Cometka Cometka komentáře u knih

Padnout a vstát Padnout a vstát Estelle Maskame

Od knížky jsem nic neočekávala, protože série DIMILY mě zklamala. A ejhle, bylo to překvapivě dobré, emotivní a kousek napětí bylo taky. Takže ano, takhle autorka může směle pokračovat a nebojím se říct, že by mohl být další díl do série, protože tak jak to skončilo??

21.12.2019 5 z 5

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Má druhá kniha autorky a můžu říct, že mě bavila víc jak první díl. Spousta zvratů, politiky smečky, romantiky atd. Paráda, rozhodně můžu doporučit a těším se na další díl.

12.12.2019 5 z 5

Posedlost Posedlost J. R. Ward (p)

Tohle byla pecka! Kniha má naprosto vše, co má mít a ještě něco navíc. Já po dočtení dost přemýšlela a tak to má být. Je to zase trochu jiná Ward, ale pořád stejně dobrá.

12.12.2019 5 z 5

Tajemství kůže Tajemství kůže Alice Broadway

Kniha mi dlouho ležela doma, nějak jsem se na začátku úplně nezačetla a odložila ji. Byla to chyba.. líbí se mi jak nápad s tetováním života na tělo, tak kontrast s Prázdnými. Těším se na další díl a hlavní hrdinku. Je sice trochu zmatená, ale kdo by nebyl, kdyby se dozvěděl to, co ona a ještě takovým způsobem. Určitě doporučuji nejen náctiletým.

12.12.2019 4 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Fanynka E.L.James vážně nebudu. Zápletka hrozná, chlap ufňukanej, že to není snad ani možný a hlavní hrdinka? Nemám slov. Člověk dočte, protože čeká nějaké vyvrcholení příběhu, ale ani to se nekoná. Myslela jsem, že horší knihu než 50 odstínů nelze napsat, mýlila jsem se. Ubrala bych půlku knihy a přidala více napětí, pak by ten příběh měl nějakou šanci. Takhle je to ztráta času.

08.12.2019 1 z 5

Záležitost lásky Záležitost lásky Julie James

Tak tohle byla opravdu jízda! Spousta vtipu, napětí a kousek té romantiky. Pěkné a moc pěkné, Julia James má u mě vzestupnou tendenci, jen tak dál. Rozhodně doporučuji přečíst.

05.12.2019 5 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Achjo, já už nevím, jakou knížku autorky začít číst, aby mě to nějak oslovilo. Tohle bylo klišé na klišé a ono by to tomu snad i nevadilo, kdyby to autorka nezabila tím "předkoncem". Jakože kdože se to tam nakonec objevil jako padouch? Vždycky, když čtu nějakou podobnou milostnou "skorodetektivku", tak si připomínám Desatero pro pátera Knoxe a tady jsem ho tedy nenašla.

02.12.2019 2 z 5

Hon na střízlíka Hon na střízlíka Mary Watson

Krásná fantasy. Ze začátku mě hodně mátla tím, jak je popisováno prostředí (téměř středověké praktiky/mobilní telefony a vyspělá technika), ale.. je to napínavé, trocha lásky, hodně magie a fantasy a děj krasně plyne. Rozhodně doporučuji přečíst. Jediné, co bych vytkla, ale hvězdu to neubere, je korekce knížky, tady zodpovědný pracovník dost selhal (v knize je spousta překlepů, nedopsaných slov a slov navíc).

28.11.2019 5 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Moc pěkná fantasy, i když mě ke konci trochu zklamala (nějak jsem se nemohla vyznat kdo koho s kým). Jinak vykreslení příběhu super a těším se na další vlkodlačí díly!

27.11.2019 4 z 5

Racer Racer Katy Evans

Bizár roku. Horší knihu jsen letos asi nečetla. Souhlasím s Dellphi - on jí chce, ona ho chce - z 318 stránek knihy je to tak 300 o tomto a zbytek závody. Závody popsané tak, až si říkám, jestli autorka Formuli 1 vůbec někdy viděla. Po dvouch dobrých knížkách, kdy už jsem si říkala, že hurá - konečně skvělé čtení, je tohle velké zklamání. Navíc ten překlad - občas se mi zdálo, že zmizely celé věty (v jednu chvíli mluví docela vážně Lana s matkou Racera a v druhé větě ani slovo o mamince, ukončeném rozhovoru, prostě zase Racer). Na začátku jedné kapitoly jsem se dokonce musela podívat, z jakého pohledu je příběh vyprávěn, protože obsahoval zakončení sloves jinak, než jsem čekala :-) Takže ne, nedoporučuji, je to naprosto zbytečný vycpávkový díl Remy/Racer.

23.11.2019 odpad!

Risk Risk Elle Kennedy

Tak touto knihou si u mě autorka napravila reputaci, kterou měla v první vydané sérii. Lov se moc nepovedl, ale Risk je super! Pobavila jsem se, poplakala jsem si a romanťárna to byla taky.. takže za mě dobrý.

22.11.2019 5 z 5

Zběsilost Zběsilost Karin Slaughter

Ohoo, super knížka. Musím se přiznat, že jsem ze začátku byla docela skeptická a měla jsem pocit, že tuším.. výsledek je ten, že jsem se sekla a odhalení přišlo až téměř u konce knihy. Bravurně napsané, rozhodně doporučuji a jdu na další díl.

19.11.2019 5 z 5

Noční rozkoše Noční rozkoše Sherrilyn Kenyon

Moje první kniha autorky a jsem docela překvapená. Děj byl lehce překombinovaný, občas asi chyba v překladu,protože jednou bylo Kiryanovi 2000let a pak se Amanda zmíní, že je starý 100 let.. konec byl takový rychlý a ne příliš domyšlený, ale knížka vcelku bavila a děj rychle ubíhal. Jako oddychovku doporučuji.

19.11.2019 4 z 5

První opravdový polibek První opravdový polibek Kasie West

Pěkná kniha, bohužel jen ten obsah, obálka je naprostá příšernost. Vážně je potřeba na knihu z filmového prostředí dát popcorn? Příběh jako takový ze začátku dost vázne, ale jak se objeví "napětí", rychle ubíhá a konečne mě začal bavit. Hlavní hrdinka mi zprvu přišla jak namyšlená slepice, ale pak se pěkně rozvinula. Za mě je tohle nejslabší kniha Kasie West.

18.11.2019 3 z 5

Má první láska Má první láska Tanja Voosen

Tak já to naopak hlavním hrdinům věřila - " Co se škádlívá,..." Pěkný příběh, počet stran se mi zdál přiměřený, líbilo se mi přátelství Lorn a Cass, i to bylo místy vtipné. Jediné, co mi přijde odfláknuté je závěr knihy, kdy je rozuzlení na posledních cca 10 stranách. A jsem klub Coltona. Theo byl na mě málo průbojný.

18.11.2019 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Z knížky mám dost rozporuplné pocity. Není špatná, ale není to kniha, kterou bych si přečetla dvakrát. Na mě je v ní moc přepenisováno (vážně se holky/ženy baví o penisech svých přítelů/manželů??) a hlavní postavy se chovají jak puberťáci, co spolu neumí normálně mluvit. Rozhodně bych to neřadila mezi dívčí romány, ale spíš pod erotickou literaturu. Jinak super, že autorka nadhodila téma sexuálního obtěžování, o tomhle je třeba mluvit, akorát by si to zasloužilo lepší zpracování.

17.11.2019 3 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Klasická Elle Kennedy, ale jak už psal někdo pode mnou, všichni muži série jsou pomalu nadsamci a ženy absolutně bez chyby. V reálném světě těžko :-) a výška u muže 184cm opravdu není žádná "nadvýška", tak úplně nerozumím tomu zdůrazňování. Za mě trochu nuda.

17.11.2019 3 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Opěr nezklamala, vtipná, čtivá a na odreagování parádní.

16.11.2019 5 z 5

Co když jsme to my Co když jsme to my Becky Albertalli

Moje prvotina od autorů a říkám si, jak je možný, že jsem je "nepoznala" dřív. Krásný příběh, ale sakriš ten konec? Jako vážně, tohle se dělá?? Doufám v další společnou knihu, protože díky téhle mám o čem přemýšlet. Doporučuji!

13.11.2019 5 z 5

Spasitel Spasitel J. R. Ward (p)

Opět klasické Bratrstvo Černé dýky. Jejich příběhy miluju a tohle byl tedy nářez. Lassiter a jeho zlaté polokoule mě budou strašit ještě hodně dlouho a já se těším na další díl. Knížku určitě doporučuji!

10.11.2019 5 z 5