Ó, jak ti závidím

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Fejetony Haliny Pawlowské, oplývající jejím osobitým humorem, ve kterých se dívá na život očima emancipované ženy. Pokud se začtete do této knížečky, zjistíte, že i celebrity mají obyčejné problémy, děti, rodiče, rodinné příslušníky, kteří jsou praštění, hamižní, závistivý a kdo ví jací ještě. Najdete však také povídky o úplně cizích lidech a jejich životních trampotách nebo poznatcích. A hlavně spoustu moudrostí jako třeba, že v lidském životě nejsou důležité věci, rozum a cíle. Nejdůležitější jsou (často i jen prchavé) okamžiky štěstí, které si s sebou (jenom vy) vezmete do hrobu!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147/o-jak-ti-zavidim-147.jpg 3.3104
Nahrávám...

Komentáře (15)

Kniha Ó, jak ti závidím

taikatalvi
12. listopadu

Nedočítala som to, bohužiaľ. Pre mňa to bol strašný blud, jedno cez druhé, miš maš. A pritom mam pani Halinu Pawlowskú rada. Toto mi žiaľ nesadlo.

adelinka
29. června

To bola asi tak tretia kniha v dosť malých odstupoch od tejto autorky, tak asi som bola už presýtená. Čítala sa dobre, aj ten humor ma bavil, ale tak skoro si už niečo podobné neprosím....


vklaskova
16.03.2019

Kniha se čte dobře, občas jsem se i pousmála, ale postupně se mi zdá, že jsou všechny příběhy na jedno brdo. Nějak mě už začalo unavovat, jak automaticky se bere fakt, že se lidi vzájemně podvádí, že mají milenky/milence a lžou si. Smutný život. Nenáročné čtivo.

pingu1
03.03.2019

Vcelku vtipné a pohodové čtení ... :-)

110022
13.01.2019

Velmi dobré a pohodové. Já se bavila.

zbožňuju_knihy
14.09.2018

Tuto knihu jsem měla dlouhé týdny na oné místnosti, kam takové čtení podle mne patří.
Vhodné spíše pro nezadané. Rozhodně jsem od Haliny četla mnohem lepší knihy.

Netopyr07
10.10.2017

Jéžkovy voči, vůbec si nepamatuji, že jsem to už četla. Asi jsem to spíš někomu půjčila a pak jsem to zapsala do seznamu SVÉ literatury. Oddechovka, ano, čte se lehce, ale příběhy se mi nelíbí obsahově. Nevěra, nevěra, nevěra, kam se člověk podívá. Žiji ve svém vlastním světě, kam nevěra rozhodně nepatří - a už vůbec ne jako náplň všech lidí v okolí a téměř každý den. Podle mě to NENÍ normální. Sorry jako :-)

micha-ella
15.08.2017

Předchozí knížky od Pawlowské se mi líbily a byly vtipné, tato už ne.

1