CiaKawlone CiaKawlone komentáře u knih

Dcera Dcera Kiera Cass

Původní selekce byla asi trochu lepší. Nejspíš je to tím, že hlavní hrdinka se dost dlouhou dobu chovala jako povrchní mrcha. Od půlky už jí, ale nešlo nemít ráda. Konec tohoto dílu mě napnul na pokračování. Bylo to čtivé a děj plynul tak akorát rychle.

15.07.2020 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Prostě páni. Bylo tam spoustu věcí, které jsem čekala. Taky hodně věcí, které jsem rozhodně nečekala. Strašně se mi líbila Maxonova povídka. Bylo příjemné to vidět z jeho pohledu. Aspena jsem moc neměla ráda, ale po jeho povídce jsem si ho zamilovala. Tenhle příběh je skutečně skvělý.

14.07.2020 5 z 5

První První Kiera Cass

Tento díl byl rozhodně lepší než druhý. Jen mi přišlo, že to autorka na konci hrozně rychle uzavřela. Jistě vyšly k tomu povídky, ale i tak. Rozhodně to bylo dynamické a velmi příjemně se to četlo.

11.07.2020 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Kdybych mohla dát 4,5 * nejspíš bych to udělala. Nebylo to tak dobré jako první díl. Maxon mě někdy vyloženě vytáčel. Zápletka se zaostřuje a pohádkový král už není pohádkovým králem. Četlo se to samo a já se hned vrhám na další díl!

09.07.2020 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Do téhle série jsem se vyloženě zamilovala. Kdo to nečetl, neví o co přichází. Je to strašně sladké a prostě moc dobře napsané. Celá ta scenérie i historie krásně vykreslená. Řadím rozhodně mezi lepší YA fantasy, co jsem četla. Když jí dočtete, rozhodně budete chtít víc. Hurá na 2. díl!

08.07.2020 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Musím říct, že ze všech dílů jsem se u téhle asi nejvíc nasmála. Jensen mi přišel jako příliš velký egomaniak. A uvědomění si, že k Pippě něco cítí bylo velmi na rychlo. Zároveň se mi líbí jak to se všemi dopadlo. Je to lehké na čtení a dá se zhltnout hned.

06.07.2020 5 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Tahle kniha byla na hraně. Ruby mi přišla až moc bláznivá na to, že to byla bývalá spolubydlící Loly. Naill mi přišel zase až moc zmatený. Neměla jsem pocit, že se k sobě až tak dokonale hodí jako předešlé 3 páry. Přišlo mi to až moc zahnané do extrému, proto srážím 1 *. Happyend to sice mělo, ale i tak mi přišlo, že ten konec nebyl to pravé. Ale musím uznat, že vykreslování osobností, jde autorkám prostě skvěle.

01.07.2020 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Tenhle příběh je velmi sladký a mám z něj lehkou hlavu, přesně jak by u knih tohoto typu mělo být. Celkem se mi líbilo spojení tichá upřímná a velmi zaměstnaná mikrobioložka s velkým hráčem, jak po stránce pracovní, tak osobní. Mělo to spád a konec byl prostě hezký. Erotika se tentokrát odsunula o pár stran dozadu. Příběhu to, ale neubralo.

30.06.2020 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Tuhle sérii prostě miluju. Jsem ráda, že si Sára Vybrala někoho s kým jí to nakonec vyjde a nebude si na ní honit ego ani kariéru. Kniha pokračuje logicky po Božské mrše. Rozhodně stojí za přečtení, pokud jste si oblíbili bastarda. Nechybí sex od prvních stran ani trocha napětí na závěr.

28.06.2020 5 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Kniha jako taková není špatná, ale ani tak dobrá jako 1. díl. Myslela jsem, že tato kniha bude pokračovat tam, kde Božský bastard skončil. Bohužel tomu tak není, je to spíše zpětné vyprávění s prolínám aktuálního děje. Není tedy už tak živá. Přesto mě to hřeje u srdce. Velmi se mi líbí, jak už se tam začíná zaplétat osud Sáry.

27.06.2020 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Tuhle knížku jsem si zamilovala. Je sice plná sexu už od prvních stran. Někdy se ani jeden z nich nezachovali dobře a o tom to přece je. Hlavní je happyend. Za mě super!

27.06.2020 5 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

I tahle kniha pro mě byla zábava. Přečetla jsem jí poměrně rychle. Od literatury tohoto rázu nelze očekávat nic hlubšího. Tohle je, ale takové jaké má být, lehké a lehko stravitelné.

27.06.2020 5 z 5

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Nejoblíbenější díl z téhle série. Oliver se zdá jako hrozný podivín v předešlých dílech. Tady je vidět, že je vyrovnaný a chytrý muž, který býval na vysoké taky trochu děvkař. S Lolou k sobě prostě mají blízko i bez mileneckého vztahu. Nechybí nic, co by kniha tohoto typu měla mít!

24.06.2020 5 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Tento díl byl nejspíš mým nejméně oblíbeným, protože mě teda překvapil i když to čtu asi po čtvrté. Nechybělo nic, co od této literatury očekáváte. Lehké čtení na krásné, ale i ošklivé letní dny. Plné emocí, sexu a zaplétání osudu.

23.06.2020 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Tuhle knihu čtu už asi po čtvrté. Byla to první kniha, co jsem od tohoto autorského dua přečetla a uhranula mě natolik, že jsem neváhala, když jsem sahala po dalších. Rozhodně se plánuji k ní ještě vrátit. Možná je to tím, že mě to pojí láskou k Paříži nebo že hlavní postava podle popisu je sakra můj typ. Možná není tak dobrá jako Božský Bastard, ale rozhodně mě uchvátila.

16.06.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Můj šálek kávy jednoznačně. Strhlo mě to od prvních stránek. Byla krátká, ale rozhodně to nebyla nuda. Neměla jsem přehnané očekávání, ale dostalo se mi víc než jsem čekala. Stojí za přečtení pokud tyhle příběhy jsou vaším šálkem kávy.

14.06.2020 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Tenhle díl byl pro mě trochu zklamání. Po 2. Dílu, jsem si myslela, že se série zase vyhoupne, ale nebylo tomu tak. Bylo to vtipné, plné sexu a hokeje. Ale Demi mi prostě nepřirostla k srdci, protože se asi dost často chovala jinak než bych se zachovala já. Na Huntera jsem se těšila i když se v předešlé knize choval jako blb. Rozhodně je kniha více než průměrná.

13.06.2020 4 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Páni! Tahle kniha mě přinutila u ní sedět celý den. Autorka klasicky vytasila sarkasmus a vtip. Už se těším na 3. díl. Takhle autorka si mě rozhodně získala.

12.06.2020 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Tento příběh byl velmi hezký, ale zkrátka ne tak dobrý jako příběhy hlavních postav z Off-Campus. Summer byla velmi emocionální, ale rozhodovala se správně. Fitz byl zase emocionálně narušený a tak tvořili krásný pár. Určitě se plánuju k němu vrátit.

10.06.2020 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Z téhle série asi nejslabší, ale zároveň nejdojemnější. Tucker je takový velký otazník od 1. dílu a půlku knížky mi přišel takový neslaný nemastný. A Sabrina, no ta holka je trochu "pako". Druhá půlka ale nabrala otáčky a pak už nejde je nemít rád. Taky mi trochu vadilo to vrácení se v čase, ale jen ze začátku. Jsem ale ráda, že to neprovázelo celou sérii. Je to šťastný a krásný konec. Určitě stojí za přečtení, už jen proto, aby jste věděli jak všichni dopadnou.

11.05.2020 5 z 5