Ó, jak ti závidím

Ó, jak ti závidím

Fejetony Haliny Pawlowské, oplývající jejím osobitým humorem, ve kterých se dívá na život očima emancipované ženy. Pokud se začtete do této knížečky, zjistíte, že i celebrity mají obyčejné problémy, děti, rodiče, rodinné příslušníky, kteří jsou praštění, hamižní, závistivý a kdo ví jací ještě. Najdete však také povídky o úplně cizích lidech a jejich životních trampotách nebo poznatcích. A hlavně spoustu moudrostí jako třeba, že v lidském životě nejsou důležité věci, rozum a cíle. Nejdůležitější jsou (často i jen prchavé) okamžiky štěstí, které si s sebou (jenom vy) vezmete do hrobu! méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/147/o-jak-ti-zavidim-147.jpg 3.470
Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Motto

micha-ella

Předchozí knížky od Pawlowské se mi líbily a byly vtipné, tato už ne.

mariva
08.11.2016

Smích k životu nezbytně patří a tahle knížka čtenáře přiměje brečet smíchy.

Danago
14.10.2016

Velice vtipná knížka. Tak jak to Halina Pawlowská umí. Vynikající oddechové čtení. Dá se číst po určitém čase znovu .

alnahu
19.09.2016

Vtipné lehké oddechové čtení.

lovemika
07.11.2014

Perfektní četba, moje první od Haliny a určitě ne poslední. Jediné co mi při četbě vadilo bylo, jak se na mě všichni v autobuse a v metru dívají jako na blázna, že se z ničeho nic nahlas směju :-D

Alca007
26.12.2013

vtipná, oddychová jako vždy

kika 13
14.11.2012

Pohodové čtení na nedělní odpoledne.

WEIL
10.08.2011

Kniha lehce napsaná, lehce přečtená, lehce se zapomíná co v ní je.