CiaKawlone CiaKawlone komentáře u knih

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Tuhle sérii prostě miluju. Jsem ráda, že si Sára Vybrala někoho s kým jí to nakonec vyjde a nebude si na ní honit ego ani kariéru. Kniha pokračuje logicky po Božské mrše. Rozhodně stojí za přečtení, pokud jste si oblíbili bastarda. Nechybí sex od prvních stran ani trocha napětí na závěr.

28.06.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Právě jsem knížku zavřela, takže tohle píšu ještě s emocemi, které ve mě kniha vyvolala.
Děj byl pro autorky typický. Prostě neurazí. Mě prostě nesedělo to, že to bylo z hudební scény, o které nic nevím. Začátek mi přišel trochu divný a fakt prvních 50 stran byla spíš nuda. Neseděl mi ani život hlavní hrdinky, protože ve svém věku už by snad mohla platit nájem sama bez strýčků a mele se tu teorie, že nejmladší jsou prostě rozmazlení. Jinak strýčci super a Calvin taky super. Na knihách autorek bylo a je fajn, že v té ich formě nikdy nepopisují vypravěče a je tak snadnější se za něj dosadit. Dávám tak málo, protože kniha posledních 100 stran měla hodně společné z jednou z knih bastarda (omluvte mě, ale je to už déle co jsem to četla, takže si nevzpomenu na díl) Nejsem zklamaná, ale ani příliš nadšená a autorka má rozhodně lepší knihy.

24.02.2020 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Tenhle díl, pro mě nebyl tak dobrý jako první, ale pořád mě bavil. Projevy hlavních postav mě někdy až překvapili.

15.09.2019 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

No takže. Tahle knížka mě ohromila. Nic jsem od toho nečekala. Super odpočinkový čtení na dovču. Bylo to celkem vtipné a snadno se dalo vžít do pohledu z jeho perspektivy, ale i do jejího. Sex měli sice skoro hned, ale to mi na dojmu neubralo.

15.09.2019 5 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

No po zavření prvního dílu této knihy mě nenapadá říct nic jiného než "Bylo to milé!" Knížka obsahuje dobrý nápad i celkem pěkně napsaný, ale chybí tomu takové to "wau". Ke stržení hvězdy přispívá i nedokonalý popis hlavní hrdinky a popis partnerů/dalších postav. Lépe byl popsaný snad jen ten první a pak je to takové zbytečně ploché. Jsem zvědavá, co mě čeká v druhém díle.

11.10.2023 4 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Tento příběh mě velmi upoutal. Přiznám se, že jsem se chytila do té pasti s tím kdo je kdo a o to víc mě to vlastně asi bavilo. Příběh byl napsán moc hezky. Postavy i krajina byly dobře popsány. Hned se vrhám na další pokračování.

03.02.2023 5 z 5

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

Noo tak to zase byla věc. Velkou část knihy jsem si říkala, co to zase je a proč nás autorka provádí slepými uličkami. Vypadalo to dost dlouho spíš jako "úvod" a nějaké to vsazení do děje. Autorka zkrátka píše dobře. Dobře vykresluje jak charaktery, tak vizuální stránku věci. Příběh jako takový mě zhltnul přesto mám pocit, že předešlý díl byl lepší. Je to možná tím rozuzlením. Uvidíme co přinese další díl, potažmo díly.

02.07.2022 4 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

No řikám si "Co tohle sakra bylo?". Popravdě vůbec nevím, co si o tom mám myslet. Příběh a celkově nějakej spád to mělo až v druhé půlce knihy. Kdybych si přečetla prvních 30 stran a pak přeskočila na 150, tak by se vůbec nic nestalo a o nic bych nepřišla. Celý ten sexuální aspekt je trochu zvrácený, ale budiž. Dějová linka to pak ke konci trochu zachránila, ale nijak převratně. Znovu po této knize už nesáhnu, ale zkusím dát šanci dalším dílům s odstupem.

07.02.2022 3 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Kniha a její příběh byl úžasný. Dokonce mi ani nevadilo, že nebyl v ich formě. Vadilo mi ale velmi zdlouhavé zbytečné natahování a když už to bylo neúnosné až tehdy se něco stalo. Kdybych hodnotila v % dala bych tak 80. Hlavní hrdinka vůči svému věku byla až příliš naivní. Hlavní hrdina oproti tomu byl ale vykreslen úžasně. Je to žánr, který vyhledávám, ale bojím se upřímně pustit do dalšího dílu.

01.02.2022 4 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Od této knihy jsem si příliš neslibovala. Váhala jsem zda mám dát 3 nebo 4 hvězdičky. Pořád se nemohu rozhodnout, jestli jsem z knihy nadšená, nebo otrávená. Příběh o krásce a zvířeti byl zpracován už tolikrát, že už se může zdát ohraný. To si ale nemyslím. Trochu mi vadilo kolik vzteku v sobě hlavní hrdinka a její rodina měli. Možná to byl účel, ale zdálo se mi to až moc. Popis prostředí se mi zdál dobrý, stejně tak popis postav. Příběh byl prostě trochu zvláštní, ale nakonec dobrý. Možná si to za čas přečtu ještě jednou a hodnocení opravím.

27.01.2022 3 z 5

Zrádná říše Zrádná říše Julie Johnson

Páni! Prostě páni! Je to skutečně úžasný závěr série. Moc se mi líbí, jak je příběh zasazený do dnešní doby a děje ve světě. Příběh krásně plyne. Je dynamický, plný zvratů, intrik a lásky. Konec je famózní. Díly předešlé byly super, ale tohle.. To se opravdu povedlo.

27.12.2021 5 z 5

Žhavý trůn Žhavý trůn Julie Johnson

Druhý díl byl neméně strhující. Po přečtení mám celkem problém najít ty správná slova. Rozhodně byl dějově dynamický a ne vycpávkový, jako u některých sérií. Emocionálně v mnoha částech vypjatý. Budí ve mě velké očekávání, jak to celé dopadne a jestli i poslední díl bude na stejné vlně.

26.12.2021 5 z 5

Poskvrněná svatozář Poskvrněná svatozář Julie Johnson

Příběh se mi hodně líbil. Jak už tu bylo zmíněno, tak hlavní hrdinka je trochu plačtivá a popis postav, co se týče fyzického vzhledu, není úplně rozpracován (takže domyslete si sami, jak vám vyhovuje). Zase na druhou stranu autorka velmi dobře popisuje vztahy v aristokracii a jednotlivé poměry. Příběh jako takový je pro mě zajímavý, protože tyhle oddechová témata prostě vyhledávám.

25.12.2021 5 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Kdybych mohla dát 4,5 hvězdičky nejspíš bych tak učinila. Příběh je pořád moc hezký a a energický. Bohužel se zde spíš protíná ostatní příběh a nedá tak prostor hlavním hvězdám této knihy. Rozhodně jsem zvědavá, jak se příběh bude vyvíjet dál.

20.08.2021 5 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Tak tohle byl zase příběh, který osvětlil další poměry v tomhle tajemném světě tajemného zakoutí předměstí. Musím uznat, že tahle kniha byla minimálně stejně kvalitní jako předešlé díly. Těším se až otevřu další díl.

24.07.2021 5 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Tuhle sérii jsem si prostě zamilovala. Je krásně plná zvratů, lásky, sexu a napětí. Čte se to samo. Tento díl přesně ukazuje, jak je ve vztazích důležitá komunikace. Už se vrhám na další díl.

18.07.2021 5 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Druhý díl mě bavil stejně jako první. Strašně mi vyhovuje, že autorka nepíše tak, že je všechno perfektní. Na konci jsem uronila i pár slz. Příběh má pěkné obrátky. Doporučuji.

30.06.2021 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Nejdřív jsem měla trochu obavu, protože moc nemám ráda knihy v er-formě. Po pár stranách jsem pochopila, že tady by se to asi jinak ani nedalo. Příběh mě strašně strhnul a vždycky jsem vyhledávala chvilky na čtení. Upřímně mě zajímalo, jak to bude dál a jak se to celé vyvine. Ačkoliv jsou upíři trochu otřepaní, tohle má prostě nový svěží nádech. Výborné počtení.

13.06.2021 5 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Kniha mě zaujala od prvních písmen. Ocenila jsem hlavně to, že tam nebyl zbytečně dlouhý úvod a člověk chápal věci za pochodu. Děj a akce byly výborně popsané, tak jako postavy. Závoveň člověk chápal napjatou situaci mezi postavami. Zkrátka to bylo výborné. Doporučuju.

25.09.2020 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Třetí díl se mi líbil možná trochu méně než předešlý. Kdyby to šlo dala bych 4,5 *. Problém byl v tom, že jsem to tak nehltala jako předešlý díl. Bylo to milé a příjemné, ale něco tomu chybělo.

19.08.2020 4 z 5