DarkNatureHope DarkNatureHope komentáře u knih

... na to, jak mám ráda vše ve světě kolem Harryho Pottera, musela jsem se nutit.. bohužel, nedočteno.
Možná za to může "styl" v podobě scénáře, ale absolutně se nepodařilo začíst se a jsem ráda, že jsem si jí jen půjčila a nekupovala.

23.07.2022 1 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Je šílené, že chtíč se začlenit do party ( nemálo tomu nahrává i mladý naivní věk ) nechá člověka se podvolit i drogám a posléze i tvrdším, jen pro udržení si místa mezi ostatními a nebýt tzv. pozadu "looser" .. Občas jsem se přichytila, že doufám, že je to smyšlený příběh.. Myslím si, že povinná četba pro náctileté by to měla být.

Závislost je hrozný pocit a stav, ať emocionální nebo fyzická nebo i zmíněná drogová.

21.08.2021 5 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Nevím, co to mělo být.. přečetla jsem skoro do poloviny, dávala jí šanci, ale bohužel jsem ji odložila a už ji ani neotevřu. Hlavní postava se mi spíše hnusila, než abych jí třeba i trochu fandila aspoň. o_o Doufám, že další kniha která od autorky někdy vyjde, bude lepší.

12.06.2020

Katka Katka Michael Třeštík

Doufám, že to otevře oči lidem, co mají nutkání ať už sami od sebe nebo aby "nevypadli z bandy", začít užívat drogy. Odstrašující příklad co udělají drogy s životem hezké mladé holky..
Život prostě píše (skoro) sám ..

16.03.2021 5 z 5

Město duchů Město duchů Victoria Schwab

Přečteno. Kniha se mi líbila a musim říct, že děj se mi zamlouval.
Strašidelná atmosféra plus nápad na přechod z našeho světa do mezisvěta,...lovci duchů míněni jako osbovoboditelé duší.
Hodnocení? Spokojenost. *****

02.05.2021 5 z 5

Birthday Girl Birthday Girl Haruki Murakami

Číst tuhle knihu na narozeniny byl krásný dar.

05.02.2020 5 z 5

Dvě temné vládkyně Dvě temné vládkyně Kendare Blake

Napínavé další pokračování.
Některé zápletky a dění ke konci jsem nečekala. Konec otevřený ...už chci dalši díl.!!

27.04.2021 5 z 5

Má sestra je sériový vrah Má sestra je sériový vrah Oyinkan Braithwaite

Líbilo se mi to. Můžu říct,..chudák Tade. Bylo mě ho líto, ale lze si vzít i poučení z knihy, že hezký obal, ať mluvíme o knize nebo ženě,co se Vám zalíbí, nemusí to být ta nejlepší volba.

08.07.2020 5 z 5

Božská komedie Božská komedie Dante Alighieri

Konečně dočteno .. Mám smíšené pocity. Kniha se četla dlouho a těžce, člověk musí mít klid a zaměřit se pouze na čtení. Stálo to za to a jsem ráda, že jsem po titulu sáhla.

26.06.2020 4 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Dobrý námět na příběh. Děj utekl tak rychle, že jsem si z knihy moc neodnesla, ale u mě patří mezi ty dobré knihy.

10.02.2020 3 z 5

Pravá čarodějka Pravá čarodějka Nora Roberts

Milý zajímavý romantický příběh.. Prostě oddechovka od těch mých psychothrillerů a napětí.. :D

08.07.2020 3 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Knihu jsem zakoupila a je to spíše takové humorné uvolněné zpestření porozchodového stavu. Souhlasím s tím, že časti knihy pobaví a části jsou zbytečné. Zajímavý nápad, ale kdyby vše zůstalo na instagramu a bylo stejnomyslně sjednoceno pod nejaky nick, efekt by byl stejný. Kniha splní svůj úkol a je vhodné ji poslat dál, další osobě k dalšímu čtení atd. atd. ...a ta pak další.

13.02.2020 3 z 5

Temné královny Fennbirnu Temné královny Fennbirnu Kendare Blake

Ta mě skvělý dodatek k příběhu královen.
Spokojenost. Za mě 5* je na místě.

15.10.2022 5 z 5

Královská hra 1 Královská hra 1 Nobuaki Kanazawa

Za mě 5*****
Opět jsem dostala to, co jsem očekávala. ..jdu na další díl.

23.07.2022 5 z 5

Pět temných osudů Pět temných osudů Kendare Blake

(SPOILER) Dnes před půlnocí dočteno.
5***** je na místě. Občas zbytečně natahované části v knize, ale závěr..? Za mě skvělý. Byla bych raději, kdyby přežili všechny tři sestry, ale aspoň mě potěšilo to, že Katharina se ukázala, bez mrtvých královen, jako opět ta, co byla dříve. Ne ta zlá a vražedná.

06.09.2021 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Dnes dočteno. Originální příběh o popelce. Zajímavé počtení. Jsem zvědavá na další knihu ...Scarlet.

02.03.2021 4 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Kdyby to vydali jako samostatnou knihu, mělo by to, myslím, větší efektivitu.
Pro mě změna žánru, kniha přečtena jednou a vícekrát už nebude. Dávám 2**

22.09.2020 2 z 5

Láska, vztahy a přátelství Láska, vztahy a přátelství Don Miguel Ruiz (p)

Člověk musí přiznat, že při čtení , se nad psanými slovy zamýšlel. Za mě dám 4****

22.09.2020 4 z 5

Plyšákokalypsa Plyšákokalypsa Carlton Mellick III

Dostala jsem chuť, zkusit něco nového na čtení. Musím říct, že začátek být čtivý, sem tam uchylnosti, což se dalo čekat a někdy člověk jen četl aby se dostal dal. Škoda Papriky :D co si budem, ale ten konec knihy autor úplně pos.... Nečekala jsem šťastný konec, ale jak kdyby došla na pomoc autorka Robertsova, když zkončili jako šťastná rodinka. ;)

15.03.2020 3 z 5

Útok na pekárnu Útok na pekárnu Haruki Murakami

Tento titul se mě zaujmul nejvíce ze všech knih autora Murakamiho, které ilustrovala Kat Menschik. Děj plynul tak klidně, že na samém konci knihy jsem měla pocit, který nejde popsat. Měla svoji osobitost. Murakami je můj oblíbenec.

10.02.2020 5 z 5