Colletka Colletka komentáře u knih

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Po letech jsem ji opět chytla do ruky, chtěla jsem něco lehčího na odreagování. Jako mávnutí hůlkou jsem se opět ocitla v dětských letech, kdy jsem hltala tuhle knihu a čekala s horlivostí na další díl. Pro mne, která jsem na příběhu Harryho vyrůstala je to srdcová záležitost i po 18 letech.

09.09.2018

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Milé překvapení. Pozoruhodný námět, rychlý spád, žádné zbytečné kecy.

25.08.2018 4 z 5

20.07.2018 3 z 5

Nic moc. Nedočteno.

25.06.2018 2 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

„Dobrou noc, New Yorku..."

25.06.2018 4 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Kdyby celá kniha byla jako posledních pár stran, byla by úžasná. Momentálně si musím dát od Miniera pauzu .. na Noc nemám zatím chuť.

12.06.2018 3 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

DOBRÉ - místy zbytečně komplikované a zdlouhavé.

15.05.2018 3 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

SUPER!! Absolutně nic v této knize nechybí a ani nepřebývá.

09.04.2018 5 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Při čtění knihy jsem se cítila jako na horské dráze. Začátek super, střed byl slabší a zbytečně zdlouhavý, konec knížky jsem hltala jedním dechem. Zajímavý námět a překvapivé zvraty.

11.03.2018 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

I přes ne moc dobré hodnocení jsem se do čtení pustila. Musím říct, že jsem byla mile překvapena. Kniha se mi opravdu líbila, děj byl napínavý. Popravdě jsem ráda, že to bylo konečně něco jiného než ostatní detektivky nebo thrillery.

21.02.2018 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Lepší jak díl Dívka v ledu. Knížka se hezky četla, děj je svižný a napínavý. Ale neustálé odvolávání Eriky od případů, která pak pátrá nečekaně na vlastní pěst a napadání jen její osoby už začíná být trochu nuda.

23.01.2018 3 z 5

O letadélku Káněti O letadélku Káněti Bohumil Říha

Nostalgie :)

11.01.2018 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Má nejmilejší kniha dětství :) Těším se, až ji budu jednou číst dětem.

11.01.2018 5 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Krásná vzpomínka na dětství :)

11.01.2018 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Docela fajn čtení. Kniha se dobře čte, má rychlý děj, žádné chození okolo horké kaše. Jediné co mi trošinku vadilo bylo neustálé ,,detektive šéfinspektore Fosterová,,.

08.01.2018 3 z 5

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

(SPOILER) Super! Tento díl se mi od spisovatelky zatím líbil ze všech nejvíc! Velkým překvapením pro mě byl žijící bratr Cafferyho, bohužel jsem knihy četla tak nějak halabala, kromě Rituálu a Kůže, tak doufám, že zjistím, co se s ním stalo v jedné z těchto knih.
Výtku mám jednu ... trapná Rebecca, tu bych nejraději kopla do zadku a už ji v ostatních knihách neviděla.

18.12.2017 5 z 5

Taková napínavá pohádka :)

12.11.2017 3 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler