Charmedka Charmedka komentáře u knih

Holka na hlídání Holka na hlídání Emma McLaughlin

Jelikož sama dělám chůvu,tak tohle je knížka pro mě jak dělaná,ale řekla bych,že filmové zpracování bylo mnohem hezčí. Knížka byla sice oddechová,ale utahaná a ne tak vtipná.

31.10.2011 3 z 5

Kdo jiný než ty Kdo jiný než ty Cecily von Ziegesar

Mě naopak přijde lepší přečíst si to až pak,je to zajímavější a myslim,že knížka je pak i víc líbivá. :)

27.10.2011 5 z 5

Dračí oči Dračí oči Stephen King

Vůbec ne strašidelný,opravdu jen pohádka...

19.10.2011 3 z 5

Jak rozchodit rozchod Jak rozchodit rozchod Chris Manby

Celkem vtipná kniha,nenáročná,oddechová,ale přece jen...něco mi tam prostě nesedlo,možná jak píše -Lenicka-: určité popisy a výrazy,které mi prostě nesedly.

09.10.2011 3 z 5

Shopaholik za hranicemi Shopaholik za hranicemi Sophie Kinsella (p)

Opravdu povedená,vtipná. :)

14.09.2011 5 z 5

Les rukou a zubů Les rukou a zubů Carrie Ryan

Kniha je kouzelná a příjemná změna od upírských sérií.
Jediné,co se mi trochu nelíbilo,přijde mi,že je psaná velmi jednoduše,malá slovní zásoba,ale jestliže je to určeno předevšim náctiletým,tak se to dá pochopit. I tak jsem nadšená a těšim se na pokračování. :)

31.08.2011 5 z 5

Milenci a hazardní hráči Milenci a hazardní hráči Jackie Collins

Kniha mi přišla nudná,ale při posledních stránkách jsem nebyla schopná ji odložit.

24.08.2011 3 z 5

Proslulá Proslulá Cecily von Ziegesar

Sice jde o Jenny,ale přijde mi,že v knize se zas tak často neobjevuje. Ostatní postavy mají daleko větší prostor,což se mi nelíbí.

24.07.2011 3 z 5

Stepfordské paničky Stepfordské paničky Ira Levin

Musím souhlasit s Grassazione,kniha mě trochu zklamala,film je mnohem mnohem lepší.

15.07.2011 3 z 5

Christina Christina Stephen King

Jelikož jde o auto,bála jsem,že se mi kniha nebude líbit,protože mě auta tolik neberou :D,ale už na začátku mě chytla,je hrozně dobře napsaná a opravdu mile překvapila.

02.07.2011 5 z 5

Soumrak Soumrak Lisa Jane Smith

Tak tohle byla hrůza,děs běs. Až neskutečně přehnaný.

13.06.2011 1 z 5

Návrat Návrat Lisa Jane Smith

Do čtvrtého dílu je série čtivá,pohodová. U tohohle dílu už jde kvalita trochu níže a de facto se tam nic neděje. Číst se to dá,ale podle mě autorka měla u čtvrtého skončit. To ale nemění nic na tom,že na další se těšim. :D

09.06.2011 3 z 5

Zášť Zášť Lisa Jane Smith

Tenhle díl mi oproti předchozím přišel napínavý, mě se líbil.

03.06.2011 3 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Proč pro pubertáky? Myslim,že už mám pubertu zdárně za sebou a klidně přiznám,že jsem byla nadšená. Film mě nezaujal,ale knihy jsou naproto úžasný,četla jsem to jedním dechem. Myslim,že lidem,kteří se do toho naváží akorát přijde,že je to pod jejich úroveň,když to žerou převážně mladí(jako to je se všim ostatním,např. s filmama). Láska,napřirozeno,já jsem prostě spokojená.

30.05.2011

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Knížka je fajn,taková oddechovka,kde se v 1.díle zatim nic moc neděje. Ovšem na ty další už se těšim. :)

30.05.2011 3 z 5

Ostrov Duma Key Ostrov Duma Key Stephen King

Kde bere takový hodnocení? Jsem už za půlkou a nejsem schopná to dočíst,nudim se,dyt se tam nic neděje. Na tuhle knížku jsem se těšila,Kinga mám ráda,ale jsem zklamaná a znuděná. Snad aspon konec to zachrání.
Změna: Po nějakých 400 stránkách se začlo konečně něco dít a nebyla jsem schopná se od toho odtrhnout. :D I když stále nevim jestli dvě,nebo tři hvězdičky,takže asi takové dvě a půl. :D

23.05.2011 2 z 5

Hollywoodské manželky Hollywoodské manželky Jackie Collins

Nuda,jedna velká nuda. Až nějakých 20 stránek před koncem se začalo něco dít a bylo to zajímavý,celou knížku jsem měla chut to odložit.

03.05.2011 odpad!

Deníky Carrie B. Deníky Carrie B. Candace Bushnell

Hrozně velký zklamání. Nechápu,proč to má bejt život Carrie před Sexem ve městě,dyt je uplně obyč dívčí román pro 12ti letý holky. Na tuhle knížku jsem se těšila,jelikož Sex ve městě mám ráda,ale kdybych si ji nepřečetla,o nic bych nepřišla.

21.04.2011 1 z 5

Za soumraku Za soumraku Stephen King

Ač jeho knihy zbožňuju,tady jsem měla chut několikrát knihu odložit. Nuda,snad jen dvě povídky,které mě hodně zaujaly,jsem zklamaná.

20.04.2011 1 z 5

Všechny důležité kontakty Všechny důležité kontakty Lauren Weisberger

O poznání lepší než Ďábel nosí Pradu.

31.03.2011 2 z 5