Cher Cher komentáře u knih

Obchůdek na rohu Obchůdek na rohu Nicola May

Tohle bylo docela příjemné letní čtení.

08.08.2023 4 z 5

Hoď se do pogody Hoď se do pogody Sandra Pogodová

Dočetla jsem, ale moc mě to nebavilo. Snad jen jedna historka byla opravdu veselá. Druhý díl ani číst nebudu.

08.08.2023 3 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Bylo to moje první "setkání" s autorkou. Po pravdě, čekala jsem trochu víc. Příběh se dost táhl, i když konec byl pěkný.

08.08.2023 3 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Prostě skvělé, napínavé od začátku do konce.

12.06.2023 5 z 5

Případ Pavlína Případ Pavlína Martina Formanová

Příběh se moc pěkně četl. Nebylo to ale v té době vůbec jednoduché.

19.04.2023 5 z 5

Ó, jak ti závidím Ó, jak ti závidím Halina Pawlowská

První knihy, které jsem od autorky četla mi přišly vtipné. Pak už to bylo takové stejné. Vzala jsem si na přečtení tuto knihu, že je napsaná před delší dobou a mám pocit, že to bylo spíš horší než předchozí. Další knihy od autorky už asi číst ani nebudu.

19.04.2023 2 z 5

Popelčiny střevíčky Popelčiny střevíčky Trisha Ashley

Trošku roztahaný příběh. Od poloviny jsem tušila, jak to dopadne, ale mnoho stránek k tomu.

19.04.2023 4 z 5

Pod španělským sluncem Pod španělským sluncem Jenny Oliver

Příjemné letní čtení.

19.04.2023 4 z 5

Arabská princezna Arabská princezna Tanya Valko

Tohle se čte samo, i když první a druhý díl byly zajímavější.
Ženy v těchto státech nemají žádná práva, pokud se stanou oběťmi sexuálního násilí, jsou za to trestány ony. Životní osudy některých hlavních hrdinek jsou neuvěřitelné. Bohužel, někdy jsou tyto osudy způsobené jejich naivitou a často až hloupostí.

27.03.2023 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Moc hezké, romantické. A skvělý popis Japonska - čajový obřad, zahrady, rozkvetlé sakury.

08.03.2023 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Skvělý psychothriller. Jack byl neuvěřitelný děsivý zmetek.

11.02.2023 5 z 5

Jadranská snoubenka navždy Jadranská snoubenka navždy Blanka Čechová

Kniha se dobře četla, zejména teď (uprostřed nevlídné zimy) bylo příjemné číst o Chorvatsku, plážích a moři.

03.02.2023 4 z 5

Kam čert nemůže…nastrčí manžela Kam čert nemůže…nastrčí manžela Alena Jakoubková

Čtivé, oddechovka na dva dny. Jen se mi nelíbí, že už je to několikátá kniha od autorky, kde je každou chvíli v textu používáno "Ach jo".

11.01.2023 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Kniha byla mojí první od C. Hoover a doporučil mi ji pán z bibliobusu. Romantické knihy mám ráda, ale tohle bylo až moc. Občas se to neskutečně táhlo, že jsem i chtěla knihu odložit. Abych věděla, jak to dopadne, tak jsem se tím nakonec prokousala. Konec byl naopak dobrý.

02.01.2023 3 z 5

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

Bylo to pěkné, jiné než Aristokratka. Deník se hezky četl a byl místy i velmi napínavý, někdy až hororový.

28.11.2022 5 z 5

Tlustá tak akorát Tlustá tak akorát Michala Jendruchová

Knížku jsem si vypůjčila v knihovně, protože mě zaujal název. A bylo to překvapivě velmi milé čtení. Sympatické postavy a zejména u hlavních hrdinek můžeme sledovat jejich vývoj během jednoho roku. Tím, že změnily svůj život takřka o 360 stupňů, ať už dobrovolně nebo vlivem událostí, nabyly sebevědomí.

20.11.2022 5 z 5

Laskavě, lidsky napsáno. Příběhy jsou krátké, ale velmi výstižné a přibližují nám svět autistických dětí.

07.11.2022 5 z 5

Než milenec na střeše… lepší manžel v hrsti Než milenec na střeše… lepší manžel v hrsti Alena Jakoubková

Romantické, vtipné, občas zbytečně zdlouhavé.

04.11.2022 3 z 5

Milé čtení, které mě pobavilo. Tento díl mi přišel ale o trošku slabší, než předchozí díly.

27.10.2022 4 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Moc pěkné čtení - milé, romantické.

25.10.2022