CHezunka - Příspěvky

Žena, po které se slehla zemŽena, po které se slehla zemL. Theils

Opravdu senzační detektivka. Příběh dokáže pohltit a ztrhnout a člověk se ani chvilku nenudi. Tato spisovatelka má skvělý styl psaní, který nutí člověka se od knihy jen tak neodtrhnout, což už mě nadchlo v předchozí knize. Velmi doporučuji.

Román pro mužeRomán pro mužeM. Viewegh

Tato kniha byla pro mě velkým zklamáním a zároveň první zkušenost s tímto spisovatelem. Byla přehnaně sprostá. Když se začlo mluvit o zfilmování , nevěřila jsem, ale je to snad poprvé, co mohu říct, že film je milionkrat lepší než kniha.

Němá dívkaNěmá dívkaH. Rosenfeldt

Opravdu skvělý příběh

OsmOsmR. Třeštíková

Nevím proč, ale tenhle styl psaní autorky mi nesedí, oproti knize babovky, která byla úplně o ničem a ztrátou času, tohle vypadalo jako zajímavý příběh, ale už jsem v polovině cítila zbytecne natahování, hodně se opakující styl mluvy u postav a přestalo mě to bavit uplne.

Dívky z trajektuDívky z trajektuL. Theils

Naprosto fantastický příběh, který má skvělý spád, člověk se ani chvíli nenudi a je napjatý do poslední chvíle.

BábovkyBábovkyR. Třeštíková

Tato kniha pro mě byla naprostým zklamáním, celou dobu mi to přišlo jen negativní a jako vysavač dobré nálady, ale čekala jsem i nějaký závěr, něco, cokoli a nic moc, teď mám autorcinu další knihu, tak doufám, že šlapla vedle jen zde.

04. červnaodpad!

Manželé odvedleManželé odvedleS. Lapena

Nejdříve jsem si myslela, že hned znám konec, ale vždycky přišlo nějaké překvapení, kdy jsem si říkala- aha :-) že začátku mi to přišla nuda, ale nakonec to bylo fajn cteni

KrasojezdkyněKrasojezdkyněJ. Moyes

Možná jsem čekala něco více, příběh mi byl od začátku jasný, jak skončí ale i tak to bylo hezky napsáno, jak už autorka umí.

Jan Kraus: Můj soukromý buzynesJan Kraus: Můj soukromý buzynesJ. Kraus

Pokud máte rádi Jana Krause, tak tato kniha vůbec nezklame, jeho fantastický styl nadsázky a humoru. Kniha se četla jedním dechem, dost jsem se zasmála.

Lékárník z Osvětimi – Dosud nevyřčený příběh Victora CapesiaLékárník z Osvětimi – Dosud nevyřčený příběh Victora CapesiaP. Posner

Byla jsem velmi zvědavá na zpracování a je to velmi čtivé.

HypnotizérHypnotizérL. Kepler

skvělá kniha, jak už Kepler má ve zvyku, opět prvotřídní

VdovaVdovaF. Barton

kniha určitě nebyla špatná, rozhodně to nepatří mezi buhvíjaké zápletky a intriky a nevím co všechno, ale na svůj popis sedí dobře, hezky se čte a je skvěle chronologicky seřazená.

Černooké ZuzanyČernooké ZuzanyJ. Heaberlin

kniha byla pro mě napínavá až do naprostého konce a moc se mi líbila :-)

PosledníPosledníA. Oliva

První kniha po dlouhé době, co mě zklamala. První polovinu knihy čtete jedním dechem a zbytek naprosté zklamání.

Manželovo tajemstvíManželovo tajemstvíL. Moriarty

skvělá kniha, až mě mrzelo, že to bylo tak krátké.:-)

Román pro mužeRomán pro mužeM. Viewegh

kniha naprosto o ničem, akorát jedno sprosté slovo za druhým. Když se přišlo s tím, že se kniha zfilmuje, nemohla jsem tomu uvěřit, ale pozor, film je vážně mnohonásobně lepší než kniha.

07.10.2017

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiSirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiR. Riggs

první díl je naprosto skvělý a zajímavý, odlišný od spousty knih, bohužel další díly už za to moc nestojí.

07.10.2017

Narodili se, aby přežiliNarodili se, aby přežiliW. Holden

velmi citlivě napsaná kniha, bála jsem se , jakým stylem budou tak hrozné chvíle, ale bylo to pojaté s naprostou grácií

07.10.2017

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizelStoletý stařík, který vylezl z okna a zmizelJ. Jonasson

kniha mě vubec nechytla, humor mi přišel naprosto trapný a zcestný. Celá kniha mi přijde naprosto mimo trochu reálnou mísu. za mě opravdu velké zklamání oproti velkému bumu, co okolo ní bylo

07.10.2017

Volání KukačkyVolání KukačkyR. Galbraith (pseudonym)

nemohla jsem se od knihy odtrhnout, byla jsem k ní hodně skeptická, protože harry potter mě jako kniha vůbec neoslovil a ani styl psaní mě neoslovil , ale tato kniha byla skvělou detektivkou a styl psaní byl skvělý, mělo to spád a napětí rozhodně nechybí.

HedvábníkHedvábníkR. Galbraith (pseudonym)

úchvatná a strhující kniha, jako i další díly. knihu jsem přečetla jedním dechem za den.

07.10.2017

Dívka ve vlakuDívka ve vlakuP. Hawkins

kniha až příliš přeskakuje v časech a film byl lepší

HostitelHostitelS. Meyer

kniha byla krásná, dopředu jsem nečetla o čem by příběh měl být, proto jsem po předchozím díle serie twilightu očekávala stále, kde se nějaký ten upír oběví, ale nepřišel.:-) spisovatelka má neuvěřitelnou schopnost popsat city a donutit čtenáře, aby cítil podobné.

Tisíc polibkůTisíc polibkůT. Cole

kniha mi připoměla něco jako čistou představu o zamilovanosti a prvních láskách, uplně mě to vrátila zpět do doby, kdy by člověk udělal cokoli pro druhého a kdyby mohl, tak by za něho i dýchal.

07.10.2017

Poslední dopis od tvé láskyPoslední dopis od tvé láskyJ. Moyes

krásná kniha, i když bych řekla , že na styl spisovatelky, byla tato kniha nejslabší a nejméně emotivní

07.10.2017

Dívka, již jsi tu zanechalDívka, již jsi tu zanechalJ. Moyes

naprosto skvělá kniha

Paganiniho smlouvaPaganiniho smlouvaL. Kepler

s každou knihou je Kepler lepší a lepší

Stříbrná zátokaStříbrná zátokaJ. Moyes

užasná, pokud má člověk rád romantické příběhy, určitě bude nadšený

07.10.2017

Příliš krátký provazPříliš krátký provazM. FitzSimmons

kniha se čte poměrně dobře a utíká, je tak celkem přiměřená spádovnost a jako oddychovka ve stylu kdo to udělal to není špatné.

KouřKouřD. Vyleta

kniha mě zaujala svojí myšlenkou, a první cca polovinu mi to přislo zajímavé, ale potom už nic moc

1 2