danka13 danka13 komentáře u knih

Poslali je nalevo Poslali je nalevo Monica Hesse

Tak nevím, asi jsem čekala trochu něco jiného, ale kniha určitě stojí za přečtení a ten konec mě opravdu dostal, líbila se mi postava Josefa, jen Žofie ho nepochopila.

04.12.2021 3 z 5

Deník farářky Deník farářky Martina Viktorie Kopecká

Mohu jen doporučit, nejsem věřící, přesto si myslím, že mi kniha hodně dala.

14.11.2021 5 z 5

Modrý kámen Modrý kámen Barbara Wood

Asi jsem čekala trochu něco jiného, ale vcelku se mi kniha líbila, tuto spisovatelku mám ráda.

14.11.2021 4 z 5

Medvěd a Slavík Medvěd a Slavík Katherine Arden

Nevěřila jsem, že se mi tato kniha bude líbit. Byla to zkouška a vyšlo to. Super, už sháním další dva díly.

03.10.2021 5 z 5

Kniha tužeb Kniha tužeb Sue Monk Kidd

Kniha se mi líbila.

22.09.2021 5 z 5

Příběh jedné moskevské ulice Příběh jedné moskevské ulice Michail Andrejevič Osorgin (p)

Asi jsem čekala něco jiného, ale to je můj problém. Nejprve jsem myslela, že knihu ani nedočtu, ale zvědavost, jak to všechno dopadne byla větší, nakonec jsem ji přelouskala. To, o čem kniha je, jsme se z žádných dějepisů nedozvěděli, takže jsem ráda, že jsem zase trochu chytřejší :-)

25.08.2021 3 z 5

Doktorka z domu Trubačů Doktorka z domu Trubačů Ilona Borská

Knihu jsem dostala od kamarádky k narozeninám, nic lepšího mi snad dát ani nemohla. Nádherný příběh podle skutečnosti, to mám moc ráda, rozhodně doporučuji. Kniha je krásně a poutavě napsaná, jsem opravdu nadšená.

02.08.2021 5 z 5

Jih proti Severu 1 Jih proti Severu 1 Margaret Mitchell

Uf, docela jsem se při čtení nadřela, ale myslím si, že to stálo za to. Na druhý díl si dám trochu pauzu.

10.07.2021 5 z 5

Stín větru Stín větru Carlos Ruiz Zafón

Pěkný příběh, určitě to neni poslední kniha tohoto spisovatele, kterou jsem si koupila.

30.05.2021 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Spisovatelka patří mezi moje nejoblíbenější, nezklamala. Ve válkách to nemá nikdo jednoduché, tato kniha to jen potvrzuje, opravdu stojí za přečtení.

16.05.2021 5 z 5

Král z Luxoru Král z Luxoru Philipp Vandenberg

Určitě 5 hvězdiček, byla jsem tam, knihu jsem si užila a do Egypta se určitě vypravím ještě jednou.

02.05.2021 5 z 5

Knihu jsem dočetla už před týdnem, ale nějak jsem s hodnocením váhala. Určitě stojí za přečtení. Některé pasáže mě bavily hodně, v některých jsem se tak trochu ztrácela, nejvíce se mi líbily kapitoly z historie.

18.04.2021 5 z 5

První tři díly byly asi lepší.

27.03.2021 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nádhera, byla jsem velmi překvapená. Kniha se krásně čte, je velmi poutavá a zajímavá, také smutná. Nic čím by se lidstvo mohlo chlubit.

27.03.2021 5 z 5

Žena v bílém kimonu Žena v bílém kimonu Ana Johns

Moc hezký příběh, určitě by se mi líbilo, kdyby měl pokračování. Určitě stojí za přečtení.

14.03.2021 5 z 5

Pryskyřice Pryskyřice Ane Riel

Nejprve jsem se nemohla nějak začíst a přemýšlela jsem, proč jsem vlastně tuto knihu chtěla. Ale pak se to rozjelo, bylo to mazec. Doufám, že žádné dítě na světě nemusí něco podobného prožít. Hlavně, že to dobře dopadlo, ne pro všechny, hlavně pro to dítě.

01.03.2021 5 z 5

Zulejka otevírá oči Zulejka otevírá oči Guzel Jachina

Tak to byl opravdu zážitek. Ani se nedivím, že spisovatelka těžko hledala ve své zemi vydavatele. Člověk je asi schopen přežít i nepřežitelné. Vřele doporučuji.

20.02.2021 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Viděla jsem s manželem i film, knihu mu předčítám večer před spaním. Oba se na to těšíme. Dnes se pustíme do druhého dílu.

31.01.2021 5 z 5

Na zemské stezce Na zemské stezce Martin Nesměrák

Hezká, čtivá kniha, navíc z prostředí, kde jsem byla. Kladný hrdina a hlavně šťastný konec.

31.01.2021 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Tento 5.díl jsem dostala od kamarádky, moc jsme se s manželem nasmáli, už mám doma i všechny předchozí díly, viděli jsme i film. Je to parádní oddychovka.

18.01.2021 5 z 5