CHezunka CHezunka komentáře u knih

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

skvělá kniha, až mě mrzelo, že to bylo tak krátké.:-)

Román pro muže Román pro muže Michal Viewegh

kniha naprosto o ničem, akorát jedno sprosté slovo za druhým. Když se přišlo s tím, že se kniha zfilmuje, nemohla jsem tomu uvěřit, ale pozor, film je vážně mnohonásobně lepší než kniha.

07.10.2017 2 z 5

první díl je naprosto skvělý a zajímavý, odlišný od spousty knih, bohužel další díly už za to moc nestojí.

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

velmi citlivě napsaná kniha, bála jsem se , jakým stylem budou tak hrozné chvíle, ale bylo to pojaté s naprostou grácií

07.10.2017 5 z 5

kniha mě vubec nechytla, humor mi přišel naprosto trapný a zcestný. Celá kniha mi přijde naprosto mimo trochu reálnou mísu. za mě opravdu velké zklamání oproti velkému bumu, co okolo ní bylo

07.10.2017 1 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

nemohla jsem se od knihy odtrhnout, byla jsem k ní hodně skeptická, protože harry potter mě jako kniha vůbec neoslovil a ani styl psaní mě neoslovil , ale tato kniha byla skvělou detektivkou a styl psaní byl skvělý, mělo to spád a napětí rozhodně nechybí.

07.10.2017 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

úchvatná a strhující kniha, jako i další díly. knihu jsem přečetla jedním dechem za den.

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

kniha až příliš přeskakuje v časech a film byl lepší

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

kniha byla krásná, dopředu jsem nečetla o čem by příběh měl být, proto jsem po předchozím díle serie twilightu očekávala stále, kde se nějaký ten upír oběví, ale nepřišel.:-) spisovatelka má neuvěřitelnou schopnost popsat city a donutit čtenáře, aby cítil podobné.

07.10.2017 3 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

kniha mi připoměla něco jako čistou představu o zamilovanosti a prvních láskách, uplně mě to vrátila zpět do doby, kdy by člověk udělal cokoli pro druhého a kdyby mohl, tak by za něho i dýchal.

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

krásná kniha, i když bych řekla , že na styl spisovatelky, byla tato kniha nejslabší a nejméně emotivní

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

naprosto skvělá kniha

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

s každou knihou je Kepler lepší a lepší

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

užasná, pokud má člověk rád romantické příběhy, určitě bude nadšený

Příliš krátký provaz Příliš krátký provaz Matthew FitzSimmons

kniha se čte poměrně dobře a utíká, je tak celkem přiměřená spádovnost a jako oddychovka ve stylu kdo to udělal to není špatné.

Kouř Kouř Dan Vyleta

kniha mě zaujala svojí myšlenkou, a první cca polovinu mi to přislo zajímavé, ale potom už nic moc

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

trochu zklamání, samozřejmě chápu, že udělat velký bum, jako pokračování, by asi nebylo pravděpodobný, ale zlomové chvíle mi přišly přehnané a z celkové knihy mám dojem - že tak nějak prostě život jde opravdu dál, ale nic víc.

07.10.2017 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

krásná, romantická knížka. Touhle knihou mě spisovatelka naprosto dostala a donutila pořídit všechno , co napsala :-)