Dardos Online Dardos komentáře u knih

Jedna dobrá věc… a život znovu začíná Jedna dobrá věc… a život znovu začíná Alexandra Potter

To bylo tak milé čtení! Hezký příběh, charaktery postav, sympatická hlavní hrdinka... Žádné dramatické zvraty, happy end. Přesně to jsem potřebovala a moc jsem si to užila.
Doporučuji

27.04.2024 5 z 5

Někdo z nás Někdo z nás Kristýna Trpková

Super! Čtivé, neobvyklý příběh. Ani chvilku jsem se nenudila. Ostatně jako u všech knih autorky..
Doporučuji!

24.04.2024 5 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Přesně to jsem v tyhle dny potřebovala. Žádný stres, milý, hezký příběh...

16.03.2024 5 z 5

Zrádci krve Zrádci krve Lynette Noni

Ach! To bylo něco... První díl mi dal trochu zabrat, nedařilo se mi začíst. Druhý lepší a tenhle? Pecka. Děj krásně ubíhal, plno napětí, překvapení i romantiky. Úplně mě mrzí, že jsem na konci. Ráda se k celé sérii vrátím.

05.03.2024 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Za mě nejlepší kniha trilogie. Bála jsem se, plakala...:)
Opravdu čtivý a napínavý příběh. Jen ten konec no, ten bych si představovala jinak. Ale to už taky bylo zmíněno několikrát.

28.01.2024 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Moc se mi to líbilo! Kniha měla spád, děj pro mě nebyl předvídatelný. A i konec byl podle mého gusta :)
Četlo se to velmi dobře. Ostatně jako téměř všechny knihy autora.
Děkuji a těším se na další :)

21.01.2024 4 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Musím říct, že ze začátku jsem se do čtení musela trochu nutit a bylo to zdlouhavé.. ale pak!
Moc se mi příběh líbil, nebyl předvídatelný a i konec mě překvapil.
No nic, jdu na druhý díl :)

10.01.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Na knihu jsem se těšila moc, ale dalo mi docela práci se začíst a ze začátku mě to vůbec nebavilo..
Nakonec jsem to nevzdala a jsem ráda. Bylo to fajn oddechové čtení.

29.12.2023 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Moje zatím třetí kniha od autorky a určitě nejlepší. Dobře se mi četla, zajímavý příběh, závěr..
Jak bylo psáno přede mnou, dočetla jsem plná emocí a neumím ani poradně vyjádřit své pocity :). Myslím, že knihu budu mít hlavě ještě několik dní. Určitě stojí za přečtení. Doporučuji.

07.10.2023 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Kniha se mi dobře četla, mělo to spád. Konec mě překvapil, vraha jsem neodhadla.. jsem tedy spokojená :)

17.09.2023 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

(SPOILER) Kniha je mou druhou přečtenou knihou od této autorky. Líbila se mi moc. Občas jsem si musela dávat pauzu od čtení, občas jsem si poplakala. Dokázala mě krásně vtáhnout do děje.
Autorka dané téma vystihla velmi dobře, přesvědčivě. A díky Bohu za šťastný konec.. ty já potřebuji :)!

20.08.2023 5 z 5

Lov Lov Bernard Minier

Pro mě také zklamání. Začátek fajn, pak už zdlouhavé, nezáživné. Do čtení jsem se musela nutit, přeskakovala jsem.
Škoda...

17.12.2022 3 z 5

Pozůstalí Pozůstalí Alžběta Bublanová

Tedy za mě ne :(. Do čtení jsem se musela vysloveně nutit, dost jsem přeskakovala a doufala, že se začne dít něco, co mě zaujme. Bohužel se nestalo.
Téma těžké a tíživé. Škoda tohoto pojetí..

02.11.2022 2 z 5

Italské léto Italské léto Jennifer Probst

Moc hezký příběh! Přesně takové čtení jsem momentálně potřebovala. Krásně popsaná cesta po Itálii. Chvílemi jsem se cítila jako bych tam byla. Příběh všech tří žen se mi také moc líbil. Nemám co vytknout.. Byla to moje první kniha od autorky a ráda zkusím i další.

28.10.2022 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Knihu jsem pořídila na základě recenzí. První polovina mě moc nebavila, nemohla jsem se vůbec začíst. Naštěstí to pak mělo rychlý spád a druhá půlka mě už bavila moc :)
Zkusím tedy i další knihu ze série a uvidím :)

20.10.2022 3 z 5

Matky Matky Brit Bennett

Bohužel ani mě kniha nenadchla. Nečetla se mi dobře, nebavilo mě to. Ke konci jsem už jen přeskakovala, abych to měla rychle za sebou. Nalákaly mě kladné recenze a moc hezká obálka, ale já jsem zklamaná.

05.09.2022 2 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Opravdu čtivá kniha ze života. Jen mi trochu scházel nějaký happy end. Vím, že tento konec do záměru knihy zapadá lépe, ale asi jsem to šťastné zakončení momentálně potřebovala :)
Každopádně od autorky moje první kniha a určitě ne poslední.

23.03.2021 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Po Haně moje druhá kniha od autorky. Čtivý příběh rodiny očima dcery a otce, v průběhu asi 30 let. Tato kniha byl pro mě mile strávený čas. Moc ráda ji doporučím dál, určitě stojí za přečtení.

08.02.2021 5 z 5

Na okraji propasti Na okraji propasti Bernard Minier

Pro mě oproti předchozím knihám velké zklamání. Snažila jsem se jí dočíst několik týdnů, ale vzdala jsem to.
Děj mě nebavil, do čtení jsem se musela nutit..
Další knize dám ale i tak šanci a věřím, že už nás Minier nezklame ;)

22.01.2021 1 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Od autora jsem přečetla zatím všechny knihy a ač mi tahle přišla asi nejslabší, i tak dávám vysoké hodnocení a ráda si počkám na další díl.
Erika mi seděla víc, ale myslím, že i na Kate a Tristana si zvyknu :)

14.01.2021 4 z 5