Darami87 Darami87 komentáře u knih

Sedm dopisů z Paříže Sedm dopisů z Paříže Samantha Vérant

Dejte mi kyselé okurky ať můžu spláchnout ten cukr. Tohle bylo příliš. Kniha ze začátku fajn, bezva oddechovka, ale později mi začal Jean-Luk těžce lézt na nervy. Tohle je až moc sladké. Nechce se mi věřit, že tohle se opravdu stalo. A jak tu již bylo zmíněno, taky mi vadily fráze psané francouzsky. Neumím to ani přečíst a nemám ani páru, co to znamená. S touto knihou jsem prostě sáhla vedle..

23.10.2016 3 z 5

Nehoda Nehoda Chris Pavone

Zbývalo mi do konce už asi jen třicet stránek, ale nepřinutila jsem se ke čtení. Kniha je sice místy zajímavá, ale jako celek za moc nestojí. Přišla mi spíš nudná a zdlouhavá.

01.09.2016 2 z 5

Vychováváme děti a rosteme s nimi Vychováváme děti a rosteme s nimi Naomi Aldort

Absolutní odpad... Možná, že se v knize dá najít pár dobrých myšlenek, ale jinak je to spíš návod, jak vychovat spratka, který nemá žádné mantinely. Dítě potřebuje, aby mu rodič jasně stanovil pravidla. Byla jsem tam vychovaná já, moji bratři, moje matka.... Nedovedu si představit, že bych takto vychovávala svého syna...

01.04.2016 odpad!

Medozvěstka Medozvěstka Richard Crompton

Když jsem začala knihu číst, byla jsem přesvědčená, že ji nedočtu. Není to úplně můj šálek kávy. Ale po pár stránkách mě kniha vtáhla a nakonec moc překvapila. Sice mě úplně nebavily pasáže o politice, ale jinak byla kniha velmi zajímavá a s nečekaným závěrem.

01.04.2016 3 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Nevím no.. Labyrint a Spáleniště bylo naprosto famózní čtení, ale tohle mě celkem zklamalo. Čekala jsem něco trochu jiného. Ale závěr hezký, to se musí nechat.

28.11.2015 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Třetí díl pro mě byl pěknou oddechovkou. Už v druhém díle se mi moc líbil vývoj Christianovi postavy a tato kniha jeho osobě přidala třešničku. Moc hezké čtení.

28.11.2015 2 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Hrozně se mi líbil vývoj Christianovi postavy.

19.09.2015 5 z 5

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Skvělá knížka, děj mě úplně pohltil a strašně se mi líbily příběhové zvraty. Tohle Jeffery opravdu umí, ale i tak musím říct, že mě závěr knížky opravdu zklamal.

19.04.2015 3 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Z mého úhlu pohledu je toto zatím nejnudnější kniha od Jefferyho, jakou jsem kdy četla.

21.03.2015 2 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Naprosto božská kniha. Jeffery prostě umí udržet čtenáře v napětí od začátku až do konce!

21.03.2015 5 z 5

Andělská tvář 2 Andělská tvář 2 Hana Marie Körnerová (p)

Byla by to skvělá kniha, kdyby nebyla pokračováním Andělské tváře. Ten příběh už byl moc přemrštěný...

21.03.2015 3 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Je snadné milovat bohaté a krásné, ale Jana mezi takové nepatří a přesto si dokáže získat čtenářovo srdce.

21.03.2015 5 z 5

Dvanáctka Dvanáctka Justin Cronin

Na tuto knihu jsem se hrozně moc těšila, protože Přechod jsem přečetla jedním dechem. Dvanáctka mě ale opravdu hrozně zklamala, chvílemi jsem myslela, že se na to asi vykašlu a nedočtu to. Snad bude třetí díl lepší...

21.03.2015 2 z 5

Puls Puls Stephen King

Dobrá kniha. I když toto není úplně můj oblíbený žánr, kniha se mi moc líbila.

22.01.2015 3 z 5

Puls Puls Stephen King

Dobrá kniha. I když toto není úplně můj oblíbený žánr, kniha se mi moc líbila.

22.01.2015 3 z 5

Zapomenutý pergamen Zapomenutý pergamen Philipp Vandenberg

Příšernost a ztráta času. S přemáháním jsem knihu dočetla a dala jsem Vandenbergovi ještě šanci s jinou knihou. Bohužel, jeho psaní mi přijde otřesné.

22.01.2015 odpad!

Zn. Hledám chlapa Zn. Hledám chlapa Lucy-Anne Holmes

Naprosto skvělé a zábavné!

Katedrála moře Katedrála moře Ildefonso Falcones

Nádherná kniha, přečetla jsem ji několikrát.

Digitální pevnost Digitální pevnost Dan Brown

Dle mého názoru Brownova nejlepší kniha.

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

První knihy Dana Browna byly skvělé, ale Ztracený symbol mě skutečně zklamal. Knihu jsem ani nedočetla, bylo to příliš zdlouhavé a nudné.

22.01.2015 1 z 5