Danago Danago komentáře u knih

Pět Pět Ursula Poznanski

Nemohu nic jiného napsat než skvělé, jední slovem skvělé.

15.07.2016 5 z 5

Rodinné prokletí Rodinné prokletí Gina Mayer

Krásná knížka , moc dobře se četla, je napínavá i dojemná, i romantická, děj je dobře vymyšlený i napsaný, prolíná se zde osud , několika generací jedné rodiny. Moc dobře se četla a mě teda hodně oslovila. Rozhodně to bylo zábavné , čtivé a moc zajímavé. A nedokázala sem odhadnout, jak to bude pokračovat, vše bylo překvapivé. Moc dobře napsaná knížka.

14.07.2016 2 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Od začátku mě knížka chytla, byla napínavá až do konce

12.07.2016 5 z 5

Nanejvýš čtyři hodiny spánku Nanejvýš čtyři hodiny spánku Marlene Schiappa

Tato kniha asi nebude pro každého. Čte se velmi dobře, lehce, děj vás velmi rychle vtáhne a nedovolí knížku odložit. Přesto je knížka pro vyhraněnou řadu čtenářů. Když budou příběh číst bezdětné ženy, asi moc nepochopí, co autorka skvěle zachytila - realitu mateřství, rozporuplné pocity žen, které váhají mezi dětmi, vlastními potřebami, kariérou, atd. Mě se knížka líbila moc. A i když sem sama měla děti v jiné době, rozhodně věřím , že současná realita se bude hodně blížit k obsahu knížky.
Některé situace z knížky sem si i sama při malých dětech zažila. Knížka je vtipná , smutná i veselá, trošku i romantická.
V některých kapitolách sem byla naštvaná na hrdinku v jiných zase nadšená.......
Odpočinková knížka, která se musí brát trochu s nadhledem. Dobře sem se u ní bavila. Měla sem radost jak se Emili nakonec obrátila :)
Rozhodně moc dobrá knížka.

12.07.2016 5 z 5

Učitelkou v Peru Učitelkou v Peru Olga Vilímková

Knížka moc dobře napsaná. Bavila mě. Moc hezky udělaná i graficky.

11.07.2016 5 z 5

Peru pod kůží Peru pod kůží Vladimír Plešinger

Krásná knížka.

11.07.2016 3 z 5

Adaptace Adaptace Miroslava Varáčková

Dobrý příběh, dobře napsaný. Knížka je čtivá, plná zvratů a napínavá. Po dlouhé době sem se nemohla od knížky odtrhnout. Přečetla sem ji během jednoho dne , prostě sem musela.
Rozhodně stála za to. Mužům ji nedoporučuji , ale jinak mě 20 let bylo už hodně dávno. :)

10.07.2016 3 z 5

Pod kůží Pod kůží Sabine Durrant

Neodtrhla sem se od knížky od začátku do konce. Velice dobrá knížka. Kdo má rád psychotriler, ten nebude litovat, rozhodně patří mezi to nejlepší v tomto žánru.

09.07.2016 5 z 5

Poslední nádech Poslední nádech Lucy Clarke

Moc pěkná knížka. Líbila se mi stejně jako Modrá. Je tu napětí a překvapení po celou dobu děje. Moc dobře se mi knížka četla. Když sem začala, už sem se od ní nemohla odtrhnout.

04.07.2016 5 z 5

Vězeň noci a mlhy Vězeň noci a mlhy Anne Blankman

Velice zajímavě popsáno předválečné období a trochu jiný pohled na předválečné Německo a lidi v té době. Některá místa byla docela překvapující . Taky byla napínavá. Knížka se dobře četla. Od druhé třetiny sem ji jen nerada odkládala. Obálka je opravdu nádherná a moc mi ke knížce sedí. Vysvětlení na konci se super. Kniha je založená na skutečných událostech a příběh je do nich dobře zasazený.Pohled na Hitlera je zde očina německé mládeže , je zajímavé si uvědomit, jak to opravdu bylo. Že nebyli všichni zmanipulovaní , ale byl zde i strach i odpor. Některé podrobnosti sem až doposud neznala. Ale nechci nic prozrazovat.Myslím, že knížka za přečtení rozhodně stojí.

01.07.2016 3 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Nádherná knížka, přečtená za jednu noc. Nemohla sem přestat i když už byl půl druhé stejně sem musela číst dál. Moc sem si to užívala, prostředí , plavbu, úplně sem tam byla. Dlouho mě tak moc kniha nepohltila. Zajímavá, napínavá, čtivá.Rozhodně doporučuji dočíst pečlivě do poslední věty. Konec je šokující.

01.07.2016 5 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Knížka je velice dobře , čtivě napsaná, je napínavá až do konce. Mě teda bavila od začátku do konce. Dlouho sem na podobnou knížku nenarazila.

23.06.2016 5 z 5

Letní bouřka Letní bouřka Tamara McKinley

Knížka se moc dobře četla. Prolínání minulosti a současnosti, to se mě vždycky líbí. Do konce knížky je napětí . Moje první knížka od autorky a určitě si přečtu další.

14.06.2016 5 z 5

Opravdu vzbudí chuť uklízet, a tak trochu jinak uklízet, asi má v mnohém pravdu, i když myšlenka je skvělá, asi ne každý ji dokáže uvést do praxe. U mě to vyšlo tak nějak půl na půl. Ale je fakt , že sem se k nakupování a ukládání věcí opravdu postavila jinak. Není to běžný návod na úklid , který čteme a slyšíme všude, je to opravdu něco jiného. Mě knížka hodně mile překvapila.

11.06.2016 3 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Velice dobrá knížka..Četla se dobře, měla spád. Opravdu Julie to sice měla těžké, ale její dcera také. Hodně věcí netušíme , co se děje kolem nás a puberta je dost těžká a přežít ji není lehké hlavně pro rodiče. Podle mě není Julie jen zlá, dělala, co považovala za nejlepší. S adopcí to není jednoduché natož s takovou....

10.06.2016 3 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Knížka se velice dobře četla, měla velice dobrou zápletku, četla sem ji jedním dechem, vůbec sem ji nemohla odložit. Konec je šokující. Nedovedu si představit jestli bude následovat další díl , jak by mohl navazovat. Konec je velice otevřený.

05.06.2016 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Knížku sem přečetla, je napsaná čtivě, to autorka umí. Ale můj šálek kávy to nebyl. Místy je to zdlouhavé a skoro o ničem. Ale možná sem byla i ovlivněná tím, že už sem dost věděla o čem to bude,takže sem nebyla dost překvapená. Taky sem zvědavá jak to bude poračovat, takže si asi další díl přečtu.

03.06.2016 5 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Knížka mě naprosto dostala. Snad nedokážu říct , který příběh byl nejlepší. Bylo to jako si přečít 3 knížky a všechny hodně , hodně dobré. ten třetí příběh taky považuji za hodně drsný a smutný. A hlavně doufám, že tam toho nebylo moc podle pravdy.

29.05.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha měla ohromnou reklamu. No a jak to bývá velmi ji potřebovala. Co na ní mohu ocenit je , že je velmi rychle asi po 50ti stranách čtivá, což u knih tohoto typu nebývá pravidlem. Ale jinak postavy nesympatické. Děj průhledný, zápletka ničím nepřekvapila. Knížka je docela krátká , takže sem ji přečetla za jeden den a sem ráda , že to mám za sebou.....

26.05.2016 1 z 5

Pět dní Pět dní Julie Lawson Timmer

Oba příběhy byly zajímavé , hodně čtivé. Ani si neumíme představit , co život může přinést. Knížka se mě hodně dotkla, dlouho sem na ní musela myslet.
Nějaký ten překlep už neřeším, není to první knížka , u které se to v poslední době vyskytuje, to bych nemohla číst nic.

24.05.2016 5 z 5