Hon na střízlíka

Každé Vánoce Wren i její rodinu v lesích kolem jejich vesnice pronásledují mocní nepřátelé – Soudci. Ona sama ani nikdo z okolí je nedokáže zastavit. V zoufalé snaze zachránit rodinu i přátele se proto vydává na tajnou misi jako asistentka do nepřátelského velitelství. V spleti lží a podvodů si jí však začne všímat soudkyně Cass Harknessová – a Wren tak brzy bude muset volit mezi záchranou rodiny a zkázou dalších lidí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422646/hon-na-strizlika-pB9-422646.jpg 3.837
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

The Wren Hunt, 2018

Kniha Hon na střízlíka

Damonka12

Tři čtvrtiny knihy jsem se celkem nudila, poté už se to trochu zlepšilo, ale ten svět, který tam je jsem absolutně nepochopila - proč se některé věci děly. Jediné, co na knize stálo za to byla romantická linka a to stejně až od půlky knihy.

ZdendaDvor

Skvele !!! Super !!!
Uzasna fantasy, ktera se autorce skvele povedla. Autorka neupadla ani jednou do nudneho vypravecskeho stylu, ktery mnoho autoru pouziva, aby sahodlouze popisovali situaci a aby si byli jisti ze ctenar vse okamzite pochopi. Naopak, zde je autor uveden do akcniho deje a doslova "uci se v tom plavat". A o tom to je - nadherne psychologicke drama plne napeti a taju a zahad. Doufam, ze budou pokracovani.

NicaCola
16.12.2020

Knihu jsem si koupila, protože mě zaujala obálka. Až v průběhu děje jsem pochopila, co doopravdy naznačuje. Příběh nebyl špatný... zakázaná láska, YoungAdult, magie... ale něco tomu chybělo. Spousta věcí mi nebyla jasná, některé věci byly málo vysvětlené.

Fortuna7
26.10.2020

Z knihy mám takové smíšené pocity. Nemohu říct že se mi nelíbila, ale taky z ní nejsem nadšená...

Suzanne07
09.07.2020

Před chvílí jsem knížku dočetla a mám z ní smíšené pocity. Většinu pojmů, nebo věcí, co se tam zrovna děly, jsem moc nepochopila. Ale knížka se četla celkem dobře, přečetla jsem jí za půl dne. Už ani nevím co mám napsat. Příběh mi připadal hrozně zvláštní!

Kroana3
07.06.2020

Příjemná YA jednohubka na téma Romea a Julie, jen v dnešní době a s keltskými zvyky a rituály.

LilianaFalcon
22.05.2020

Aneb další důvod proč mě YA vážně přestávají bavit.
Jako by to bylo psané pouze na efekt. Bez nějaké hlubší myšlenky. Celkově mi to nesedlo.

Nikola97
25.03.2020

Ze začátku mi kniha přišla velmi zmatečná, ale čím dál jsem byla, tím víc se mi líbila ???? A ten konec? Super.. Doufala jsem, že Wren zůstane s Tarcem a se soudci ???? Snad bude pokračování. Určitě mohu knihu doporučit