Láska, vztahy a přátelství

Don Miguel Ruiz vysvětluje názory a předpoklady vycházející ze strachu, které podkopávají lásku a vedou k utrpení v našich partnerských vztazích. V několika moudrých příbězích nám ukazuje, jak léčit emoční rány, znovu nabýt svobodu, radost a hravost, na které máme všichni právo.

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12116/big_laska-vztahy-a-pratelstvi-gAU-12116.jpg 4.3327
Duchovní literatura, Náboženství

Vydáno: , Pragma

The Mastery of Love, 1999

Kniha Láska, vztahy a přátelství

DYRKA98

Kniha byla fenomenální!!!

citronekodvedle
13.07.2021

Úžasná, netuším jestli je to tím, že jsem ušla už takovou cestu a dává mi to větší smysl. Když jsem četla čtyři dohody chápala jsem to, to ale neznamená že jsem si to prožila, procítila a něco mi to přineslo. Nedávno jsem si sama něco uvědomila, posunula se dál a až pak mi došlo, že ty bylo přesně to co jsem četla ve čtyřech dohodách ale tady už absolutně souzním a chápu a vím že si musím ještě máknout. od toho jsou ale jiné knihy a návody, aby jsme se skrz cvičení zbavili emočního jedu. Jedna věc je o tom číst. Druhá je návod a píle jak takového stavu dosáhnout.

Eliška680
09.05.2021

Opět, jako čtyři dohody, super knížka

Niu
11.02.2021

Pořád na mne tato kniha někde vyskakovala :o), tak jsem to vzala jako znamení, že mi má přijít do života. Ten rozjezd mě tak nějak minul, ale pak to začalo. Už jsem přečetla celkem dost podobné literatury, ale nic mi nebylo předloženo tímto způsobem - stručným, syrovým, velmi tvrdým a zároveň pravdivým (i když jak najdete, tak definice pravdy je tam taky probírána). I když bývá těžké věci skutečně brát takové, jaké jsou, a ne, jaké bychom je mít chtěli, tak vás to nasměřuje. Bylo tam hodně témat zhuštěných na malém prostoru, ale Ruiz (zdá se) předpokládá, že budete mít aspoň trochu povědomí o jeho tvorbě. Sem tam narazíte na jeho dohody, ale v knížce to není tak dominantní. Myslím, že si přečtu znovu, abych prozřela.

Hobitka
12.01.2021

Knížka velmi hutná na myšlenky.
V některých částech jsem byla spíš zmatená, protože mi přišlo, že si autor protiřečí. Každopádně celkově mi "zapadl další dílek do skládanky".
Budu si ji muset nechat uležet v hlavě a počítám, že se k ní časem vrátím k opětovnému přečtení.

Renncha
17.11.2020

Knihu jsem začala číst v době, kdy jsem byla se svými pocity na tom špatně a nevěděla jsem kam dál jít... Po přečtení knihy jsem se opět do partnera zamilovala a musím říct, že jsem si z knihy všechny pozitivní věci vzala k srdci. Děkuji opravdu mě toto pomohlo :)

mythos91
20.10.2020

Kniha nahlíží a popisuje lidské myšlení a přístupy k němu ve stejném duchu jako kniha Hlas poznání. Tady se autor zaměřuje na vztahy a lásku. Popisuje zde vnímání a úhel pohledu, jak poznat sebe sama, rozvíjet se a žít šťastně.

DarkNatureHope
22.09.2020

Člověk musí přiznat, že při čtení , se nad psanými slovy zamýšlel. Za mě dám 4****

Bible Svatá
Bible Svatá