ctenarkaEva ctenarkaEva komentáře u knih

Příliš tenkej led Příliš tenkej led Zdenka Hamerová

Oddechovka na jeden večer. Líbilo se mi prostředí - česká jména, česká města. Rozuzlení příběhu a hlavně konec mi přišlo trochu přehnané a překombinované, ale na druhou stranu byl závěr nečekaný.

17.07.2020 3 z 5

Nářek ze tmy Nářek ze tmy Zdenka Hamerová

Čtivá detektivka. Určitě si od této autorky ještě něco přečtu.

16.07.2020 4 z 5

Zavátá sněhem Zavátá sněhem Martin Stručovský

Matěj Mynář je sympaťák. Pátrá po zmizelé dívce a přitom odhalí tajemství. Když pominu na můj vkus až přehnané akční scény, tak se mi příběh líbil a ráda si přečtu další díl, pokud bude.

16.07.2020 4 z 5

N... jako nástraha N... jako nástraha Sue Grafton

Na mě až zbytečně dlouhé popisy všeho možného, připadalo mi to dost natahované. Další díly už asi číst nebudu.

16.07.2020 2 z 5

Tanči jen pro mě Tanči jen pro mě Kylie Brant

Mně se tato kniha líbila, konečně mi zase jednou připadala opravdu jako psychothriller. Líbilo se mi střídavé vyprávění z pohledu jednotlivých členů rodiny a vyšetřovatele Marka Fostera. Odhalení pachatele bylo velké překvapení.

15.07.2020 4 z 5

Ve víru Ve víru Rachel Caine (p)

Naprosto souhlasím s hodnocením Ivusky09. První 2 díly byly skvělé, určitě je doporučuji. Tento mě bohužel zklamal. Nebavil mě, přišel mi natahovaný za každou cenu, aby vzniklo nějaké další pokračování.

03.07.2020 2 z 5

Nejúžasnější den Nejúžasnější den Kaira Rouda

Knihu jsem přečetla, některé kapitoly spíše přeskákala. Bohužel mě nezaujala. První část, která popisovala cestu autem, mi připadala nezáživná. Konec byl trochu lepší, ale i tak za mě opravdu nic moc, bohužel.

24.06.2020 1 z 5

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Výborný thriller. Některé situace se mi zdály trochu přehnané, ale kniha je velmi čtivá, napínavá. Už se těším na 3. díl.

23.06.2020 5 z 5

Muž z chatrče Muž z chatrče Martin Goffa

Zajímavá detektivka, která se odehrává v českém prostředí. Hlavní hrdina Terence je sympaťák.

23.06.2020

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Skvělé čtení, knihu jsem zvládla přečíst za jeden den. Nějak jsem se nemohla odpoutat. Líbily se mi všechny předcházející díly, ale tento se u mě řadí k těm úplně nejlepším. Konec je překvapivý. Rozhodně doporučuji přečíst, máte se na co těšit.

21.06.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Jak už psal někdo přede mnou, také mi chyběl ten mrazivý thriller, který slibuje upoutávka na zadní straně obálky. Spíš než thriller mi kniha připadala jako román pro ženy s neobvyklou zápletkou.

21.06.2020 3 z 5

Doktorka Viktorie Doktorka Viktorie Markéta Harasimová

Skvělé čtení z nemocničního prostředí a ze života lékařky. Líbilo se mi propojení detektivky, napětí s trochou romantiky. Postupně jsem začínala tušit, kdo je pachatel, ale užila jsem si i překvapení. Určitě si od této autorky ještě něco přečtu.

21.06.2020 5 z 5

Tři ženy Tři ženy Jeff Abbott

Zvláštní příběh. Četl se mi dobře, ale zdál se mi dost zamotaný. Jak psal někdo přede mnou, v druhé půlce knihy jsem byla zvědavá, jak příběh dopadne, ale zároveň mě postupně přestával bavit.

21.06.2020 3 z 5

Sestřičky na příjmu Sestřičky na příjmu Donna Douglas

Oddechové čtení stejně jako předchozí 3 díly. Líbí se mi prostředí starého Londýna.

05.06.2020 4 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Krátký příběh o zoufalých ženách. Chyběla mi větší propracovanost, hlavně ve druhé části knihy, a také vysvětlení některých souvislostí. V porovnání s jinými knihami této autorky mě tato kniha vůbec nezaujala.

05.06.2020 2 z 5

Cizinec na pláži Cizinec na pláži Michele Campbell

Zajímavý příběh. Líbilo se mi popisování událostí z pohledu obou hrdinů. Postupně jsem začala mít tušení, kdo je pachatelem a kdo obětí. Všechno jsem ale neodhalila.

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Napínavý příběh, líbilo se mi propletení minulosti a přítomnosti.

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

Tento díl se mi z celého pokračování Milénia líbil nejméně. Připadal mi už hodně odlišný od všech předchozích.

05.06.2020 3 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Nemohla jsem si nechat ujít ani tento díl. Už to není úplně to pravé ořechové, ale čte se dobře.

05.06.2020 4 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Byla jsem zvědavá, jak si jiný autor poradil s pokračováním skvělého Milénia. Oceňuji jeho snahu, určitě nebylo jednoduché navázat a vymyslet další možné pokračování. Tento díl se mi líbil, i když originál je jen jeden.