Damonka12 Damonka12 komentáře u knih

Osudové dny Osudové dny Marie Lacrosse

Do této série jsem se absolutně zamilovala. Příběhy dvou lidí, kteří žili v 19. století. Kniha mi hodně přiblížila tehdejší domu a jsem hrozně ráda za poznámky autorky na konci. Přesně tahle kombinace je něco, co miluju. Vymyšlený příběh, který je zasazen do reálného historického prostředí.

10.10.2022 5 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

3, 5 klasika od mých milovaných autorek. Tato ovšem o chlup slabší. Knihu jsem si i tak ale maximálně užila.

10.10.2022 3 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Fajn kniha, která se moc dobře čte. Jediné, co mi tu nesedlo byl ten začátek. Přišel mi už trochu moc. Jinak jsem byla spokojená.

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Kniha je čtivá, oddechová a dobře se čte, ovšem nepřišla mi až tak vtipná, jak se o ní říká. Mě všeobecně poslední dobou nesedí humor této autorky. Jinak bylo vše super - od námětu až po postavy.

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

4,5 typická kniha na které jsem autorek zvyklá, takže jsem byla nadšená a spokojená. Erotik, romantika a úžasní hrdinové.

Lokaj a já Lokaj a já Valerie Bowman

4,5 po přečtení anotace jsem věděla, že tohle je přesně kniha pro mě. Miluju totiž odhalovaní tajemství a přesně tento typ zápletky, když někdo předstírá, že je někdo jiný. K tomu to historické prostředí a sympatické postavy a já byla naprosto spokojená. Ke konci knihy jsem se i zasmála.

Knihovna malých zázraků Knihovna malých zázraků Sara Nisha Adams

Musím teda říci, že já byla z knihy zklamaná. Vypadala podle obálky skvěle, ale ve skutečnosti se v ní nic nedělo. Byla čtivá to jo, ale o nic tam nešlo, kromě jedné události ke konci jsem se u knihy nudila. Taky mě absolutně nezajímalo, co se děje s hlavními postavami, ale spíš proměna zastaralé knihovny na moderní knihovnu, což už samo o sobě vypovídá o tom, jak moc mě kniha bavila. Prostředí knih a knihovny bylo ale super.

10.10.2022 2 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Tahle kniha mě moc mile překvapila, nečekala jsem tak skvělý příběh, ve kterém bude i něco málo z historie. Dokonce i ten konec se mi vážně líbil. Můžu jedině doporučit.

09.01.2022 5 z 5

Psanec Psanec Diana Gabaldon

Jsem ráda za návrat do světa Cizinky, ale trochu jsem si nemohla v hlavě srovnat to jak vypadají postavy. Mám v hlavě ty seriálové a tohle mi přišlo divné. Také nejsem moc fanda komiksů. I tak jsem ale za knihu ráda, protože cokoliv, co se týká Cizinky miluju.

08.01.2022 3 z 5

Za vším hledej Bridgertonovy Za vším hledej Bridgertonovy Julia Quinn

4,5 Nádhera přesně jak to mám ráda, knihu jsem přečetla za jedno odpoledne, nejde ji odložit.

Deset důvodů, proč tě miluji Deset důvodů, proč tě miluji Julia Quinn

4,5 jsem vážně ohromená z toho, jak skvělé jsou knihy od této autorky, kéž bych ji objevila dřív. Knihu nešlo odložit.

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Tak tohle se mi líbilo, úžasné prostředí, super hrdinové. Jen jsem měla z knihy takový neosobní odtažitý pocit.

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

4,5 na začátku knihy jsem byla trochu zmatená a nemohla se zorientovat, pak to ale byla paráda a kniha mě hrozně bavila.

Šílená Max Šílená Max Brenna Yovanoff

Tahle kniha mi nedala vůbec nic nového. A kdybych předtím neviděla seriál, tak ani nepochopím, co se v knize děje.

08.01.2022 2 z 5

Bird Box Bird Box Josh Malerman

3,5 tento žánr běžně nečtu, ale tady na knihu mě nalákal film. A určitě jsem udělala dobře, že jsem se do knihy pustila. Je psána poutavě a zajímavě. Jen kdybych předtím neviděla film, tak se v ní trochu ztrácím.

24.07.2021 3 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Autorka mě přesvědčila o tom, že umí psát. A to o jakémkoliv prostředí. Tato kniha byla zasazena do jiného prostředí než série Znovu a i tak jsem byla nadšená. Postavy sympatické a zajímavé a ten konec, jako co ... hned potřebuji další díl. Určitě můžu všem doporučit, nebojte se a do knihy se pusťte. A já jdu vyhlížet další díl.

23.07.2021 5 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Za mě zatím nejlepší díl série, bylo to dokonalé. Ten námět i postavy.

01.05.2021 5 z 5

Bubny podzimu Bubny podzimu Diana Gabaldon

Já na tuto sérii nedám dopustit, dokonalé. Miluji všechny postavy, námět i příběh.

10.04.2021 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Velmi vtipný erotický román. Byla jsem nadšená, jen mohl být delší.

01.03.2021 4 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Tohle byla dokonalost, hate to love romantika, znepřátelení, odhalování tajemství .... skvělý svět. Můžu jedině doporučit.

01.03.2021 5 z 5