DarkNatureHope DarkNatureHope komentáře u knih

Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-6 Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-6 Elisabetta Gnone

Nostalgická srdcovka.

21.02.2024

Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 10-12 Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 10-12 Elisabetta Gnone

Další díl mé nostalgické srdcovky přečtená a uchovaná v mé knihovně.

21.02.2024 5 z 5

Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 4-6 Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 4-6 Elisabetta Gnone

Nostalgie. Srcovka.

16.08.2023 5 z 5

Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 7-9 Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 7-9 Elisabetta Gnone

Komiks mých dětský let. Dnes konečně zakoupeno a s nadšením nyní dočteno.

Teď čekat na dalši 10.-12.díl, co teprve výjde.

Nostaligie.

16.08.2023 5 z 5

Temné královny Fennbirnu Temné královny Fennbirnu Kendare Blake

Ta mě skvělý dodatek k příběhu královen.
Spokojenost. Za mě 5* je na místě.

15.10.2022 5 z 5

Královská hra 1 Královská hra 1 Nobuaki Kanazawa

Za mě 5*****
Opět jsem dostala to, co jsem očekávala. ..jdu na další díl.

23.07.2022 5 z 5

... na to, jak mám ráda vše ve světě kolem Harryho Pottera, musela jsem se nutit.. bohužel, nedočteno.
Možná za to může "styl" v podobě scénáře, ale absolutně se nepodařilo začíst se a jsem ráda, že jsem si jí jen půjčila a nekupovala.

23.07.2022 1 z 5

Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-3 Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-3 Elisabetta Gnone

Moje malá nostalgie ..

24.05.2022 5 z 5

Příběhy z devíti světů Příběhy z devíti světů Rick Riordan

Pro fanoušky MAGNUS CHASE skvělý dodatek.

Škoda, že každá kapitola trvá tak krátce. Krásně se člověk začte a ..další svět.
To je asi tak jediná věc, co mi vadila. :D

09.12.2021

Pět temných osudů Pět temných osudů Kendare Blake

(SPOILER) Dnes před půlnocí dočteno.
5***** je na místě. Občas zbytečně natahované části v knize, ale závěr..? Za mě skvělý. Byla bych raději, kdyby přežili všechny tři sestry, ale aspoň mě potěšilo to, že Katharina se ukázala, bez mrtvých královen, jako opět ta, co byla dříve. Ne ta zlá a vražedná.

06.09.2021 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Je šílené, že chtíč se začlenit do party ( nemálo tomu nahrává i mladý naivní věk ) nechá člověka se podvolit i drogám a posléze i tvrdším, jen pro udržení si místa mezi ostatními a nebýt tzv. pozadu "looser" .. Občas jsem se přichytila, že doufám, že je to smyšlený příběh.. Myslím si, že povinná četba pro náctileté by to měla být.

Závislost je hrozný pocit a stav, ať emocionální nebo fyzická nebo i zmíněná drogová.

21.08.2021 5 z 5

Město duchů Město duchů Victoria Schwab

Přečteno. Kniha se mi líbila a musim říct, že děj se mi zamlouval.
Strašidelná atmosféra plus nápad na přechod z našeho světa do mezisvěta,...lovci duchů míněni jako osbovoboditelé duší.
Hodnocení? Spokojenost. *****

02.05.2021 5 z 5

Dvě temné vládkyně Dvě temné vládkyně Kendare Blake

Napínavé další pokračování.
Některé zápletky a dění ke konci jsem nečekala. Konec otevřený ...už chci dalši díl.!!

27.04.2021 5 z 5

Zápisky odstřelovače Zápisky odstřelovače Vasilij Grigorjevič Zajcev

Moje chyba, že mám v mysli film Nepřítel před branami.
Kniha mě proto tolik neuchytila.. i tak ale příběh stojí za to, jak zfilmovaný tak i knižní.

16.03.2021 3 z 5

Katka Katka Michael Třeštík

Doufám, že to otevře oči lidem, co mají nutkání ať už sami od sebe nebo aby "nevypadli z bandy", začít užívat drogy. Odstrašující příklad co udělají drogy s životem hezké mladé holky..
Život prostě píše (skoro) sám ..

16.03.2021 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Dnes dočteno. Originální příběh o popelce. Zajímavé počtení. Jsem zvědavá na další knihu ...Scarlet.

02.03.2021 4 z 5

10 rande naslepo 10 rande naslepo Ashley Elston

Úžasná, klidná vánoční oddechovka.. příběh příjemný, průběh vtipný, milý,romantický. Doporučuji

17.01.2021 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Kdyby to vydali jako samostatnou knihu, mělo by to, myslím, větší efektivitu.
Pro mě změna žánru, kniha přečtena jednou a vícekrát už nebude. Dávám 2**

22.09.2020 2 z 5

Láska, vztahy a přátelství Láska, vztahy a přátelství Don Miguel Ruiz (p)

Člověk musí přiznat, že při čtení , se nad psanými slovy zamýšlel. Za mě dám 4****

22.09.2020 4 z 5

Zápisník smrti 1 Zápisník smrti 1 Tsugumi Ohba

Spokojená.
To, co jsem očekávala, jsem dostala.

22.09.2020 5 z 5