Hon na střízlíka

Každé Vánoce Wren i její rodinu v lesích kolem jejich vesnice pronásledují mocní nepřátelé – Soudci. Ona sama ani nikdo z okolí je nedokáže zastavit. V zoufalé snaze zachránit rodinu i přátele se proto vydává na tajnou misi jako asistentka do nepřátelského velitelství. V spleti lží a podvodů si jí však začne všímat soudkyně Cass Harknessová – a Wren tak brzy bude muset volit mezi záchranou rodiny a zkázou dalších lidí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422646/big_hon-na-strizlika-pB9-422646.jpg 3.943
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

The Wren Hunt, 2018

Kniha Hon na střízlíka

Ellis03
03.05.2021

Když jsem knihu vzala do rukou, čekala jsem ze bude o něčem trosku jiném. Ale určitě jsem nebyla zklamaná. Kniha mě bavila od začátku do konce. Nebylo tam žádné hluche místo, kterým bych se musela prokousat a po dlouhé době to nebyla kniha kde bych se nutila do docteni posledních kapitol, aby kniha byla konečně přečtena. Až do konce se něco delo a dokonce myslím ze bych klidně další jednu dvě kapitoly uvítala. Sice jsem se v tom světě, hlavně v první polovině, místy ztrácela, stejně jako jsem si dlouho nebyla jistá jaké mají hlavní postavy vlastně rodinne vazby .. ale v součtu se mi kniha moc líbila a hodnotim tak 4,5 hvězdy :)

Damonka12
03.01.2021

Tři čtvrtiny knihy jsem se celkem nudila, poté už se to trochu zlepšilo, ale ten svět, který tam je jsem absolutně nepochopila - proč se některé věci děly. Jediné, co na knize stálo za to byla romantická linka a to stejně až od půlky knihy.

ZdendaDvor
03.01.2021

Skvele !!! Super !!!
Uzasna fantasy, ktera se autorce skvele povedla. Autorka neupadla ani jednou do nudneho vypravecskeho stylu, ktery mnoho autoru pouziva, aby sahodlouze popisovali situaci a aby si byli jisti ze ctenar vse okamzite pochopi. Naopak, zde je autor uveden do akcniho deje a doslova "uci se v tom plavat". A o tom to je - nadherne psychologicke drama plne napeti a taju a zahad. Doufam, ze budou pokracovani.

NicaCola
16.12.2020

Knihu jsem si koupila, protože mě zaujala obálka. Až v průběhu děje jsem pochopila, co doopravdy naznačuje. Příběh nebyl špatný... zakázaná láska, YoungAdult, magie... ale něco tomu chybělo. Spousta věcí mi nebyla jasná, některé věci byly málo vysvětlené.

Fortuna7
26.10.2020

Z knihy mám takové smíšené pocity. Nemohu říct že se mi nelíbila, ale taky z ní nejsem nadšená...

Suzanne07
09.07.2020

Před chvílí jsem knížku dočetla a mám z ní smíšené pocity. Většinu pojmů, nebo věcí, co se tam zrovna děly, jsem moc nepochopila. Ale knížka se četla celkem dobře, přečetla jsem jí za půl dne. Už ani nevím co mám napsat. Příběh mi připadal hrozně zvláštní!

Kroana3
07.06.2020

Příjemná YA jednohubka na téma Romea a Julie, jen v dnešní době a s keltskými zvyky a rituály.

LilianaFalcon
22.05.2020

Aneb další důvod proč mě YA vážně přestávají bavit.
Jako by to bylo psané pouze na efekt. Bez nějaké hlubší myšlenky. Celkově mi to nesedlo.