisovány převážně hezké životní osudy. Byla jsme spíše šokována, když jsem se do knihy začetla a začala se vyvíjet. Nebyla jsem si jistá, jestli náhodou nečtu detektivku. Kniha pro mě byla velice dojemná, citlivá a zapůsobila na mě, jako velice smutná. Osudy hlavních postav, jsou opravdu přesvědčivé a silné. Reakce a chování kamarádek mě ovšem šokovaly. Konec se mi nelíbil, ale opět mě dojal.. Kniha je opravdu hodně čtivá a člověk se k ní stále vrací.

12.12.2016 5 z 5

Alyin dům Alyin dům Leila Meacham

Velmi pěkná oddechová kniha, která e odehrává ve skvělém a příjemném prostředí, tím je to škoda, že je příliš krátká a děj se odehrává tedy velmi rychle.

29.03.2024 3 z 5

Ranní přání Ranní přání Natascha Lusenti

Nevím, zda se mi kniha líbila nebo ne.
Líbilo se mi, že se děj odehrávala vlastně téměř celý jen v jednom paneláku, ale byl zbytečně dlouhý, chvilkama o ničem, a takový zvláštní způsob vyprávění.
Čtenář byl nucen stále nad knihou přemýšlet, co tím chce autor vlastna sdělit do života i ze života.

06.10.2023 2 z 5

Láska s chutí makronky Láska s chutí makronky Sarah Vaughan

Miluji pečení a vaření a tahle kniha pro mě byla jasnou volbou. Strašně jsem se na ni těšila a nezklamala.. Vychutnávala jsem si každé slovo.

05.09.2023 5 z 5

Stále s tebou Stále s tebou Sian O'Gorman

Oddechový, pohodový příběh, který se dobře četl.

29.07.2023 4 z 5

Srdce mezi vinicemi Srdce mezi vinicemi Miriam Parker

Jedním dechem přečteno. Krásné pohodové, klidné a letní čtení. Do příběhu jsem se ihned vžila a čtení si užívala.

01.06.2023 5 z 5

Kariéristky v akci Kariéristky v akci Louise Bagshawe (p)

Od knihy jsem očekávala hodně. Čekala jsem, že se nebudu moct od čtení odtrhnout, ale nakonec jsem knihu stále odkládala a těšila se, až ji konečně dočtu.. Příběh mě nějak moc nechytl, ani nezaujal.

26.04.2023 3 z 5

Cena nevinnosti Cena nevinnosti Rebecca James

Velmi čtivá kniha, kterou jste přečetla opravu hned... Zajímavá příběh, první jsem se docela teda bála, ale nakonec to bylo super čtení.

09.03.2023 3 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Knihu jsem nedočetla, nezaujala mě, vůbec mě nechytla a při čtení jsem se nudila.

07.03.2022 1 z 5

Návrat na ostrov kamélií Návrat na ostrov kamélií Tabea Bach (p)

Ačkoli se příběh odehrával na ostrově zničeném bouří, jednalo se o klidnou oddechovou knihu.

10.08.2021 4 z 5

Tropická deprese Tropická deprese Jeff Lindsay (p)

Takový rychlá, dobře čtivá detektivka, který není zbytečně dlouhá a nudná. V knize nebyly žádné zbytečné pasáže. Občas se vyskytla i vtipná hláška.

Příjemné letní čtení z příjemného místa světa.

26.05.2021 4 z 5

Krása Krása Louise Bagshawe (p)

Moc skvělá kniha. Je hodně čtivá a ačkoli poměrně tlustá, stále se něco děje v knize nebyla místa, kde bych se nudila, či chtěla knihu odložit. Super pohodové počtení.

23.05.2021 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Nejdřív mi trvalo se zorientovat v postavách, přeskakování mě mátlo, protože jsem nečekala, že se děj odehrává ve více rodinách. Trvalo mi se začíst a několikrát jsem proto knihu odložila.

Pak jsem tomu začínala přicházet na kloub a naopak jsem se nemohla od knihy odrhnout.

Když potom Rachel sedla do auta, bylo mi jasné, co se stane, ale následky jsem čekala horší.

Kniha je za mě povedená a moc fajn čtení.

19.03.2021 4 z 5

Zapomenutá Zapomenutá Catherine McKenzie

Pohodová, letní oddechová kniha. Začátek byl zajímavější, než konec, který byl předvídatelný. Místy se kniha celkem vlekla, až mě nudila, neboť měla zbytečné pasáže o ničem.

25.07.2020 3 z 5

Žhavý led Žhavý led Nora Roberts

Od úplného začátku, do samého konce, to byla super kniha.

Nemám ráda zybečně dlouhé a nudné pasáže, jen proto, aby kniha měla více stran.
Méně je někdy více a proto se mi tahle kniha velmi líbila, dobře se četla a příběh byl moc fajn.

05.02.2020 4 z 5

36. týden 36. týden Sofie Sarenbrant

Od začátku velmi čtivá kniha. Ačkoli to je krimy, tak na mě působí příjemně. Přečtena za necelý 1 den. Od začátku jsem tušila, kdo za únosem vězí a můj tip byl správný. Konec se mi nelíbil, protože byl otevřený, ale možná mí kniha pokračování, v tom případě po něm rozhodně sáhnu.

04.07.2019 4 z 5

Horké peníze Horké peníze Dick Francis (p)

Příjemná , zajímavá a velice čtivá detektivka. Ovšem tady mi moc do děje nezapadá koňský svět, který se tam ani moc nevyskytuje.

04.07.2019 3 z 5