Danielka001 Danielka001 komentáře u knih

Sestra s perlou Sestra s perlou Lucinda Riley

Krásná, sice mi přišla trošilinku šroubovaná, ale i tak super

11.05.2020 5 z 5

Čarodějovy hodiny Čarodějovy hodiny John Bellairs

knihu četl můj syn v osmi letech - byl absolutně nadšen :-DDDD

02.04.2020 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

spoustu času jsem se smála, na konci jsem plakala. myslím si, že dnešní společnost není nastavena na upřímnost a v případě 7mi leté holčičky už přece vůbec ne ))))))) ale upřímnosti je v této knize spooousta. kniha mne velmi oslovila, moc se mi líbila a popravdě inspirovala k mnohem větší životní upřímnosti k sobě i ostatním, a za to jsem Else vděčná

25.08.2018 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Autor je muž co používá svou inteligenci velmi dobře, kniha je krásná, vtipná, smutná, ze života, nadčasová, za mne velký obdiv k Ovemu.

25.08.2018 5 z 5

Půlnoční růže Půlnoční růže Lucinda Riley

Úchvatná kniha, pro mě propojení děje minulost a současnost mistrovské...

09.03.2018 5 z 5

Tajemství černé orchideje Tajemství černé orchideje Lucinda Riley

Velmi příjemná kniha. Propletení děje prow zajímavé,od autorky jsem přečetla všechny knihy - tato byla poslední. Nadchla mě,kolik zvratů v životě lidském může nastat?a které z nich můžeme ovlivnit a které už ne? Konec trochu šroubovaný,ale na kráse to pro mne neubralo.

09.03.2018 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Jsem nadšená.priznam se,v půlce jsem knihu odložila a nechávala "se" uležet. (Jsem za to ráda,kniha mi vydržela prostě déle. Zbytek jsem zhltla jedním dechem. Paní Stehlíková má respekt (určitě nejen můj) a uznání,je výborná,na současné knižní scéně si troufnu říci že jedinečná. Velice děkuji a těším se na další díl.

08.02.2018 5 z 5

Sedm sester Sedm sester Lucinda Riley

Krásná. Vyprávění mě vtáhlo do děje opravdu mocně. A párkrát jsem sáhla po mobilu a ověřovala si fakta s dob stavění Crista... Kniha mě nezklamala,naopak nadchla!

Půlnoční růže Půlnoční růže Lucinda Riley

Krásná kniha s úžasným historickým dějem. Líbila se mi opravdu moc.

Levandulová zahrada Levandulová zahrada Lucinda Riley

Velmi poutavé čtení. Pro mě osobně kniha od které jsem se těžko trhala - doslova. Autorka má mé velké sympatie a obdiv.

Lékařka Lékařka Noah Gordon

Neříkám, že příběh je špatný, ale mně se nelíbil; po Ranhojiči a Šamanovi jsem byla zklamaná. První dvě knihy mě vtáhly do děje - tato ne. Přesto veliký respekt panu Gordonovi, děkuji

25.11.2017 3 z 5

Had a hůl Had a hůl Barbara Wood

Spisovatelka je pro mne TOP nejlepší, a vždycky bude. Její přehled v historii, propracovaná témata jsou vždy zárukou vynikající četby. Knížku jsem nemohla odložit; pravda - rodina zažívá strasti asi do 4/5 knihy a pak se na pár stránkách vše vyřeší, urovná, a všichni se najdou a následuje šťastný konec. Ale i tak za mne spokojenost veliká.

13.06.2017 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

žádná rozvinutá dějová linie a neuvěřitelný zvraty - ale sranda - sranda velká )))))))
odpočinková klidová kniha

Vidořád Vidořád Samantha Shannon

za mě: Kostičas byl lepší, na začátku mě vtáhl a na konci jsem vyvlítla jak z tobogánu; ale nebudu Vidořádu křivdit, začátek vlažnější a dějově trochu línější oproti Kotičasu, konec se rozjel na plný pecky.... uvidíme co třetí díl na podzim, těším se...

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Do kategorie young adult už nějaký ten rok nespadám, ale tohle mě teda čaplo z vlasy a vyplivlo na konci... supr, líbilo se mi to moc. přečetla jem na doporučení od Petry Stehlíkové (kniha Naslouchač) a fantasy začíná být má krevní skupina))))

06.06.2017 4 z 5

Jak pečovat o zdraví dítěte... navzdory vašemu lékaři Jak pečovat o zdraví dítěte... navzdory vašemu lékaři Robert S. Mendelsohn

Vynikající, jinak nelze popsat - skvělá nadčasová kniha pro uvědomělé rodiče; někdy je těžké se zorientovat v současném PROPRACOVANÉM systému, kterému velí peníze, moc a strach. I v této době si lze zachovat chladnou hlavu a selský rozum a léčit naše děti jak píše pan doktor.

Porod s dulou Porod s dulou John H. Kennell

Další výborná předporodní četba - VHODNÁ předporodní četba

01.06.2017 5 z 5

Zdravé těhotenství, přirozený porod Zdravé těhotenství, přirozený porod Ingeborg Stadelmann

Toto je těhotenská porodnická poporodní bible všech biblí, vynikající, báječná, úžasná, skvělá, no prostě nejlepší

01.06.2017 5 z 5

Za mě pecka!!!! Kluk, kterýmu je nějakejch pěta šesta dvacet - čestina krásná, slovní obraty vynikající, sranda převeliká )))) Moc mu fandím a těším se na další knihu z jeho pera.
Byla jsem i na jeho "onemanshow" o knize Pěšky mezi budhisty a komunisty - mám podepsanou knihu i s namalovaným jednorožcem - šťastná to žena ))))

Spáčův hrad Spáčův hrad Barbara Erskine

Z úcty a hlavně z bezbřehého obdivu k této ženě jsem knihu přečetla. Pro mne není z nejlepších, ale i tak pěkná kniha. Přítomnost mne tentokrát "zaujala" více než minulost...

01.06.2017 3 z 5