Danča:)))) Danča:)))) komentáře u knih

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Lepší než první dva díly. Hrozně se mi líbilo cestování časem ale nemusela o tom být celá kniha.
Co se postav týče tak Luce byla jako zázrakem normální. Zato z Daniela se stal příšerný tragéd. To jsem ještě nikdy - myslím takovýho hrdinu - neviděla. Celkem ubohý. Ale pořád se to ještě dalo.
Ještě dnes zkusím začít číst Vykoupení protože tenhle díl mě dost naladil. Chci vědět jestli teda ti dva chudáčci budou spolu.

01.02.2016 4 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Jak už psal někdo přede mnou tak začátek a konec byl super ale ten střed byl takový nemastný neslaný a dost jsem se tam ztrácela.
Alenku od Carrolla jsem nikdy nečetla jenom jsem viděla film a ten mě při čtení trochu mátl. Ale dobrý.
Sečteno podrženo: líbilo se mi to. Ale myslím že by se Šepotání hodilo pro mladší čtenářky než jsem já. I tak si ale přečtu další díly.

28.01.2016 4 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Jedna z nejkrásnějších YA/NA knih co jsem četla. Řadí se hned za sérii Deset malých nadechnutí.
Škoda že jsem na ni neměla víc času jinak bych ji přečetla mnohem rychleji. Už je to dlouho co jsem se fakt "zažrala" do knížky.
Postavy byly úžasné a neuvěřitelně napsané. Všechny i ty záporné jsem si oblíbila. Haven, Carmine, Dia (ta měla páru :D), Corrado (boží) a Vincent. Všichni byli skvělí.
Určitě si ji koupím abych si Sempre mohla přečíst znovu.

28.01.2016 5 z 5

Muka Muka Lauren Kate

Původně jsem chtěla dát jen tři hvězdičky ale nakonec dávám čtyři. Bylo to o něco lepší než Pád.
Tentokrát to nebyla Luce kdo mi lezl na mozek ale Daniel. Tak přehnaně ochranitelský snad nikdo být nemůže. Ani tam nebyl tolik jako v Pádu ale stejně se jeho stín táhl celou knihou. Což mi celkem vadilo. Myslím tahle jeho prezentace.
No jedeme dál. Vytržení jsou přede mnou.

22.01.2016 4 z 5

Vidořád Vidořád Samantha Shannon

Bomba. Vidořád je stejně skvělý jako Kostičas. Zbožňuju hlavní postavy. Paige není žádná chudinka která v jednom kuse brečí. Jde si za svým ať to stojí co to stojí. A Strážce. Nemám co dodat. Víc takových charakterů v knihách. Škoda že ho tam nebylo tolik jako v jedničce. A pak je tu Nick, Eliza, Jaxon a další. Jsem ráda že tyhle postavy zůstávají.
Konec byl masakr - úplně jsem ho žrala. Nevím, jak dokážu vydržet čekání na třetí díl protože Vidořád skončil hodně otevřeně.
No, držme se. Snad ho v ČJ vydají co nejdříve.

20.01.2016 5 z 5

Kabinet milostných dopisů Kabinet milostných dopisů Alyson Richman

To bylo tak krásné. Už dlouho mě žádná kniha neoslovila jako takhle. Každou stránku jsem hltala a měla jsem hodně velký problém knížku odkládat.
Nemám žádné výtky. Jelikož miluji Itálii věděla jsem že je to přesně pro mně. Postavy byly úžasně vykreslené a reálné. Obě linie příběhu (Angelo i Elodie) byly naprosto okouzlující.
Určitě DOPORUČUJI :3

19.01.2016 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Nečekala jsem od této knihy moc kvůli hodnocení ostatních uživatelů kteří ji hodnotili převážně záporně. Ale nebyla tak moc hrozná. Nečetlo se to špatně, stránky ubíhaly celkem rychle.
Co mi ale lezlo na nervy byla hlavní hrdinka. V každé knize o andělech kterou jsem četla je hlavní ženská postava abnormální chuděrka co se musí v jednom kuse zachraňovat. Uvidím jak na tom bude v dalších dílech. Třeba se vzpamatuje co já vím?

14.01.2016 3 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Krásné. Sice místy přespříliš sladké a romantické ale já jsem to žrala i s navijákem. Doporučuji. :3

09.01.2016 5 z 5

Proroctví Proroctví Jamie McGuire

Proroctví se mi líbilo stejně jako Prozřetelnost. Postavy jsou fajn (hlavně Jared a Claire) ale Nina je pro mě hrozná chudinka. Pořád aby ji každý zachraňoval. Ale na druhou stranu o čem by to pak bylo.
Trojku budu číst/nebo se spíš pokusím číst v angličtině protože u nás nevyjde. Psala jsem do nakladatelství. Škoda.

28.12.2015 5 z 5

Oživovatel Oživovatel Seth Patrick

Začátek byl bomba. Neskutečně mě to bavilo, Jonaha jsme si hned oblíbila. Pak to začalo být složité a dost jsem se do toho všeho zamotala. Příběh byl dobrý, nápad s oživování ještě lepší ale trochu jsem od knihy čekala víc. A zápletka by mohla být jiná. Neseděla mi tam.
Ale zajímavé čtení. Oživovatel měl bavil. Až na ten konec.

22.12.2015 3 z 5

Po přečtení My děti ze stanice ZOO jsem hned chtěla vědět jak Christianin život pokračoval. Konečně po dvou letech jsem knihu sehnala a mohla si ji přečíst. Christiane má můj obdiv. Sice vždy padla na dno ale pokaždé se dokázala znovu postavit. A to na ní obdivuji.

16.12.2015 5 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Co k tomu říct? V předešlých knihách jsem Levanu považovala za krutou a manipulativní a neměla jsem ji ráda. V Nejkrásnější je vidět, že taková byla od začátku ale teď rozumím proč. Když jsem s knihou začínala myslela jsem, že to bude příběh kde se z hodného člověka stal zlý. Tady to tak nebylo. Ona taková prostě byla vždycky. Nedivím se jí. Channary byla mrcha a já bych taky hledala způsob jak se jí zbavit. I přes to jaká Levana je, jsem ji po celou knihu litovala.

13.12.2015 5 z 5

Pygmalión Pygmalión George Bernard Shaw

Sice jsem ji četla k maturitě ale byla to moc příjemná, vtipná a nenáročná kniha (vlastně hra). Líbila se mi. Takové odpočinkové čtení na odpoledne.
Ráda bych viděla hranou podobu.

29.11.2015 4 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Krásné zakončení celé série. Všechny knihy od K. A. Tucker jsem "zhltla" jedním dechem a všechny můžu doporučit. Spisovatelka píše opravdu čtivě a poutavě a proto vám stránky ubíhají rychlostí světla. :) Postavy ve všech dílech mi byly neuvěřitelně sympatické a pokud by existovaly ve skutečnosti, tak bych se s nimi moc ráda chtěla setkat. A rozhodně by mi nevadilo chodit s Trentem, Ashtonem, Cainem nebo Benem. Ti čtyři si mě absolutně získali. :3
Doufám že to nejsou jediné knihy které u nás vyjdou a budou další u kterých se budu moct smíchy válet po zemi a brečet jako dítě kterému sebrali lízátko.
VŠEM DOPORUČUJI celou sérii.
Upozornění: Velmi návykové

28.11.2015 5 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Krásná kniha. Doporučuji.

27.11.2015 4 z 5

Jumaroro Jumaroro Sylva Lauerová

Sice se to celou dobu vleklo a nic moc se nedělo, ale ten konec stál za to. Určitě si ji ještě jednou přeču.

22.11.2015 3 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Zbožňuji ji. Když jsem ji četla připadalo mi jako bych četla o sobě. Cath mi hodně sympatická hlavně proto že mi byla celkem podobná.
Kniha se mi líbila ještě víc než Eleanor a Park.

11.11.2015 5 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Sice o něco slabší než první dva díly ale i tak příjemné a nenáročné čtení.

08.11.2015 4 z 5

21. den 21. den Kass Morgan

Absolutně boží :3 Nevíte někdo kdy vyjde třetí díl?

23.10.2015 5 z 5

První První Kiera Cass

Konečně! Nemohla jsem se První dočkat. I když jsem se nechtěně dozvěděla konec dřív, než jsem knihu koupila byla jsem celou dobu napnutá jako struna. První je ze všech dílů určitě nejlepší. Stránky ubíhaly až děsivě rychle a než jsem se nadála... byl konec. To nemůže být ještě konec! Bylo to až příliš perfektní.
Teď už budu muset jenom počkat na The Heir abych měla klid a jsem šťastná že všechny tři díly mají výsostné postavení v mé knihovničce. :) Určitě si boj o prince ještě jednou zopakuju.

16.09.2015 5 z 5