danielavachova danielavachova komentáře u knih

Miluji tě...i s natáčkama Miluji tě...i s natáčkama Alena Jakoubková

Není to úplně můj šálek kávy,ale pěkná oddechovka,nebáročná,určitě ale zkusim další.

27.10.2019 3 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

První kniha od paní Klevisové a za mě dobrý,žádné nervy drásající mordy,příběh s milostnou zápletkou,dávné tajemství,určitě přečtu další.

27.10.2019 4 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Kniha ve mě zanechala hluboké stopy,co člověk všechno dokáže vydržet,přečetla i má 17 letá dcera. Ale po čase jsem se dočetla,že ne všechno je pravda,nemyslím tím,že by se ty hrůzy neděly,to vůbec nezpochybňuji,ale že některé skutečnosti si autorka přidala z vyprávění jinÿch. Tak nevím jak mám knihu hodnotit,jsem z toho nerozhodná,proto nebudu dávat hvězdičky.

27.10.2019

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Opět doporučuji,četla jsem jedním dechem.

27.10.2019 5 z 5

Nevěsta ze zámoří Nevěsta ze zámoří Hana Marie Körnerová (p)

Od paní Körnerové mám raději současnější knihy,ale opět mě nezklamala,krásná oddechovka.

27.10.2019 4 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

Moc povedené pokračování,doporučila jsem známým,všichni moc chválili!

27.10.2019 5 z 5

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Moc hezký příběh z nemocničního prostředí,stejné příběhy se dějí stále,opět čtivě napsané,hned jdu do druhého dílu!

27.10.2019 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Moje první kniha od paní Körnerovè,čtivě napsaná kniha o obyčejné ženě z konce 2.světové války,silný příběh,nemá cenu více psát,přečtěte si!

26.10.2019 5 z 5

Dostal mě styl humoru knihy,občas jsem se smála i nahlas,krásné oddechovè čteni,kdyby šlo všechno na světě řešit s tímto humorem.

26.10.2019 3 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Úplně jiný šálek kávy od mého oblíbeného autora,dobré čtení o životě po životě,chtěla jsem odložit,ale neudělala a kniha mě zcela uchvátila.

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Nešlo se od knihy odtrhnout,super,ihned jsem koupila další ze série a vždy netrpělivě čekala na další,všechny knihy série u mě všechny hvězdy.

26.10.2019 5 z 5

Ranhojička Ranhojička Ricarda Jordan (p)

Další skvělá kniha z období středověku,obsahuje vše romantiku,dobrodružství,soužití křesťanů a Židů,šíření moru,za mě super.

Historička Historička Elizabeth Kostova

Moc hezky napsaná dobrodružná kniha o Drákulovi,procestujeme téměř celou Evropu,kniha mi sedla,ráda se k ní zase vrátím.

Vzdálené vrcholky hor 1 Vzdálené vrcholky hor 1 Mary Margaret Kaye

Nádherný román z prostředí Indie,krásná příroda,zakázaná láska,kastování,,to platí i pro druhý díl,film jsem neviděla,asi se po něm porozhlédnu.

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Ze začátku jsem měla docela zmatek v postavách a v jejich množství,děj dobrý,sice občas zdlouhavý,opět otevřený konec.

Vytoužené dítě Vytoužené dítě Catherine Chidgey

Téma bylo zajímavé,ale jinak těžké čtení,občas nudné,zdlouhavé,chtěla jsem to vzdát,pak jsem si řekla,že to dočtu. Musela jsem se do četby nutit a to se mi stalo pouze párkrát.

23.10.2019 2 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Ze začátku jsem měla trochu zmatek v postavách,pak se to rozjelo,ale přesto mě tato kniha tak nenadchla jako ty předchozí.

23.10.2019 3 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Skvělý thriller,má spád,poutavé čtení od začátku až do konce,rozhodně doporučuji,poohlédnu se po další,všechny hvězdy.

23.10.2019 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Zajímavě napsaná kniha,lze číst z obou stran. Pro mě nejlepší kniha od Patrika Hartla.

23.10.2019 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Další kniha od pana Hartla,sedla mi víc než Prvok atd.,nemohla jsem ji dát z ruky,pobaví,odreaguje,za mě dobrý.

21.10.2019 5 z 5